Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytaj :arrow:http://www.canalplus.pl/canal/multipakiet

 

Co tam jest takiego niejasnego? Albo wynajmujesz tuner za 10 zeta, albo kupujesz za 79 zł. Moduł możesz tylko kupić, za 179 zł.

Cena za SD to 39 zł. i nie ważne na czym to odbierasz.

 

Proste!

 

 

moja zdanie nie jasne odnosiło sie do wypowiedzi smallville a co do procedur sprzedazy cyfry nie musisz mnie pouczac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Myślę, że nie szybko ujrzymy inne mutacje Disney Channel, natomiast Disney Channel HD dla mnie też brzmi bardzo kosmicznie, choć może Cyfra+ pokusi się o ten kanał. Byłoby miło... Narazie nie ma co spekulować, trzeba czekać na oficjalne komunikaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie jeszcze trochę, a zobaczycie, że marże spadną, a to, co teraz jest rarytasem (HD), stanie się normalnym systemem emisji. Pamiętacie Secam i Pal? Kiedyś dominował ten pierwszy (we Francji najdłużej się trzymał, ale to chyba dlatego, że to był ich patent), ówcześnie tylko Pal. Tak samo będzie z HD (mam nadzieję, że wcześniej niż w 2010 roku :roll: ).

 

A wtedy ... nie tylko Disney Channel, ale wszystko będzie nadawało w HD i nie będzie trzeba dodawać do nazwy wyznacznika "HD" (chyba, że powstanie coś takiego jak "Super Definition" i do nazwy kanałów zaczną dodawać SD :wink: ). Natomiast taka Polonia1 i EduSat (o ile będą jeszcze nadawać :lol: ), będą nadawać tak, jak teraz TVN i wtedy powiemy, że to kicha :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra podchodzi do sprawy bardzo logicznie - jak Cię stać na dekoder za 700zł, to i 6zł miesięcznie zapłacisz :)

Na pewno marża jest ogromna w wypadku tych kanałów HD.

Tak tylko jest cos takiego jak pakiet prestizowy a oni do niego dodja jeszcze kolejne pakiety - XXL oraz 2 pakiety HD. Pakiet ten powinien posiadac wszystkie opcje bo niedlugo jak na umowie wpisza ci co zamawiasz to bedzie potrzebna dodatkowa kartka papieru A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, to jest głupie posunięcie ze strony Cyfry, że pakiet Relaxxx jest dodatkowo płatny nawet do pakietu Prestiżowego. Uważam, że ta opcja w ogóle nie powinna być opcją, nie widzę za bardzo w tych kanałach potrzeby do dodatkowych opłat, no ale rozumiem, chodzi o kanał XXL - i to wszystko zmienia :lol::lol::roll: Albo chociaż przesada z tym 29 zł/mies. Również sądzę, że kanały AXN nie są godne dodatkowego płacenia za nie. Ale cóż.. :roll::wink:

Wracając do nowych kanałów, ciekawe czy CC zawita w styczniu do C+. Wydaje się to być pewne, że zastąpi BBC Prime...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro chcą dzielić na mniejsze paczki to można by pomyśleć o tematycznym rozgraniczeniu:

np.

- bajki

- dokument

- film

- informacje

- premium...

 

a tak płacę za np za bajki, których nie oglądam...

a prestiżowy powinien oczywiście zawierać all... a nie jakieś kombinacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam bajek, kanałów muzycznych, kanałów sportowych (nie ma mojej ulubionej dyscypliny - kolarstwa), dywagacji politycznych i tych kanałów o "d.pie maryni" - to dlaczego mam za nie płacić.

6 zł. za kanał to wygórowana cena ale jak bym mógł wybierać interesujące mnie kanały i tylko za nie płacić, chętnie bym na to przystał.

Obecnie w pakiecie podstawowym znajdują się tylko 2 interesujące mnie kanały Discovery i Planete - czyli fatycznie jeden kanał kosztuje mnie 28

zł. po zniżce / 2 = 14 zł.

Gdyby nie dodatkowa opcja "Kino Polska" - być może nie wziąłbym tej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam bajek, kanałów muzycznych, kanałów sportowych (nie ma mojej ulubionej dyscypliny - kolarstwa), dywagacji politycznych i tych kanałów o "d.pie maryni" - to dlaczego mam za nie płacić.

6 zł. za kanał to wygórowana cena ale jak bym mógł wybierać interesujące mnie kanały i tylko za nie płacić, chętnie bym na to przystał.

Obecnie w pakiecie podstawowym znajdują się tylko 2 interesujące mnie kanały Discovery i Planete - czyli fatycznie jeden kanał kosztuje mnie 28

zł. po zniżce / 2 = 14 zł.

Gdyby nie dodatkowa opcja "Kino Polska" - być może nie wziąłbym tej platformy.

 

skoro nadmieniłeś ze twoja ulubiona dyscyplina to kolarstwo to jeszcze należałoby wymienić kanał eurosport tej dyscypliny jest najwięcej ze wszystkich obecnie istniejących kanałów sportowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie z tym Eurosportem macie racje ale od niedawna mam z powrotem Cyfrę+ i niekodowany Eurosport.

Do tej pory wyścigi kolarskie oglądałem na kanałach FTA np. na RaiSporcie.

[OT] Przed chwilą przez przypadek skacząc po kanałach na kanale ARD"Das Erste" - ciekawy program znalazłem - może to był tzw. "obraz kontrolny" - widok z przodu lokomotywy jadącej przez niemieckie miejscowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jedna z najlepszych stacji telewizyjnych! :D Nikt nie wpadł na pomysł aby stworzyć telewizję o kolei. Niemiecka kolej trzyma się tak dobrze, że może sobie na to pozwolić. Mogli zrobić trochę programów o modelarstwie.

 

Kiedyś czytałem, że któraś z niemieckich stacji telewizyjnych, w nocy zamiast tablicy testowej, emitowała obraz z kamery umieszczonej na tramwaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...