Jump to content
Frontowiec

Reklamy telewizyjne

Recommended Posts

Taaa, takie samo oszustwo, jak ze strony Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Ale to tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

Beznadziejne są też reklamy Oleju Kujawskiego. Oto dowód:

- To jest reklama Kujawskiego z Ziołami, pierwszy raz pokazana w maju b.r.

Teraz pojawiła się reklama z której wynika że Kujawski jest produkowany z kwasem tłuszczowym Omega 3:

Jeszcze najgorsze reklamy powstały kilka lat temu:

Zauważyliście że w większości reklam pojawia się slow-motion. Gdyby to przyspieszyć reklamy wyglądałyby nijak by nie rzec dosyć komicznie.

Mnie ostatnio wpienia nowa reklama Biedronki z chórzystami operowymi śpiewającymi o włoskim jedzeniu :(

Guest Anonymous

Bardzo lubię reklamy Plusha, są mega zabawne.

Mi również ta reklama ''Biedronki'' się nie podoba. Ciekaw jestem jakby ta reklama wyszła, gdyby w niej wystąpili takie gwiazdy Opery jak m.in. Małgorzata Walewska czy Mariusz Kwiecień?.

Właśnie przed chwilą zobaczyłem świąteczną reklamę ''Lidla'', promującą produkty ''De Lux''.

Dzisiaj zauważyłem najnowszą świąteczną reklamę ''Orange'', w której występują Tomasz Karolak i Maciej Musiał.

Także zauważyłem, że reklamy ''USP Zdrowie'' nie kończą się już z tą krzykaczką, lecz z lektorką która mówi nazwę firmy.

Julia Roberts dorabiająca w reklamie majtek to także kuriozum. :shock: Po takich wielkich rolach,które zagrała to niesamowite wyzwanie :lol2::wink:

Dzisiaj na Polsacie widziałem dwie kolejne świąteczne reklamy telewizyjne. Pierwsza to ''Tesco'', a druga to ''T-Mobile'' z Robertem Lewandowskim.

A mnie rozbawia ostatnio reklama winogron w biedronce i śpiewaka operowego, który zajada się "słodkimi jak pocałunek" winogronami :D

Nowa reklama Vigor Up'u z opakowaniem na zapas 60-dniowy też jest zabawna tak jak ta emitowana rok temu.

Tyle że reklama tego prduktu przypomina mi reklamę Hoop Coli z 2003 roku kiedy to jeden człowiek mówił do drugiego "Hop" i ten człowiek wskoczył.

Dzisiaj na Polsacie widziałem dwie kolejne świąteczne reklamy telewizyjne. Pierwsza to ''Tesco'', a druga to ''T-Mobile'' z Robertem Lewandowskim.

Po likwidacji Henia i jego żony reklamy sieci "Tesco" są po prostu słabe. Już lepiej widziałbym reklamę "Natanek" z słynnym "To wiedz że się Tesco tobą interesuje" niż wszystkie reklamy Makłowicza razem wzięte.

Coraz bardziej irytują mnie reklamy Polo Marketu z Piotrem Fronczewskim w roli profesora Polowego.