Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nachalne? Nie wydaje mi się, żeby to, co mamy obecnie, było jakoś nachalne w porównaniu choćby do tradycyjnych aut. Zresztą - z jakiego powodu kary? Bo to, że Ci się nie podobają te reklamy i że są denerwujące, żadnym powodem nie jest, bo ktoś mógłby przyjść i powiedzieć, że jego denerwują reklamy pizzy. I co wtedy, też karać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BiL napisał(a):

@Kirk Za nachalne promowanie pojazdów elektrycznych powinny być kary.

Nikt Cię nie zmusza do oglądania, a jeśli to silniejsze od Ciebie, to nałóż sobie osobiście karę za każdą obejrzaną reklamę samochodu elektrycznego, np. jedna tabliczka mniej czekoladki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak trochę z innej beczki. Ostatnio oglądałem film  (w jednej ze stacji komercyjnych) i jak zawsze poziom wkurzenia osiągnął zenit, bo film trwał 1h25 min, a reklamy coś około 1h.  No i tak z ciekawości:  Stacje TV mają narzucone jakieś limity reklam, czy mogą serwować ich tyle ile tylko im się chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, adamuis21 napisał(a):

 Stacje TV mają narzucone jakieś limity reklam, czy mogą serwować ich tyle ile tylko im się chce?

Jeszcze parę miesięcy temu był limit 12 minut na godzinę a teraz  zgodnie z nowelizacją przestał obowiązywać limit 12 minut reklam w godzinie. Dobowy program podzielono na trzy „pasma godzinowe” i to dla całych pasm, a nie pojedynczych godzin wskazano limit reklam.

 

 

W godzinach 6-18 limit wynosi 144 minuty, w godzinach 18-24 to 72 minuty, a między godziną 24 a 6 limitu nie ma, co oznacza, że w tym czasie reklamy można emitować bez ograniczeń.

Edytowane przez Polsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2023 o 16:49, PawelTSW napisał(a):

To po co oglądacie reklamy?

Pytam, bo ja reklam nie oglądam.

Nie da się " nie oglądać reklam".

Są wszechobecne w telewizji, np w przerwach podczas oglądania wydarzenia sportowego. Obecne są w serwisach internetowych jak YouTube. Poza tym będąc u rodziny, znajomych jak ktoś włączy telewizję to też reklamy chcąc nie chcąc  "trzeba" oglądać itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Najgorszą reklamą ostatnich lat jest dla mnie reklama Old Spice. 

Wiem że to są reklamy tłumaczone, wyprodukowane przez agencję w innym kraju, ale kompletnie do mnie nie przemawiają. 

Równie mało przekonujące są nowe reklamy Żabki z hasłem reklamowym "uwolnij swój czas", który nie wiem czego ma dotyczyć i czym wyróżniać się na tle konkurencji. 

Poprzednia agencja reklamowa miała dużo lepszy pomysł na reklamy tej marki. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Co sądzicie o formułce "To jest lek..." zamiast "Przed użyciem..." w reklamach leków? Ja do dziś się nie przyzwyczaiłem do nowej formułki, która co ciekawe, nie pojawia się w reklamach maści czy suplementów diety.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...