Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przestańcie mnie rozśmieszać z tym TPSem. Już są chętni na te transpondery i wcale nie jest to Cyfra. Czytałem o jakiejś nowej platformie na HB i od razy skojarzyłem. Choć nie było napisane skąd bedą nadawać, to można się tylko domyślać...

Wniosek jeden: jeśli sprawdzi się, że Cyfra nie będzie zainteresowana tymi transponderami to nie grozi nam wysyp nowych kanałów.

Raczej tylko stałe pogarszanie jakości obecnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma cyfrowa BIS

2007-12-05 13:29:52 | Anita Dąbek

Ostatnia aktualizacja: 2007-12-05 14:53:26

Źródło: eutelsat

Eutelsat Communications ogłosił, że 10 grudnia bieżącego roku francuska AB Groupe uruchomi nową platformę płatnej telewizji o naziwe BIS, która będzie nadawać z satelitów Hot Bird (13E) i Atlantic Bird 3 (5W) na potrzeby telewizji cyfrowej we Francji.

 

Źródło: SATKURIER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum n napisali że jakośc obrazu jest dość dobra, ale nie mogę teraz tego zweryfikować. Dziwne tylko że Cyfra ma inne ścieźki dźwiekowe a n nie. Przecież obie platformy odbieraja to z TP Cyfry? :roll:

 

Jeżeli chodzi o transpondery, to mogliby powyłączać już wszystkie analogi, sekstelefony oraz wszelkie arabskie i włoskie badziewie na tym HB. A może nadawać platformy z dwóch satelit naraz. Nowe kanały puszczać z Astry i jeżeli klient chce oglądać niech zakłada monoblocka.

 

Update:

Inni piszą że jakość kiepska. Trzeba samemu obadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja uważam, że jakość na trp. C+ nie jest wcale zła. movies 24 już przypadł mi do gustu, będzie tu kilka ciekawych pozycji... Kanał kojarzy się z Hallmark Channel, jednak bardziej mi pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...