Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W reklamie chodzi o to, żeby przyciągała odbiorcę, nieważne w jaki sposób. Wszyscy o niej mówią, więc cel został osiągnięty. 
Szkoda, że za tak żenujące reklamy na polskim rynku, społeczeństwo nie chce ich zbojkotować. To byłby jakiś precedens, który przy okazji dałby do myślenia agencjom reklamowym i reklamodawcom, żeby nie iść na łatwiznę.

To samo mediaexpert, kolejna fajna piosenka, która zostaje obrzydzona przez ich reklamy, znów totalne pójście na łatwiznę...

Ale są też reklamy, które w prawidłowy sposób potrafią rozpowszechnić produkt, np podoba mi się kampania owsianki Lubella pt "uuuuuuu jakie dobre". Przemyślane, pomysłowe i trafia do klienta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

Wszystkie reklamy Media Expert z "Cleo" są denerwujące, reklamy Shopee też są denerwujące, szkoda że nie tworzą już reklam tak jak 10-15 lat temu.

100% racji, mnie osobiście mniej wkurza nowa reklama "Media Expert" niż te wcześniejsze, ale fakt, niesmak dalej jest, a reklamy "Shopee" to jak dla mnie - spore przegięcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak taki bojkot miałby wyglądać?
Nie słyszałem, żeby Media expert notował ogromne straty a u nich zawsze pełno klientów.
To jest gruby kaliber, poza tym konkurencja na rynku elektromarketów jest duża, zawsze można podać do innego, tym bardziej, że ceny wszędzie taka same. Ale dla przykładu można omijać szerokim łukiem shopee i tam nie zamawiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie wkurza strasznie reklama Delikatesów Centrum,  z facetem co śpiewa o wędlinach.

 

I oczywiście każda reklama MediaExpert z Cleo. Nie wiem czemu, ale bardziej mnie ona drażni niż pamiętna reklama z Eweliną Lisowską. Może dlatego, że sam jej osobiście nie trawię.  Wielka pseudo gwiazdeczka dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dulkobis tabletki lub czopki na zaparcia.

Na końcu pojawia twarz faceta z mimiką  jakby orgazm przeżywał.

 

Druga reklama, która denerwuje to proszek Vizir.

Reklamują go dzieci. Na samym końcu pojawia się głos o konieczności trzymania proszku z...dala od dzieci.

Czar reklamy pryska i efekt dość głupio wygląda 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Shopee:

5.5 - Baby Shark

6.6 - Macarena

7.7 - Kaczuszki

8.8 - Despacito

9.9 - Miłość w Zakopanem 🤮

 

Moim zdaniem ta Polska agencja reklamowa Shopee powinna zostać natychmiastowo zlikwidowana, a ludzie pracujący w niej powinni mieć dożywotni zakaz tworzenia reklam telewizyjnych i jakichkolwiek innych.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Poland napisał:

A propo Shopee to połączyła ona siły ze Sławomirem który to został jej ambasadorem :(

 

 

Ledwo co nastał nowy tydzień, a już mnie ta reklama zaczęła denerwować, moim zdaniem powinni się reklamować tylko i wyłącznie w Internecie.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...