Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Kiler napisał:

Mi się natomiast podoba reklama Tezensia. Przynajmniej czymś się wyróżnia od dziesiątek reklam świątecznych, robionych na jedno kopyta.

Ale mi się nie podoba ta reklama. Nigdy się nie wyróżniała, wszystko jest na jedno kopyto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się natomiast podoba reklama Tezensia. Przynajmniej czymś się wyróżnia od dziesiątek reklam świątecznych, robionych na jedno kopyta. 
Drugą reklamą świąteczną, która przypadła mi do gustu jest reklama RTV EURO AGD. Fajnie pokazali klimat świąt. 
Przecież to jest odgrzewany kotlet z przed roku. Generalnie o Tezenis słychać tylko w kampanii przed świętami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie nie było żadnej wzmianki, że jej w ogóle nie będzie. To się wzięło na portalach plotkarskich po tym, jak zaczęto emitować nowe spoty i w jednym z nich podwójnie występował ten pan, który towarzyszył w innych reklamówkach Kurdej-Szatan, a nie zauważono, że w podobnej konwencji nagrano także spot z aktorką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Denerwują mnie śpiewane reklamy Providenta. Moim skromnym zdaniem cała agencja reklamowa Providenta powinna zostać zlikwidowana w trybie natychmiastowym, a ludzie pracujący w niej powinni mieć dożywotni zakaz tworzenia reklam telewizyjnych i jakichkolwiek innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Przed chwilą leciała w Polsat News reklama Leroy Merlin, czyli sklepu który nie wycofał się z Rosji i wraz z tym jest oskarżany o wspieranie reżimu Władimira Putina (do tego jeszcze lektorem tej reklamy jest Arkadiusz Jakubik).

 

Za to w reklamie BNP Paribas pojawiła się tłumaczka języka migowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Którą masz na myśli tą z Bella Ciao bo było ich kilka? Co do Shopee to chyba mamy najgorszą reklamę 2022 roku która to może zdetronizować MediaExpert - zwłaszcza za czasów Lisowskiej i Chomików. 

Po przeciwnej stronie jest całkiem normalna reklama Smartney:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jak widzę reklamę Shopee w telewizji to mnie szlag jasny trafia... Jak ja tej reklamy nie cierpię. I na dodatek regularnie trafiam na nią... Co do wkurzających reklam, to osobiście trochę mnie też denerwuje reklama Media Expert z przeróbką "Daddy Cool" od Boney M.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe u Shopee występował nawet Christiano Ronaldo: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/reklama-shopee-baby-shark-cristiano-ronaldo-irytacja

Do reklamy przerobiono tą piosenkę dla dzieci która ma... 10 miliardów wyświetleń: 

Wersja polska:

W sumie nawet pomysł ciekawy :P

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...