Jump to content

royalmichael

Users
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About royalmichael

 • Rank
  Amator
 1. OK, czyli z perspektywy dekodera, aby był podpięty pod amplituner i wszystko ze sobą działało (dekoder przekazuje dźwięk i obraz do amplitunera, a amplituner obraz do TV) to muszę pamiętać, żeby ten amplituner miał HDCP 2.2 i to wystarczy?
 2. Czyli jak rozumiem przy szukaniu soundbara/amplitunera sprawdzać czy sprzęt spełnia wymóg HDCP 2.2, a co z kablem HDMI? Jeśli kupię jakikolwiek 2.0a/2.0b/2.1 to jest pewność, że wymóg ten zostanie spełniony? Jeśli sprzęt/kabel będzie miał w opisie wyższą wersję HDCP (widzę na wiki coś o 2.3) to może być czy musi być 2.2? A tak swoją drogą czy kabel HDMI 2.1 można np podłączyć do dekodera czy jeśli w specyfikacji dekodera jest 2.0 to musi być 2.0 i nie może być wyższy jak np 2.0a, 2.0b, 2.1?
 3. Dzięki. Czyli rozumiem, że jeśli podłączę dekoder do amplitunera/soundbara to później kabel HDMI, który będzie połączony między TV, a aplitunerem/soundbarem, musi być w wersji przynajmniej 2.0? Czy kabel ten musi spełniać jakieś wymogi HDCP (np. musi być równo 2.2, 2.2 lub wyżej, a może dowolny)?
 4. Wie ktoś jaki standard HDMI obsługuje ten dekoder i jaki kabel jest dołączany do zestawu? Planuję podłączyć go do soundbara/amplitunera i potem kolejnym kablem HDMI soundbar/amplituner z TV i zastanawiam się jaki kabel kupić.
×
×
 • Create New...