Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że każdy kanał, który podpisuje umowę na wyłączność prędzej, czy później z niej zrezygnuje, bo to na dłuższą metę jest nieopłacalne.

 

 

I tu muszę Cię poprzeć :D

 

HBO przez wiele lat było "uwięzione" w C+ bo po mariażu Wizji TV z C+ miało małe pole manewru gdyż rodzącego się dopiero CP - HBO nie traktowało poważnie ( i nie tylko oni) że to przedsięwzięcie wypali więc poszli na wyłączność z C+. Lata mijały a z kiepskiej ( na pierwszy rzut oka) platformy wyrósł dorodny konkurent dla C+ ale umowa nie pozwalała na wejście do kilkusettysięcznej platformy a to powodowało większe straty niż zysk z tejże wyłączności, dziś sie wszyscy dziwią że "n" trąbi na lewo i prawo że HBO u nich od 01.01 a w Polsacie cisza :shock: cóż CP to dziś potęgo na Polskim rynku i na pewno stawia twarde warunki przed HBO aby ICH 8) dopuścić do platformy- bo wbrew opinii nie jest nas połowa z pakietem "mini" ale bardzo znaczna większość ma min. "familijny" a z tych większość cały "Relax mix" i zapewne wielu gdy będzie możliwość doda i HBO gdy tu już będzie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

@fezuj, to teraz ja się z Tobą zgodzę, że CP ze śmiesznej darmowej platforemki stał się platformą godną nazwania konkurentem C+.

Jakoś nie wierzę, żeby HBO nie pojawiło się w CP i dziwię się tym, którzy mówią, że CP sobie odpuścił HBO, bo jest dla nich za drogie i wiedzą, że ich aboneci by tego kanału nie wykupili :lol: Głupszych opinii nie słyszałem. Uważam, że teraz CP jest najtańszy i to dobrze, ale nie znaczy to, że mają go sami biedacy :mrgreen: Zwyczajnie porównując oferty C+ i CP możnaby powiedzieć, że są prawie idenyczne z małymi różnicami (nie licząc Canal+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fezuj, to teraz ja się z Tobą zgodzę, że CP ze śmiesznej darmowej platforemki stał się platformą godną nazwania konkurentem C+.

Jakoś nie wierzę, żeby HBO nie pojawiło się w CP i dziwię się tym, którzy mówią, że CP sobie odpuścił HBO, bo jest dla nich za drogie i wiedzą, że ich aboneci by tego kanału nie wykupili :lol: Głupszych opinii nie słyszałem. Uważam, że teraz CP jest najtańszy i to dobrze, ale nie znaczy to, że mają go sami biedacy :mrgreen: Zwyczajnie porównując oferty C+ i CP możnaby powiedzieć, że są prawie idenyczne z małymi różnicami (nie licząc Canal+).

 

Smiechu warte :lol: identyczne- przecież CP ma dużo mniej kanałów telewizyjnych , radowych nie ma kanałów premium, HD w powijakach/test PSHD/ gdzie ty tu widzisz identyczność :o:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
@fezuj, to teraz ja się z Tobą zgodzę, że CP ze śmiesznej darmowej platforemki stał się platformą godną nazwania konkurentem C+.

Jakoś nie wierzę, żeby HBO nie pojawiło się w CP i dziwię się tym, którzy mówią, że CP sobie odpuścił HBO, bo jest dla nich za drogie i wiedzą, że ich aboneci by tego kanału nie wykupili :lol: Głupszych opinii nie słyszałem. Uważam, że teraz CP jest najtańszy i to dobrze, ale nie znaczy to, że mają go sami biedacy :mrgreen: Zwyczajnie porównując oferty C+ i CP możnaby powiedzieć, że są prawie idenyczne z małymi różnicami (nie licząc Canal+).

 

Smiechu warte :lol: identyczne- przecież CP ma dużo mniej kanałów telewizyjnych , radowych nie ma kanałów premium, HD w powijakach/test PSHD/ gdzie ty tu widzisz identyczność :o:o

 

Identyczność widzę w tym, że wiele kanałów się pokrywa i czytaj ze zrozumieniem napisałem, wyłączając ofertę premium :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Movies24 i Comedy Central to trochę mało, ale chyba będzie musiało nam wystarczyć :?

ja znowu z miejscem na TP, ale trudno. Na więcej kanałów nie ma miesjca, CC z TP Viacom 'u a Movies24 Cyfra będzie musiała sama nadawać, ale gdzie :?: miesjca już nie ma na ten kanał a co dopiero na inne, poczekam zobaczymy co z tego wszystkie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełku nie jest źle. Idą w dobrym kierunku. :) Pamiętasz Promocja.tv? :wink: To był dopiero extra kanał. :lol::lol::lol:

 

Jakby nie patrzeć dołączają coś konkretnego, a nie teleshopping FTA.

 

Promocja.tv nie jest katastrofą :lol: już dokonałem tam dwóch zakupów :mrgreen: za całkiem śmieszne pieniądze :!::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden komentator informacji o Comedy Central w Cyfrze twierdzi że od nowego roku Discovery HD będzie w Cyfrze. Czy ktoś słyszał o tym?

 

Temat w którym ten komentator pisał o Discovery HD na HDTV Centrum został zamknięty z powodu pisania bzdur, chyba, że chodzi Ci o innego usera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można tego do końca wykluczyć, bo szefostwo Discovery również wspominało, że pojawią się na innych platformach. Jakiś czas temu pisało o tym To & Owo.

 

Akurat tu się mylisz bo nie było mowy o pozostałych platformach, cytat:

 

TO&OWO - Obecnie kanał dostępny jest wyłącznie na platformie N. Czy to nie ogranicza możliwości pozyskiwania nowych klientów?

 

Katarzyna Kieli - W przyszłości na pewno będziemy poszerzać naszą dystrybucję. Sytuacja jest już lepsza o tyle, że przed kilkoma miesiącami mieliśmy gotowy produkt, ale nie było gdzie go sprzedać. Pierwszym krokiem była właśnie umowa z N.

 

Równie dobrze może chodzić o cyfrowe kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...