Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś lubi seriale (tak jak ja), a w szczególności komediowe to ten kanał będzie męczył nonstop :)

 

Aż mi Cię żal... :cry: że taki repertuar preferujesz :shock::?:

(no cóż są gusta i guściki a z gustami się nie dyskutuje)

Ja jak widzę serial który ma więcej niż 20 kawałków to już go podejrzewam że to flaki z olejem a powyżej tej bariery to już baaaardzo rzadko zaczynam oglądać a już "tasiemce" ze śmiechem w tle działają na mnie jak woda święcona na diabła choć bardzo lubię komedie,ale komedia ma być komedią a nie jakąś namiastką gdzie ktoś podpowiada w którym miejscu jest niby śmiesznie a w sumie nie wiadomo z czego się w tym momencie śmiać :cry:

 

Tak że wcale mi nie żal że platforma uraczy Was czymś takim jak Comedy Central

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO Comedy to badziewie. Od święta znajdzie się tam jakaś fajna pozycja. A swego czasu żałowałem, że nie mam tego kanału w kablówce, eh... CC to zupełnie co innego. A nie wiecie może czy puszczają też stare odcinki Saturday Night Live?

 

No właśnie, bo chętnie bym Nirvanę obejrzał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi seriale (tak jak ja), a w szczególności komediowe to ten kanał będzie męczył nonstop :)

 

Aż mi Cię żal... :cry: że taki repertuar preferujesz :shock::?:

(no cóż są gusta i guściki a z gustami się nie dyskutuje)

@fezuj, nie przeginaj :wink:

 

Ja jak widzę serial który ma więcej niż 20 kawałków to już go podejrzewam że to flaki z olejem a powyżej tej bariery to już baaaardzo rzadko zaczynam oglądać a już "tasiemce" ze śmiechem w tle działają na mnie jak woda święcona na diabła choć bardzo lubię komedie,ale komedia ma być komedią a nie jakąś namiastką gdzie ktoś podpowiada w którym miejscu jest niby śmiesznie a w sumie nie wiadomo z czego się w tym momencie śmiać :cry:

 

Tak że wcale mi nie żal że platforma uraczy Was czymś takim jak Comedy Central

Niektóre seriale, są lepsze od filmów fabularnych i mają coraz większą widownie.

Oglądałem seriale co miały po 100-200 odcinków i wcale nie były nudne. Oczywiście było to rozciąnięte na kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi seriale (tak jak ja), a w szczególności komediowe to ten kanał będzie męczył nonstop :)

 

Aż mi Cię żal... :cry: że taki repertuar preferujesz :shock::?:

(no cóż są gusta i guściki a z gustami się nie dyskutuje)

Ja jak widzę serial który ma więcej niż 20 kawałków to już go podejrzewam że to flaki z olejem a powyżej tej bariery to już baaaardzo rzadko zaczynam oglądać a już "tasiemce" ze śmiechem w tle działają na mnie jak woda święcona na diabła choć bardzo lubię komedie,ale komedia ma być komedią a nie jakąś namiastką gdzie ktoś podpowiada w którym miejscu jest niby śmiesznie a w sumie nie wiadomo z czego się w tym momencie śmiać :cry:

 

Tak że wcale mi nie żal że platforma uraczy Was czymś takim jak Comedy Central

 

 

1. Przyjaciele

2. Skrzydła

3. Bill Cosby Show

4. Fresh Prince in Bel-Air

I kilka innych. Naprawdę uważasz, że to kiepskie tasiemce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przyjaciele

2. Skrzydła

3. Bill Cosby Show

4. Fresh Prince in Bel-Air

I kilka innych. Naprawdę uważasz, że to kiepskie tasiemce?

Stary, kiepskie to malo powiedziane :P A zreszta czy jakikolwiek tasiemiec (juz nie koniecznie komediowy bo komediowe bija na glowe [beep]izmem) jest fascynujacy :)

Podniecacie sie tym CC ze glowa boli od tego czytania. A moge sie zalozyc ze zapalency tego kanalu stwierdza gdy ten kanal zostanie juz dolaczony do Cyfry+ to po kilku miesiacach beda teksty - co to za gniot tu wrzucili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przyjaciele

2. Skrzydła

3. Bill Cosby Show

4. Fresh Prince in Bel-Air

I kilka innych. Naprawdę uważasz, że to kiepskie tasiemce?

Stary, kiepskie to malo powiedziane :P A zreszta czy jakikolwiek tasiemiec (juz nie koniecznie komediowy bo komediowe bija na glowe [beep]izmem) jest fascynujacy :)

Podniecacie sie tym CC ze glowa boli od tego czytania. A moge sie zalozyc ze zapalency tego kanalu stwierdza gdy ten kanal zostanie juz dolaczony do Cyfry+ to po kilku miesiacach beda teksty - co to za gniot tu wrzucili :D

 

 

CC to będzie jakaś odmiana gdzie będzie sie można przynajmniej pośmiać.

Z czego? :shock: Z durnowatych plastikowych komedyjek mam rżeć :)

 

Widzę że nie jestem odosobniony w opinii na temat durnowatego repertuaru kanałów typu CC ( i nie tylko).

 

A co do mojego podejrzenia że w tym "komediowy" kanaliku lecą bez przerwy śmiech w tle to już sprawdziłem osobiście bo przypadkowo złapałem to "cudo" CC na Astrze po niemiecku (którego nie kumam) ale [beep] śmiech "rżał" nonstop :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już nie śmiem wątpić w @arsenala ;) Przynajmniej do pierwszej jego wpadki :P

Press pisał o prowadzony rozmowach z CC (oni jako pierwsi poinformowali o FL w Cyfrze), także jeśli się nie pojawi w pozostałych platformach to wskutek nieosiągniecia porozumienia, a nie na z powodu umowy na wyłączność (tak jak np z TVP Sport)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...