Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tvn ma prawo podczas własnego programu "Uwaga" za/miescic reklamę nc+ ? bo to właśnie teraz zauważyłem w uwadze, ujecie kamery na salon gdzie na szybie plakat nc+, nie jestem pewny czy to był salon nc+, ale na pewno witryna sklepu/salonu

Ps. Proszę o przeniesienie do odpowiedniego wątku, ten raczej jest nie wlasciwy, a pasującego dla tego postu nie potrafie dopasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od montera jak poskłada materiał. Najczęściej przysłaniają loga sklepów, witryn itp, ale jeśli to coś jest ich to tego z wiadomych względów nie robią.

Jak lecieli na żywca to też raczej loga sklepu nie przysłonią, jedynie operator może dostać nakaz żeby nie pokazywać tego czy tamtego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy świąteczne to także czas dla maluchów dlatego telewizje dziecięce w tym okresie pokazują dużo reklam zabawek .

Widziałem w pewnej dziecięcej telewizji reklamę klocków Dromader.

Jest ładnie zrobiona i zabawnie pokazana.

W zestawach klocków mamy bajkową krainę, farmę policję i straż pożarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Reklama firmy ubezpieczenowej "Prudential" to chyba jest adresowana do dzieci z zerówki. :crazy:bo jak słyszę że firma szuka ludzi żeby rozdawać im forsę to naprawdę nie wiem czy śmiać się czy płakać :?:shock: Każdy kto miał z firmami ubezpieczeniowymi kontakt to wie jak łatwo cokolwiek od nich dostać a tu nagle oni poszukują chętnych na kasę :lol2::lol::]:smile::):jupi::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama firmy ubezpieczenowej "Prudential" to chyba jest adresowana do dzieci z zerówki. :crazy:bo jak słyszę że firma szuka ludzi żeby rozdawać im forsę to naprawdę nie wiem czy śmiać się czy płakać :?:shock: Każdy kto miał z firmami ubezpieczeniowymi kontakt to wie jak łatwo cokolwiek od nich dostać a tu nagle oni poszukują chętnych na kasę :lol2::lol::]:smile::):jupi::wink:

 

W końcu to reklama. Nie mogą powiedzieć "Zapisz się do nas, a i tak kasy nie dostaniesz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z netu na "wesoło"?

Włączam telewizor kontrolnie - kanał 1 - reklama, kanał 2 - reklama, kanał 3 - reklama. Wyłączam telewizor. Po dłuższym czasie ponownie włączam - kanał 1 - reklama,kanał 2 - reklama itd...kanał n-ty - "Wiadomości" z 1989 - oglądam, po zakończeniu kontrolny "przelot" po kanałach - reklam,reklama,reklama. Wyłączam. Na drugi dzień w przerwach między reklamami wyławiam program motoryzacyjny - kurde, znowu powtórka. Wyłączam. Po tygodniu włączam telewizor - jedna wielka non stop reklama, wyłuskuję film, który lubię - w pierwszej przerwie na reklamę idę pod prysznic, golę się, krótka drzemka, w następnej wypad na miasto po zakupy, wracam, jeszcze trwa reklama. Koniec filmu - ale o czym on był? Za miesiąc włączam tv - ciągłe reklamy. Wyłączam. I nie włączam już ponownie. Jestem wolny!!!

Dochodzę do wniosku, że tvn może istnieć sam dla siebie. Tego nikt nie musi oglądać. Reklamy sfinansują emisję. Tylko pracownicy stacji będą mieli obowiązek oglądania tego badziewia pod karą utraty pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o reklamy ''MediaExpert'' z Lisowską to mam ich już serdecznie dość - za dużo jej w telewizji.

 

Żałosna reklama, jeśli w media expert są niskie ceny to jestem ksiądz. Niskie ceny to dla mnie 42" tv za 500zł ;p

Ceny jak w każdym innym markecie RTV AGD. A ta cukierkowa lalunia bardziej pasowałaby do reklamy majteczek i biustonoszy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...