Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast Travel... ktory jest notabene na naszym rynku 9 lat i sie jeszcze nie dorobil ramowki w naszym jezyku w 100% co jest dla mnie zenada i lekcewazeniem polskiego klienta, to wole bardziej MarcoPolo ktore juz kiedys w Cyfrze bylo, a teraz dodanie go to zaden problem. Jest w Sky Italia, wystarczy tak jak wtedy dolaczyc polska sciezke dzwiekowa i po klopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie dlaczego CYFRA+ ciągle ciągel ''śpi''. Konkurencja odsłania swoje karty- nowe dobre kanały, a CYFRA+ dodaje jakieś bzdety. Czyżby CYFRA+ szykowała jakąś tajną broń?

A może odpuszcza pola bitwy konkurentom?

 

Co Wy o tym sądzice :?:

 

Ps. Może chcą wprowadzić darmowy VOD :P:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halooo @karoo, żyjemy na Ziemii :wink:

 

Myślę, że należy bić ogromne brawo Cyfrze za dołączenie wkrótce kanału Movies24. Ten filmowy kanał będzie udostępniony abonentom pakietu "Podstawowego" i to bez dodatkowych opłat! Ot taki prezent od operatora abonentom tańszego pakietu by nie uciekli do CP i pakietu "Familijnego" gdzie już jutro startuje paczka BBC :wink:

A tak poza tym to wprowadzili nowe dekodery, trzy kanały w HD, czego by tu chcieć więcej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, tylko, że tutaj dostaną jeden kanał a w CP cztery a to różnica aż 3 kanałów, więc nie zawsze może to jakoś specjalnie mocno przytrzymać abonenta przy ten platformie.

 

Co do tunerów i kanałów HD to ok, można się przy nich zatrzymać, choć mogliby mieć więcej kanałów HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halooo @karoo, żyjemy na Ziemii :wink:

 

Myślę, że należy bić ogromne brawo Cyfrze za dołączenie wkrótce kanału Movies24. Ten filmowy kanał będzie udostępniony abonentom pakietu "Podstawowego" i to bez dodatkowych opłat! Ot taki prezent od operatora abonentom tańszego pakietu by nie uciekli do CP i pakietu "Familijnego" gdzie już jutro startuje paczka BBC :wink:

A tak poza tym to wprowadzili nowe dekodery, trzy kanały w HD, czego by tu chcieć więcej :P

 

Nie ma się co podniecać kanałem Movies24 bo to tylko Hallmark 2. Tylko pod inną nazwą. Nic innego Cyfra nie da do pakietu podstawowego za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ ma na pewno jakiegoś asa w rękawie i czeka na ospowiednią chwile aby nas czumś zaskoczyć :D
Oby im się mankiet nie zaciął w tym rękawie bo nie będą mogli go wyjąć a na stole pozostaną same blotki.Jakoś dziwnie zamilkł nam kolega hanys bo jakoś tej konferencji C+ nie widać.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa siedziba jest potrzebna. To nowe studia przystosowane do HD. To nie tylko pusty budynek jak się poniektórym wydaje. Choć przespali 2 kanały z którymi mają związek. Filmbox i Nonstop kino także są niezłymi kanałami choć dla niektórych liczą się tylko nowości. Jeżeli miałbym pisać liste kanałów brakujących w C+ to

1. Universal Channel

2. Filmbox

3. Nonstop Kino

4. NASN

5. TVP Sport

6. SportKlub

7. Boomerang

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cyfra musi jeszcze jakiś mocny kanał dodać do swojej platformy, bo konkurencja nie śpi i zbliża się wielkimi krokami.

Sam przeszedłem na "N" oczywiście nie rezygnując z Cyfry ale jak "N" będzie się rozwijać w takim tempie, a cyfra zostanie w miejscu to naprawde się zastanowie. Trzyma mnie głównie pakiet Canal+ i transmisje sportowe na żywo, do któych jeszcze żadna platforma nie ma szans.

 

Mam nadzieje, że władze cyfry zareagują nie długo i dzięki konkurencji, która się szybko rozwija, również wprowadzą bardzo ciekawe propozycje i usługi, a przedewszystkim lepsze ceny (choć i tak nie są najgorsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kolega richi nam uchyli rąbka tajemnicy czy możemy w najbliższym czasie się czegoś nowego spodziewać czy posucha i czekamy na rozstrzygnięcia kupna OE i później w zależności i ile kasiorki pozostało dalsze ruchy.Jak do tej pory wszystko się zgadzało więc bądź naszą dobrą wróżką a nie Kasandrą.Pozdrowienia i richi odezwij się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...