Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wynikałoby z tego że do podstawowego będzie można sobie dokupić wersję HD a wersja SD będzie w komfortowym. Brawo, tak trzymać. Ciekawe ile będzie kosztowała wersja 4xHD. Obstawiam 15 zł.

 

No więc tak, źle myslisz...

Eurosport 2 HD jest dostepny tylko od Komfortowego+ za 5zł lub w opcji 4xHD za 14,90zł (czyli za 2,90zł)

 

http://www.cyfraplus.pl/_pro_opcje-dodatkowe-pro.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A :google: nie istnieją? Wystarczy wejść na jakikolwiek portal satelitarny i jest od razu informacja co i jak.

A Eurosport 2 HD będzie dostępny dla wszystkich abo C+ HD do końca sierpnia tego roku.

 

@mcadi

Nic o nowych kanałach nie mówili (oprócz Eurosport 2 HD). Oprócz informacji o tej stacji oraz o Multiroomie, było trochę zapowiedzi i statystyk, czyli tak jak mówiłem wczoraj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem drodzy panowie zrobic sobie taka tabelke.Jakich nie mamy kanalow a sa te kanaly w platformach Polsat cyfrowy i telewizjia nowej generacji N i ktore ja bym chcial miec i byl bym szczesliwy .Mam cyfre i dla mnie jest to dobra platforma choc droga ale coz to moj wybor choc nie do konca az tak droga jak pozostale platformy .Wiadomo ze Polsat ma tylko u siebie polsaty a wiec zakupilem jeszcze polsat cyfrowy pakiet mini max i juz zadnych wiecej pakietow nie zamierzac brac .Mam pakiet cyfry prestizowy hd i mini max polsatu i to mi wystarczy a oto wykaz i w nawiasie jakie kanaly jeszcze by dodac i koniec .

Polstat ( Tych kanalow nie ma cyfra)

Nie wpisuje polsatow poniewaz za 20 zl mozna je miec a nigdy nie bedzie ich w innych platformach .

Kanaly w polsacie cyfrowym .

Weeddinttv

E

BBC entertainment ( jak dla mnie moglby dolaczyc do cyfry )

BBC Knowledle

BBC Livestyle

BBC cbeebiees

TV1000 ( jak dla mnie moglby dolaczyc do cyfry )

Zone Europa

Boomerang ( jak dla mnie moglby dolaczyc do cyfry )

jetix play

discovery hd ( jak dla mnie moglby dolaczyc do cyfry ) i na pewno kiedys bedzie bo cyfra ma wszystkie kanaly discovery

 

Kanaly w Telewizji N Tu to samo sie tyczy tvn hd bo napewno nie bedzie w innych platformach i n sport

 

TVP HD ( jak dla mnie moglby dolaczyc do cyfry ) cyfra ma kanaly tvp moze i ten dojdzie

Wojna i pokoj

Mgm hd

TVP HISTORIA MOZE TEZ DOJDZIE

Discovery historia

Espn america

sport club 1 i 2

Jim jam

Baby tv

Kids co

Nickoledon

Da vinci

Eska tv

I to by bylo na tyle a wiec jak by se postarala cyfra to z tego mozna jeszcze cos wziasc tym bardziej ze boomerang jest i w polsacie i w i to samo chodzi o discovery hd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby przyszłe nfilmy zawitały do Cyfry, a paczka kanałów C+ do Nki. Wtedy nie musiałbym bulić grosza za dwie platformy. Wybrałbym jedną i sprawa byłaby rozwiązana. Poza tym większość abonentów obu platform takim obrotem sprawy byłaby pewnie usatysfakcjonowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ciekawsza jest lista kanałów dostępnych w wielu polskich kablówkach, a których wciąż nie ma w ŻADNEJ polskiej platformie cyfrowej:

- Nat Geo Wild

- Nat Geo Music

- History i History HD

- Viasat History i Viasat Explorer

- MCM Top i MCM Pop

- MTV Dance i MTV Hits

- Voom HD

- Luxe.tv HD

- MyZen.tv HD

- C Music TV

- XXX xtreme

- Adult Channel

- Hustler TV (nie mylić z Blue Hustler znanym z oferty Polsatu Cyfrowego)

- TVS HD

 

i jeszcze kilka innych by się znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...