Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nabijacz postów:)

 

A co do becności Discovery HD na C+ czy nawet CP to jest to wielce prawdopodobne, niech tylko skończy sie wyłączność

 

Nabijanie postów to ja tutaj od jakichś 50 stron widzę. C+ nie dodała nowych kanałów, a wątek się rozszerza... :twisted:

I z każdym takim postem rozciągamy go na kolejne nowe strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden komentator informacji o Comedy Central w Cyfrze twierdzi że od nowego roku Discovery HD będzie w Cyfrze. Czy ktoś słyszał o tym?

 

Temat w którym ten komentator pisał o Discovery HD na HDTV Centrum został zamknięty z powodu pisania bzdur, chyba, że chodzi Ci o innego usera.

Chodziło mi o usera stąd: https://satkurier.pl/?polskie_kanaly ... 0&id=38651

z nickiem @maciekpro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest info o Comedy Central na styczen. Mozna takze spodziewac sie TVP Sport bo po wygraniu praw do Ekstraligi napewno bedzie im zalezalo na jak najwiekszej liczbie abonentow. Co do reszty kanalow patrzmy w strone jakosci (ramowka;jakosc obrazu;DD itp) a nie w strone ilosci bo to niema wiekszego sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tutaj bardziej chodziło miejsce na satelicie niż o pozycję w tunerze :wink: Jednak warto zauważyć, że skoro movies 24 będzie na kanale 36, to pozycja 33 zostanie zastąpiona przez inny kanał (może Comedy Central), po tym jak BBCPRIME opuści ofertę C+ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

an Discovery HD jak narazie nie ma szans, bo jest na wyłączność w n-ce. TVN HD jak narazie też tylko w n, nie wyjaśnie dlaczego. HBO HD może i to jest wielce prawdopodobne, że wejdzie. Uważam, że Cinemax HD, AXN HD są nie potrzebne. TVP HD moze powstanie, ale zanim TVP dojdzie do HD to będą mijały lata :lol: Eurosport HD na razie będzie tylko w kilku państwach i omija to Polskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Kolego czytać, czytać i jeszcze raz czytać.

Mogą to być:

NGC WILD

NGC MUSIC (ma wejść do polski)

movies24 (potwierdzony)

Comedy Central (potwierdzony)

HBO HD (na 99% pojawi się w C+)

travel channel (bradzo prawdopodobne)

TVP Sport (ile można czekać)

i może coś z nowych kanałów dla dzieci Nick., JimJam.

 

Typów jest wiele, a może i jeszcze więcej (wspominany jest też często Motors TV).

 

No poza tym oczywiście kanał Dom z ogrodem i jeszcze jak dobrze pójdzie TVP FILM, TVP ROZRYWKA oraz TV Dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Myślę, że koncesja to pikuś. Ważniejsza jest sprawa, co kanał będzie nadawał, a jak widać kanały spod skrzydeł Canal+ są dobre/bardzo dobre. Co do Comedy Central, to już nie jeden potral satelitarny potwierdził jego wejście do CP i C+, dla mnie temat zamknięty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam ich głęboko w ..... Płacić dodatkowe 20zł miesięcznie za CC i badziewia. Extra.
Kolego Koran Ja tylko zasugerowałem taką możliwość to nie znaczy że tak będzie i może nie będziesz musiał płacić dodatkowo tych 2 dych ale przyznasz chyba żeby było by uczciwie żeby jakieś lepsze kanały były w tym wyższym aby zachęcić do jego kupienia.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...