Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim tygodniu na portalach społecznościowych, m.in. facebookowym fanpage'u Media Expert, pojawiło się dużo narzekań internautów, że spot jest przesadnie często emitowany w telewizji, a do tego jest hałaśliwy. Opublikowano też kilka żartobliwych klipów pokazujących, jak na tę reklamę reagują bohaterowie internetowych memów, m.in. Chuck Norris, Siara z „Kilera" czy Hitler z często przerabianej sceny filmu „Upadek". Facebookowy fanpage „[beep]m reklamą Media Expert" w sześć dni zyskał ponad 30 tys. użytkowników.

Jest hałaśliwy, czyli pompatyczny tak, jak napisałem. I o to chodzi. Nieprawdaż.

Media Expert w najbliższych dniach zmniejszy liczbę emisji w telewizji spotu z Eweliną Lisowską. Jak podkreśla rzecznik Media Expert, firma wsłu[beep]e się w głosy odbiorców

Reklama spełniła swoje zadanie i teraz można nawet ją wycofać bez jakiegokolwiek uszczerbku. W sumie taka reakcja utwierdza w przekonaniu, że reklama była dobra! Bo zwróciła na siebie uwagę. I o to chodzi.

A ten news po wszystkim, to taki "spóźniony" stępiony scyzoryk.

A tak w ogóle, to ja nie lubię reklam.

 

Przepraszam, ale jeżeli miał być to żart

Znam gorsze reklamy "nie dla idiotów" I można było z tym żyć? Można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że reklama zwróciła na siebie uwagę nie oznacza, ze ludzie od razu hurtem zaczną kupować w tej sieci, reklama ME miała na celu wywołanie zamieszania i poruszenia szczególnie w sieci i w mediach, a czy to się przełoży na wyniki sprzedaży w to wątpię. Jak dla Mnie najgorszą reklamą jest Old Spice szczególnie ta gdy czarnoskóry upakowany gość siedzi na białym koniu i coś krzyczy, gorszego pomysłu dawno nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do reklamy ''Media Expert'' to Donatan broni Eweliny Lisowskiej i tej reklamy, o czym na swoim Facebooku to potwierdził.

 

Tymczasem pojawiła się reklama ''LINK4'' z piosenkarką Katarzyną Moś, która śpiewa w swojej wersji piosenkę ''I Need a Hero'' z repertuaru Bonnie Tyler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich Donatan użył argumentów, jeśli można wiedzieć w sprawie reklamy "Media Expert "?

 

Donatan rzadko przebiera w słowach i najczęściej prosto z mostu mówi o tym, co go wkurza! Tym razem znowu ostro pojechał! Po tym, jak fani Eweliny Lisowskiej skrytykowali jej udział w reklamie MediaExpert, również Donatan postanowił wypowiedzieć się na temat naszego "nowego problemu narodowego". ;)

Ale on w przeciwieństwie do innych - nie skrytykował Eweliny Lisowskiej, a właśnie tych hejterów, którzy raczej powinni Ewelinie Lisowskiej zazdrościć, a nie ją krytykować!

A o to co powiedział:

"Większość krytykuje udział Eweliny Lisowskiej w reklamie... a ja przeciwnie uważam że to dobra decyzja. MASZ OKAZJĘ TO KORZYSTAJ! Dziewczyna zrobiła hita, zarobiła na nim dobry sos, potem sprzedała ten numer do reklamy i zarobiła kolejny raz I bardzo dobrze!"

 

Przeważnie, jak ma się uraz do osoby, to się nic nie spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo tak, też zauważyłem ostatnio tę reklamę. Działa mi ona nerwy... :?

 

W dodatku zauważyłem, że w TV leci też od niedawna reklama chyba jakiegoś nowego produktu o nazwie "Apetiblock" na rzekome zahamowanie apetytu. :crazy:

Znowu, kurczę, wymyślili jakiś kolejny pseudomedyczny wyrób, aby tylko sprzedać i kasę sobie nabić. A ludziska głupie i naiwne wierzą w działanie tych suplementów diety... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...