Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mhm, na razie nic nie wiadomo o Nat Geo Wild, jedno jest pewne. Nie będzie go w tym roku... :lol::wink: Co do w/wym. kanałów, które mogą się znaleźć w nowym roku w C+, to nieźle, czekać tylko, aż info zostanie potwierdzone, ponieważ jak dzwoniłem na początku listopada to o nowych kanałach nic na razie nie wiedzieli. Jak będę dzwonić do CTA to przy okazji zapytam o te kanały i potwierdzę również. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się nie zgodzimy.

 

Movies 24 OK, ale nie Comedy Central. Juz lepiej byłoby przerzucić do podstawowego Kuchnia.tv. Ot taki kosmetyczny zabieg i ukłon w stronę abonentów podstawowego, tak jak kiedyś zrobiono już z jakimś kanałem przy okazji dołączenia do komfortu bodajże MTV Classic.

Dawno, dawno temu. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację, ale i tak nadal uważam, że zagranie w stylu przesunięcie do pakietu podstawowego na przykład Kuchnia.tv czy nawet EuroSport 2 byłoby dobrym posunięciem.

Taki mały prezent gwiazdkowy dla tych z pakietem podstawowym. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dziwne, a ja kilka pozycji bym chętnie oglądał na tym kanale. Brakuje mi własnie kanału z jajami :lol: (czyt. dobry humor).

HBO Comedy jest dla mnie zbyt mdłe w wyrazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Zawartość miała być humorystyczna. Fakt, faktem, że w HBO Comedy miała to być zawartość filmowa i niby na wyższym poziomie. Jakoś tego poziomu nie widzę, co gorzej CC przypadło mi bardziej do gustu, a to nie kanał premium. Może porównywanie tych kanałów nie jest na miejscu, ale jakoś tak mi się na porównania zebrało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...