Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz "namierzać" przekaz dosyłowy z Siriusa 5.0E. Żeby było śmieszniej, to napiszę, że przekaz ten jest szyfrowany w PowerVu, więc można pooglądać tylko czarną planszę :lol: A tak na poważnie, Movies24 na razie nadaje tylko z Siriusa, na HB tego kanału jeszcze nie ma :wink:

 

A jestem ciekawy jak będzie ten kanał ulokowany? Czy dadzą go na jakiś inny transponder, np. tp.12.322H (Stellar DBS) gdzie będą mogły sobie razem korzystać platformy n i Cyfra, czy też każdy operator włączy sobie oddzielnie na własnych pojemniościach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według lyngsat zniknęła TVP Polonia z transpondera N. Nie potrzebny jest też Cartoon Network/TCM skoro oba nadają z innego transpondera i osobno. Jest to idealne miejsce na jakiś kanał.

 

Analogowy TVN powinien przenieść się na któryś z transponderów na Astrze. Ostatnio tp 53 zajęła TVP i będzie problem. Zwolniony transponder dałby więcej miejsca na nowe i bieżące kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nic nikomu nie obiło się o uszy dodanie do ofery Nat Geo Wild? Skoro Cyfra ma na wyłączność National Geographic Channel to myślałem, że najpierw w Polsce to właśnie na cyfrze się pojawi NG Wild. A tu klops, na razie. Co gorsza nic nie słyszałem na ten temat, może ktoś słyszał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa. Przy cyfrze trzyma mnie jedynie National Geographic i właśnie Canal+. Jeżeli jednak C+ będzie można kupić oddzielnie, to ciekawsza staje się oferta Polsatu + Canal+.

Zwłaszcza dla mnie, bo po pierwsze kończy mi się umowa w lutym, a po drugie zbliża się Euro 2008, a to Polsat ma do niego prawa. Poza tym wychodzi taniej. Trudno, będę musiał poświęcić mój ulubiony kanał NG. :roll:

No chyba, że Cyfra mnie zaskoczy i wprowadzi w stycznu np Nat Geo Wild, albo Discovery Historia, albo jeszcze coś ciekawszego.

 

Edycja pitter: wycięte zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery Historia jest tworzona w współpracy z TVN i n ma ten kanał na wyłączność, więc nie pojawi się on w Cyfrze, jedyne na co można liczyć to Nat Geo Wild, ale to też dopiero po nowym roku chyba, że nas zaskoczą, ale gdyby mieli dodać to już by się tym popisywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ nie może utracić Canal+ skoro to Cyfra podlega pod Canal+ Cyfrowy sp. z.o.o. To jest po prostu oferta dla tych co chcą mieć sam Canal+ (np. ma ktoś kablówkę, a chce mieć C+, dlatego właśnie jest taki drogi. Wg mnie się nie opłaca w tej ofercie) 39 zł/mc + 10zł za wynajem dekodera lub 39zł/mc i 179zł za dekoder.

I jestem święcie przekonany, że Cyfra+ nie utraci Canal+ nigdy, bo to jedna i ta sama firma. Aha i jeszcze jedno poza tematem, Cinemax to nie kanał premium więc nie wiem czemu płaci się za niego osobno, podobnie filmbox w n, TVN pokazuje co piątek też z tych nowszych filmów a jest ogólnodostępny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...