Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tam pisze że prawdopodobnie cena Cinemaxów wzrosnie nie ma nic o cenie HBO
Nie podano jeszcze ceny za nowy-stary pakiet HBO/Cinemax. Za pakiet Cinemax było dotąd 10 zł/mc, ale cena ta nie zostanie utrzymana po dołączeniu HBO. Na 100 proc. będzie nowa cena - 16 zł/mc, choć nieoficjalnie była też mowa o 24 zł/mc-zrodlo Sat Kurier. Ale z Ciebie koles...

Przeczytaj sobie to pomalutku i sprobuj zrozumiec tresc tego przekazu :lol: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darth Vader napisał:

O cenie HBO można przeczytać tutaj: https://satkurier.pl/?n_platforma/&kat=236&id=39105

oraz zobaczyć w reklamie nadawanej w TVN24

A Cinemax w Cyfrze kosztuje 15 zł a w N 10 zł. Czyli taniej.Po pierwsze Cinemaxy w n-ce w tej cenie są tylko do końca 2007 r.W C+ na upartego też możesz mieć po 10 zł jak masz opcję multi -premium a więc wszystko zależy od kilku czynników.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja miałem powiedzieć? Ze dostaliśmy Movies24 i FoxLife?

Fox Life to program na poziomie Sci-Fi , CC czy AXN, tylko prezentujący inny gatunek seriali. Jeden lubi Sci-Fi, inny komedie, a jeszcze inny seriale akcji. Ja na przykład nie przepadam na serialami Sci-Fi i bardziej mi się podoba FL czy CC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, jak cyferka odpowie na cene HBO w N - podobno 16zl (rozne sa wersje)?

 

Pakiet kanalow C+ (film/sport itd) kontra pakiet HBO.

 

Wewnetrzna, w ramach Cyfry+, konkurencja kanalow premium sie szykuje (albo nie) ;-)

A pozbywac sie marzy (za HBO jezeli takowa jest) na poziomie kilku lub kilkunastu zlotych to moze byc uszczerbek w finansach Cyfry!

Chyba wszystkie opcje sa bardziej lub mniej niekorzystne dla cyfry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poczekajmy jak będzie oficjalny cennik n-ki bo to wszystko na razie z nasłuchu radia Erewań jak by się to jednak potwierdziło a C+ nie skorygowała cennika to wówczas wszyscy posiadacze pakietu HBO powinni z niego na znak protestu zrezygnować ale wg.taka różnica ceny lub brak jej wyrównania wydaje mi się mało realna znając jak się ceni HBO.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie same mutanty są na oficjalnym forum n. Nie rozumieją prostego przekazu. Analfabetyzm funkcjonalny. Zrozumiał taki że cena będzie od 16 do 24zł czyli pewnie 20 :lol:

Przywracają maturę obowiązkową z matmy i już są efekty :lol:

 

Skoro są rozbieżności, to pewnie ceny będą dwie - w zależności albo od tego czy ma się VOD, albo Cinemaxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poczekajmy jak będzie oficjalny cennik n-ki bo to wszystko na razie z nasłuchu radia Erewań jak by się to jednak potwierdziło a C+ nie skorygowała cennika to wówczas wszyscy posiadacze pakietu HBO powinni z niego na znak protestu zrezygnować ale wg.taka różnica ceny lub brak jej wyrównania wydaje mi się mało realna znając jak się ceni HBO.Pozdrowienia

Tyle tylko,ze to N-ka moze zawalic cene promocyjna na HBO jako magnes do platformy,sama doplacajac roznice w cenie.Przyciagaja klienta,ktory i tak wykupuje minimum 2 pakiety(z HBO 2 i 3/4).Traca niewiele,a przyciagaja rzesze przy takiej cenie.Za 15 miesiecy wystarczy zastosowac lepsza lojalke od konkurencji i sa wygrani dzieki takiemu posunieciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie same mutanty są na oficjalnym forum n. Nie rozumieją prostego przekazu. Analfabetyzm funkcjonalny. Zrozumiał taki że cena będzie od 16 do 24zł czyli pewnie 20 :lol:

Przywracają maturę obowiązkową z matmy i już są efekty :lol:

 

Skoro są rozbieżności, to pewnie ceny będą dwie - w zależności albo od tego czy ma się VOD, albo Cinemaxy.

O to chodzi że nie ma rozbieżności, jednoznacznie jest podane że 16 zł za 5 kanałów, choć sam nie mogę w to uwierzyć.

A co do matury z matmy to przed Trybunał tego co ją zlikwidował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze 4 scenariusze:

-Cyfra+ obniża cene HBO do ok. 20 zł :D

-C+ obniża cenę Canal+ do ok.20-25 zł :D:D

-C+ uruchamia bardzo tanią usługę VOD :)

-C+ nic nie robi i traci wielu abonentów. :(

 

Myślę, że C+ nie ma wyjścia i będzie musiała wybrac jeden z 3 pierwszych scenariuszy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spekulacje, spekulacji i domysły.. a ma ktoś jakieś wiarygodne informacje??

 

bo jeśli chodzi o fakty to cena HBO/C+ nie zmieniła się od baaaardzo dawna... i jakieś szczególnej rewolucji jak do tej pory nie było z okazji pojawienia się n-ki...

 

Musimy chyba po prostu poczekać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego jest tylko jeden plus- trochę więcej miejsca na TP. dzięki polepszy się jakość jakiegoś kanału lub kanałów, ale nie wiele, bo co to ten jeden kanał...

 

Akurat w przypadku BBCprime jest sporo bitarte do zwolnienia. Gdyby ten kanal przestal nadawac, to pozostale 4 moglyby dostac po ponad 1Mbits co zwiekszyloby ich bitrate z przecietnego 3Mbits na dobre 4Mbits. Roznica bylaby wiec znaczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem to nie chodzi o ten BBC Prime, który jest nadawany z tego TP. co 4xBBC dla Polski, mówimy tutaj o kanale z TP Cyfry. Ten BBC z TP Cyfry na około 2,5 Mbps więc mogłoby to pójść np. dla kanały Discovery bo to są najbardziej wartościowe kanały z tego transpondera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...