Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami wydaje mi się, że na tym forum są same dzieci... Ja jako pracujący, mający rodzinę abonent jestem zadowolony z ilości kanałów. Jak każdy normalny, pracujący człowiek, nie mam czasu na oglądanie telewizji dłużej niż 2-3 g dziennie. Wiec mnie osobiście interesuje jakość, nie ilość. A czytając niektóre posty, to wydaje sie ze niektórzy chcieli by mieć po 1000 kanałów na platformie. Ja wiem, ze Wy nic poza oglądaniem TV nie robicie, ale nawet wtedy zabraknie Wam czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest Moderator, niech mu da ostrzeżenie lub wywali z forum.

To są informaje idiotyczne widac że na siłe ktoś jest fanem konkurencji, a my czekamy na rzetelne informacje.

Moderatorzy na tym forum są niezwykle cierpliwi. Przykład ~koziola84 potwierdza to dobitnie, koleś od samego początku pisze to samo, w ogóle nie myśli logicznie i używa po 3 emoty w zdaniu. Po tym co ten użytkownik wypisuje na tym forum stwierdzam, że albo nie używa mózgu gdy coś pisze albo ma 11 lat.

 

Odnośnie nowych kanałów to wg. mnie coś na pewno się pojawi. Pani z MTV Networks mówiła coś o polskiej wersji kanału, który na świecie już funkcjonuje, ponadto satkurier.pl jakiś czas temu podawał informację, że ma powstać kanał z rodziny 4fun.tv, zajmujący się muzyką rockową. Jak na razie cisza w sprawie Nickelodeon, pojawiają się informacje o Jim Jam, choć wg. mnie jeszcze daleko do włączenia tego kanału do Cyfry. Krótko mówiąc trzeba czekać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy na tym forum są niezwykle cierpliwi.

Jestem niesamowicie spokojny człowiek i do tego cierpliwy. A tak służbowo, to innym razem huknę jak z armaty. I wywalę kilkanaście postów. O ostrzeżeniach nie wspomnę. To odezwa dla zawinionych i również dla nadgorliwych. :P

Wracamy do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bendom jakiesz nowe kanały????? :crazy:

 

Tu trzeba niebawem będzie założyć :locked: i zrobić podobnie jak w CP, jeden wątek do fantazjowania (bardziej lajtowy) i drugi z konkretami (gdzie za off-topic można nieźle beknąć).

 

Proszę tego nie komentować... ja tylko głośno myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam czy mozna wziasc jeden pakiet telewizji n inormacje i rozrywka ,tam znajduje sie tvp hd .JA WZIALEM POLSAT CYFROWY ZA 20 ZL I MAM WSZYSTKIE POLSATY ,i do tego 6 miesiecy gratis .Mam cyfre i polsat mini max i mi to wystarczy .Brakuje mi tylko tvp hd i discovery hd i dla mnie by to bylo wszystko nic mi juz nie potrzeba .Dziwi mnie to ze cyfra ma wszystkie discovery i wszystkie tvp oprocz tvp historia i tvp hd i nie chce tych kanalow .TVp hd i discovery hd .Chyba im sie nieoplaca .Bo mnie nie cieszy ze dodadza jim am czy inne jakies badziewia .Juz naprawde nie ma dobrych kanalow zeby dodac .A dla nas by bylo dobrze jak by jedna platforma byla i juz .Anglicy maja dobrze sky ile tam kanalow i jakie o filmowych nie wspomne a u nas .Jak przychodzi piatek lub sobota to nie ma co ogladac VOD szok film za 11 zl kurna to u mnie wypozyczalnia dvd 6 zl szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...