Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam że oderta programowa c+ jest dobra. Może jedyne czego mi brakuje to TVNu HD i POLSATu. Myślę że Cyfra+ powinna się teraz skupieć na jakości obrazu swoich kanałów, a nie dodawaniem jakiś badziewi.

 

Ps. teraz wojna między platformami będzie się raczej toczyć na jakość obrazu kanałów oraz ofertę HD,a nie na ilość kanałów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na oficjalne forum Cyfry+( jeśli kiedykolwiek będzie). Myśisz, że będzie inaczej? Już na forum CANAL+ widać, że nie wszystko jest tak cacy jak się wydaje.

 

Oczywiście. Zgadzam się! Chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że nigdzie nie ma ideału :wink: I tu i tam zdarzają się narzekania, co do oferty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, M24 nie zachwyca ani treścią, ani jakością. Ot, kolejny kanał filmowy, skądinąd mający zbyt dużą i dobrą konkurencję, aby odnieść sukces z obecną ofertą.

Innej oferty nie będzie, ten kanał z założenia (a nie z musu) pokazuje filmy telewizyjne. Do tej pory nie było takiego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co ciągle narzekają na ofertę Cyfry+, polecam od czasu, do czasu zajrzeć na forum poświęcone koNkurencji... Tam podobnie ludzie reagują na ofertę, z kolei swojej tv.. :wink:

 

Masz rację. Jak czytam opinie na oficjalnym forum n o NonstopKino, Universal i SciFi i to właściwie jednomyślne, to włos się jeży na głowie.

O Filmboxie nie wspomnę. Albo jakość fatalna, albo brak tłumaczeń, albo 5 filmów puszczanych w kółko, albo SciFi gorsze od AXN itd. Czytając to wszystko przychodzi mi tylko jedno na myśl: abonenci n-ki to są tacy beta testerzy którym zamiast płacić za testowanie to jaszcze n-ka każe sobie za to płacić i ludzie płacą i to dobrowolnie :lol:

I drugie: po co dzisiaj dołączać to do Cyfry? Aby pogorszyć jakość obecnych programów? Za rok jak ramówka i jakość się wykrystalizuje to może i owszem, jako już dojrzałe kanały.

Psioczyliśmy że nam nie dali tych programów? Sprawdziło się przysłowie: nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelskie prawa do nowosci w Polsce ma C+ i HBO wiec inne kanały filmowe pokazuja co pokazuja najgorsze sa TCM TV1000 i Zone Europe oraz Zone Romantica.

Głuputy piszesz TV1000 jest całkiem dobry, prezentuje podbnie ja Ale Kino (tylko w większym wymiarze) filmy Hollywodzkie z lat 70-90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andyg oferta tych kanałów jest kiepska z prostej przyczyny bo są dla każdego za darmo. I puszczają kilka filmów i seriali w kółko od stycznia ramówka ma wyglądać już ciekawiej. Samego mnie wkurza jak leci Dexter po 8-9 razy w tygodniu ten sam odcinek.

To jest celowe działanie N jak i właściciela tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głuputy piszesz TV1000 jest całkiem dobry, prezentuje podbnie ja Ale Kino (tylko w większym wymiarze) filmy Hollywodzkie z lat 70-90.

 

Ale kino! nie prezentuje filmów hollywodzkich :evil: Pewnie, ze się trafia amerykańska papka a czasem nawet "Mega Hity" ale są też filmy bardziej ambitne, z wyższej półki, czego na TV 1000 nie uświadczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kino! nie prezentuje filmów hollywodzkich :evil: Pewnie, ze się trafia amerykańska papka a czasem nawet "Mega Hity" ale są też filmy bardziej ambitne, z wyższej półki, czego na TV 1000 nie uświadczysz.

Ale Kino prezentuje filmy Holywoodzkie Były już pakiety filmów od WB, Sony, MGM, teraz są od Disneya i Foxa, czyli Hollywood pełną gębą. Oczywiście jest to tylko część ramówki, śa też filmy producentów niezależnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam forum regularnie i twierdzę że każdy kanał będzie miał swoich zwolenników i przeciwników. Cyfrę mam od początku i też mam kilka kanałow które chciałbym oglądać ale zestaw filmów jest słaby np Animal Planet .Cc do Movies 24 mnie się on podoba .Czy jak w filmie nie ma krwi wypływającej z ekranu to film jest zły. Po nowości idzie się do wypożyczani.Posiadam pakiet komfortowy z Discovery ,C+paczkę AXN i mnie to zadowala.Brakuje mi kanałów o tematyce historycznej,bo historia to nie tylko starożytność.A tak naprawdę jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził Życzę Wesołych Świąt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączność też kosztuje i to pewnie dużo, stąd takie drogie było to HBO. Teraz dopiero nadejdzie godzina prawdy...

Niech Moc będzie z Tobą :lol:

 

Drogie może być nie tylko z powodu wyłączności ale wysokiej marży i [beep]ości na kasę Cyfry. Imperium Cyfry na szczęście ma konkurencję- niech Moc niższych cen będzie z nimi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba stereotyp, że C+ ma najlepszą ofertę programową...

tak samo jak kolejnym stereotypem jest ze C+ to najdrozsza platforma

 

To nie stereotyp tylko fakt. Najnowszy przykład ceny HBO w Nce to tylko potwierdza. Spora różnica między 29 zł a 16 zł...

Kol."Darth Vader"@ sam puszczasz sterotyp dalej że C+ jest droga a n-ka tania.Ty już wiesz ile kosztuje w n-ce a oni jakoś nigdzie tego jeszcze nie wiedzą i jakoś nigdzie oficjalnie nie ogłosili.Jakby HBO w n-ce miałoby kosztować 16 zł to by n-ka dawno trąbiłaby o tym aby po pierwsze złapać przed świętami jak najwięcej klientów po drugie aby zdołować abonentów C+ a po trzecie czy Cinemax będący w pac.HBO kosztuje gdzieś indziej? więc na razie nie rozsiewaj niesprawdzonych plotek bo to tworzy właśnie stereotypy a następna osoba będzie powoływać się na Twój post.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba stereotyp, że C+ ma najlepszą ofertę programową...

tak samo jak kolejnym stereotypem jest ze C+ to najdrozsza platforma

 

To nie stereotyp tylko fakt. Najnowszy przykład ceny HBO w Nce to tylko potwierdza. Spora różnica między 29 zł a 16 zł...

Kol."Darth Vader"@ sam puszczasz sterotyp dalej że C+ jest droga a n-ka tania.Ty już wiesz ile kosztuje w n-ce a oni jakoś nigdzie tego jeszcze nie wiedzą i jakoś nigdzie oficjalnie nie ogłosili.Jakby HBO w n-ce miałoby kosztować 16 zł to by n-ka dawno trąbiłaby o tym aby po pierwsze złapać przed świętami jak najwięcej klientów po drugie aby zdołować abonentów C+ a po trzecie czy Cinemax będący w pac.HBO kosztuje gdzieś indziej? więc na razie nie rozsiewaj niesprawdzonych plotek bo to tworzy właśnie stereotypy a następna osoba będzie powoływać się na Twój post.Pozdrowienia

 

O cenie HBO można przeczytać tutaj: https://satkurier.pl/?n_platforma/&kat=236&id=39105

oraz zobaczyć w reklamie nadawanej w TVN24

A Cinemax w Cyfrze kosztuje 15 zł a w N 10 zł. Czyli taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...