Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe że to doda ale wątpliwe aby dodali TVN HD :/ Myślę że mogą dodać coś z muzycznych(paczkę MTV lun MCM),dokumentalnych np.typu NG Wild,History HD oczywiście polsat lub TVP HD(chociaż w tym roku wątpie),oraz czekam na spotrowy bardzo dobyy kanał którego zdecydowanie brakuje w ofercie Cyfry+ oczywiście mowa o ESPN America :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniak sportu :D Ty mniej oglądaj sport w TV a więcej uprawiaj w naturze. A tak na poważnie wg. mnie sportu już jest wystarczająca ilość ale oczywiście każdy ma inne spojrzenie. Wolałbym np: NG Wild,History sd lub hd/podobno sd ma lepszą ramówkę/ewent.TVP HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanałów sportowych nigdy za wiele , ponieważ zdażają się weekendy w których nie ma co oglądać bo wybór meczów na C+ i Orange sport jest tragiczny . Np. wczoraj pogoda kiepska a w telewizjii wszystkie mecze były albo zespołów które nie lubię albo średniaków , gdzie można się zanudzić . O 20.30 mecz grał Milan a na C+ Sport była powtórka meczu Lyonu . Za to dzisiaj zapowiadają sie 3 ciekawe mecze . A poza tym żeby obejrzeć mecze ulubionych drużyn trzeba się często posiłkować internetem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zdania, że już wystarczy kanałów sportowych w Cyfrze+ :evil: . Nie widzę dalszego sensu wprowadzania kolejnych kanałów z tejże tematyki przez najbliższy czas. Nie każdy z abonentów jest fanem sportu i szefostwo Cyfry powinno o tym pamiętać. Cyfra powinna teraz zająć się rozwijaniem oferty kanałów dziecięcych, muzycznych i historyczno-dokumentalnych . Tam dawno nic się działo, że aż prosi się o jakieś odświeżenie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ tylko że wiekszość abonentów Cyfry+ posiada tą platformę ze względu na ofertę sportową :smile: Więc myśle że jest sens rozwijać tą tematykę :smile: Zgodzę się także że bardzo skromna jest oferta muzyczna więc tutaj bym także chciał aby Cyfra+ coś wprowadziła :/jeśli chodzi o ofertę kanałów dokumentalnych to myślę że powinni postawić na kanały HD tzn.History HD lub NG Wild w HD :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koziol84, Cyfra i tak ma najlepszą ofertę sportową spośród wszystkich polskich platform cyfrowych. Moim zdaniem oferta jest kompletna i nie widzę sensu dodawania takich niszowych kanałów sportowych, jak ESPN America czy SportKlub. Zresztą jakby Cyfra chciała, to by te kanały już dodała, ale widać, że nie są nimi zainteresowani. Poza tym jak już wspomniałem, trzeba pamiętać o innych widzach, którzy niekoniecznie interesują się sportem, bo takich zapoewne też jest sporo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ani tyle nie mam Cyfry+ dla sportu! Jedyny kanał sportowy, na który zaglądam, to TVP Sport ze względu na PLK. Ale ten kanał akurat jest już wszędzie - nie tylko w Cyfrze+. Jak dla mnie, to sportu w Cyfrze+ jest wystarczająco. Mnie natomiast brakuje szerszej oferty muzycznej (oklepany i urastający już do rangi symbolu pakiet MTV - Base, Dance, Hits, Music).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. wczoraj pogoda kiepska a w telewizjii wszystkie mecze były albo zespołów które nie lubię albo średniaków , gdzie można się zanudzić . O 20.30 mecz grał Milan a na C+ Sport była powtórka meczu Lyonu .

Akurat wczoraj po 20 emocji nie brakowało, dzięki pani Anicie Włodarczyk i jej zmaganiach w rzucie młotem na Eurosporcie HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A&G, MTV Base nigdy nie wejdzie do żadnej polskiej platformy cyfrowej, gdyż został wycofany z dystrybucji i jest oferowany tylko w Wielkiej Brytanii (no chyba, że powstanie polska wersja tego kanału). Co do MTV Dance, MTV Hits czy nawet VH1 Classic, to raczej też nie ma dużych szans (jak na razie), ponieważ wspomniane kanały nadają z Astry i dopóki MTV Networks Europe nie zdecyduje się ich nadawać także z Hot Birda, to nie pojawią się w ofertach naszych platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozioł84 popełniasz mały błąd piszesz - większość ciekawe na jakiej podstawie. Ja i WIĘKSZOŚĆ mamy tą platformę ze względu na ofertę filmową/m.in. cyfra hd,ale kino/jak i dokumentalną /planete,NG/ itp.Sportu w zupełności wystarczy jest najlepsza piłka, NBA, żużel/ sporo osób lubi/a resztą dyscyplin na TVP1 i TVP Sport a także Eurosport 1i 2.Natomiast z resztą Twojego postu zgadzam się w całej rozciągłości :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV na jesieni zapowiadała stworzenie nowego kanału być może będzie to polska wersja MTV Base :) a jeśli chodzi o kanały takie jak MTV Hits,MTV Dance,MTV Music to myślę że cyfra znów poczeka aż inna platforma łyknie te kanały na wyłączność tak samo jak było z kanałami BBC :/ Więc trzeba ich cisnąć aby wkońcu poszerzyli ofertę muzyczną nie koniecznie o kanały MTV może być także moim zdaniem kanał MCM :smile: Jeżeli chodzi o ESPN America to kanał o znanej marce na całym świecie a oferta tego kanału jest naprawde dobra.Rozumiem że nie każdego interesują sporty z USA ale jest jakaś ilośc widzów którzy np.posiadają N-ce tylko dla tego kanału.Więc myśle że powiini wzbogacić ofertę także o ten kanał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ tylko że wiekszość abonentów Cyfry+ posiada tą platformę ze wglęgu na ofertę sportową :smile:

Ja również nie jestem z Cyfrą+ dla sportu, tylko dla oferty filmowo-dokumentalnej, w tym programów autorstwa Canal+ Cyfrowy. :] Jeśli już oglądam jakiś sport, to na kanale Eurosport, a nie Canal+ Sport! Jeśli kanał ESPN America miałby dołączyć do oferty C+, to chciałbym by był jako opcja dodatkowa, tak jak Orange Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do MTV Dance, MTV Hits czy nawet VH1 Classic, to raczej też nie ma dużych szans (jak na razie), ponieważ wspomniane kanały nadają z Astry i dopóki MTV Networks Europe nie zdecyduje się ich nadawać także z Hot Birda, to nie pojawią się w ofertach naszych platform.

Dla chcącego nic trudnego! Ale to nie miejsce na te wynurzenia. Poczekamy, zobaczymy.

 

Może kiedyś będzie można napisać w tym dziale coś w stylu - nareszcie, udało się , warto było czekać i jęczeć o paczkę MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koziol84, co ty za bzdury wypisujesz :crazy: . Teraz większość nadawców odchodzi od wyłączności. Wątpie, aby MTV zgodziło się na wyłączność, ponieważ oznaczałoby to zawężenie zasięgu technicznego itp. Popatrz nawet Comedy Central Polska czy Nick Polska nie jest nigdzie na wyłączność (choć ten pierwszy początkowo był w N, ale szybko z tego zrezygnowali). Jedyną polską platformą, która może dołączyć do swojej oferty kanały z paczki MTV jest platforma TVP, która będzie nadawać z Astry, więc nic nie będzie stało na przeszkodzie. Pytanie tylko, czy TVP wykorzysta tą szansę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh czytam wasze [beep]ny i znow powtarzam do konca tego roku nie bedzie dodanego nowego kanalu :D

Po 1 podaj żródło twoich teorii.

Po 2 po co po raz kolejny piszesz to samo zdanie. Jak narazie twoja obecności na forum to ciągłe powtarzanie tego zdania. Więc daj już sobie z tym spokój jak nie masz nic sensownego do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh czytam wasze [beep]ny i znow powtarzam do konca tego roku nie bedzie dodanego nowego kanalu :D

 

 

 

Gdzie jest Moderator, niech mu da ostrzeżenie lub wywali z forum.

To są informaje idiotyczne widac że na siłe ktoś jest fanem konkurencji, a my czekamy na rzetelne informacje.

 

 

a do Ciebie mcadi to do twojej wiadomosci jest wielka sznasa że na 4 kwartał tego roku pojawi sie kanał dla najmłodszych Jim Jam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zródło informacji napewno PR polsatu bo wegług moich zródeł coś dojdzie napewno tylko pytanie co i ile ale to jest w tej fazie tajemnicą jest to nowe podejscie C+ nie podaje co moze będzie wkrótce tylko co bedzie teraz odwrotnie niz to robi polsat zapowiada ze będzie tylko nie wiadomo kiedy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...