Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Ja się nie emocjonują, a że są tacy co mają platformę, płacą za nią i nie wiedzą co mogą w niej oglądać to mnie lekko rozbawiłeś. Po co w takim układzie im to wszystko? Stara kasy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te 30%, to:

- albo się zastanowi i pomyśli sobie - "echh, dla 1-2 kanałów nie chce mi się po sklepach łazić"

- policzy sobie abonament i wyjdzie im, że będą płacić więcej, lub nie wiele mniej

- nie odejdzie bo mają Canal+ z Premiership czy też inną ligą

- nie odejdzie, bo będzie trzymał ich kanał, który jest na wyłączność w C+ np. Minimini czy NG

- część po długich mękach i przemyśleniach odejdzie z C+

No dobra:

ad.1 dla jakich 1-2 kanalow a poza tym nie musze "lazic" tylko moge dzwonic

ad.2 nie wiele mniej ale za to mam wiecej kanalow na ktorych mi zalezy

ad.3 Canal+ z Premiership czy też inną ligą mnie nie interesuje

ad.4 Minimini i NG nie ogladam

ad.5 bez zadnych bolesci przejde do innej (n) platformy bo ona sie rozwija w przeciwienstwie do obecnej w ktorej jestem (C+)

Stary, same korzysci i nie sadze ze to bedzie tylko te 30% jak tak dalej Cyfra bedzie rozpieszczala swoich abonentow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cyfrę od dawna, moi znajomi też. Oni w ogóle nie interesują się tym, jakie kanały sa dodane. Czasami nawet sam im dodaję do ulubionych, jak np. ostatni Fox-a. Ludzie patrza przede wszystkim na jakośc kanałów premium - ważne jest dobra oferta sportowa i filmowa. Ci którzy mają dzieci - zwracają uwage na ich ulubione kanały. I tyle. Teraz modne zrobilo się HD i powoli zaczynaja się mnie pytac, co to jest i czy warto...Ale jak im opowiedziałem, że na "N" w ofercie Vod są filmy, które na C+ były trzy bądź dwa lata temu to się wycofują. Oferta Cyfry na HD jest zbyt droga w porównaniu do jej zawartości i praktycznie nikt nie rozważa wejście w nią.

 

Dla cyfry będzie kluczowe wygranie praw do OE. Jeżeli je stracą, mogą powoli poczuc odpływ abonentów. I jednak bardziej w kierunku "N" niż CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Cyfra+ cały czas twierdziła, że nie boi się Nki. Teraz widać, że Nka coraz bardziej goni nieustraszoną Cyfrę. Co ciekawe już ktoś na tym forum zwrócił uwagę, że kiedyś C+ pisała o sobie... Wiodąca platforma, teraz jest Platforma z najbogatszą ofertą, ciekawe co będzie dalej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie N ma dopiero ponad 150 tys abonentów cyfra milion wiec wyluzujcie troszkę z tymi przesądami przecież cyfra sie nie uwstecznia......fakt nie dodała ostatnio nowych kanałów ale to nie oznacza ze na tym koniec

Mylne jest chyba stwierdzenie ze ja c+ straci prawa do OE /a mysle ze jej nie straci/ to już koniec tej platformy CP stracił bodajże LM, Bundesligę żużel i jakoś wielkiej emigracji nie widać, to samo będzie i w tym przypadku choc zaznaczam wątpie by C+ straciło OE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu wybrałbym ciekawszą i tańszą ofertę "n"ki - gdybym tylko mógł tak jak w Cyfrze przenosić możliwość oglądania programów za pomocą karty.

W domu mam Stronga 6860 a w warsztacie Philipsa 3010 wszystko działa

na jednej karcie i na jednym abonamencie.

Nie wyobrażam sobie abym miał przenosić tuner "n" i nie daj Boże go uszkodzić, potem płacić jakieś bajońskie kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie emocjonują, a że są tacy co mają platformę, płacą za nią i nie wiedzą co mogą w niej oglądać to mnie lekko rozbawiłeś. Po co w takim układzie im to wszystko? Stara kasy :roll:

Możesz wierzyć lub nie, ale część osób płaci jeszcze około 1zł za minutę rozmowy przez komórkę. Myślisz, że dlaczego jest coś takiego jak pakiet darmowych minut czy SMSów? Nie mogliby od razu wszystkim obniżyć ceny? ;) Przemyśl to :) Identycznie jest w kwestii platform cyfrowych. Dlaczego trzeba wysyłać wypowiedzenie co C+ by dostać zniżkę -25%? ;)

 

@djclassic - to że Ty i wszyscy forumowicze będą migrować z/do C+ i innych platform to ja nie wątpię :)

 

Resztę napisał @spyrg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Tomek 26

Pisząc Vod mialem na myśli kolekcję Picture i nscreen - za stała abonamentową opłatę. Bo za premiery trzeba płacić. Trzy dobre premiery - to tyle albo wiecej niż płacę za C+ (mam 30 procent zniżki). Znajmomym radzę wysłać wypowiedzenie, ale naprawdę, każdy stwierdził: tak zrobimy.... i nikt nie wypowiedział umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te 30%, to:

- albo się zastanowi i pomyśli sobie - "echh, dla 1-2 kanałów nie chce mi się po sklepach łazić"

- policzy sobie abonament i wyjdzie im, że będą płacić więcej, lub nie wiele mniej

- nie odejdzie bo mają Canal+ z Premiership czy też inną ligą

- nie odejdzie, bo będzie trzymał ich kanał, który jest na wyłączność w C+ np. Minimini czy NG

- część po długich mękach i przemyśleniach odejdzie z C+

 

A 70% to tak jak napisałem - ich co się dzieje na rynku kanałów nie obchodzi.

 

Dodałbym do tego jeszcze

- część złoży wymówienia, ale dostaną od C+ propozcje zniżki i zdecydują się pozostać

Dla Mnie Cyfra powadzi teraz politykę, aby tylko z jak najmniejszmi stratami lub jakimkolwiek wzrostem przetrwac do nowego roku nie inwestując za bardzo. A powodów jest kilka;

- brak pojemności na HB (czekają na nowe tp po TPS). Wiem zaraz rozlegną się głosy, że o tym słychać już od pół roku. Ale taka operacja to poważne wyzwanie nawet dla CanalSat. Do czasu przeniesienia abo TPS z HB na Astrę, czy chcą czy nie muszą zapewnić taką samą ofertę programową wszyskim. Zresztą u nas podczas fuzji C+ z Wizją też nie wszystko przebiegało tak różowo.

-budowa nowej siedziby i stacji uplink-owej (też kosztuje). A chcą to skończyć w przyszłym roku.

- za pasem kilka ważnych przetargów, w tym OE,NBA, WNBA, Euroliga, Liga Francuska, Puchar Anglii... (a głupio byłoby coś stracić. Szczególnie dotkliwa mogłaby być strata OE)

- wreszcie w przyszłym roku mają 10-cio lecie Cyfry+.

Zawsze to by ładniej (przynajmniej w ich odczuciu) brzmiało, że na 10 urodziny Cyfry dołączyliśmy aż ..x.. kanałów. Poza tym informacje o nowych kanałach i VOD miały być początkowo do 2 tygodni po konferencji N-ki, potem podobno do 30 listopada, a tu cisza. Przeczekali rozgorączkowanie wywołane nowościami N, fora się wyciszyły, więc dalej prowadzą swoją politykę

Dlatego wydaje Mi się, że na Movies24 w tym roku się zakończy. No chyba, że coś łaskawie dołączą tuż przed świętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cyfrę od dawna, moi znajomi też. Oni w ogóle nie interesują się tym, jakie kanały sa dodane

No widzisz tez mam Cyfre od dawna tylko ze ja i moi znajomi ktorzy posiadaja C+ patrza glownie na oferte programowa i cene do nich przypisana zeby nie kupowac kota w worku. Bez sensu jest miec jakas platforme tylko po to zeby ja miec a nie interesowac sie tym za co placimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...