Jump to content
Frontowiec

Reklamy telewizyjne

Recommended Posts

Widziałem przed chwilą reklamę Plush na kartę , w której pluszak malujący bazgroły-graffiti na murze zostaje schwytany przez policjantów. Głupia ta reklama - na poziomie nawet nie przedszkola, a żłobka . :twisted:

Mnie wkurza inna reklama z tej samej usługi w której to pluszak będący u znajomych (grających na konsoli) zawraca gitarę pewnej pani pracującej w pizzerii dzwoniąc przez telefon.

Panowie, oferta Plush skierowanacjest przede wszystkim do tzw. gimbazy czego zresztą spoty nie ukrywają więc nie ma się co dziwić treści. Imprezki, panny, bunt. Przekaz jest jasny. Dla nas(staruchów) te reklamy wydają się denne ale dla nastolatków do których są kierowane są ekstra. I o to chodzi. Ważny jest target a nie przypadkowi odbiorcy których takie spoty mogą drażnić.

Ale jak już to miej więcej ktoś pisał jest reklama Plusa, ktora ogłupia wszystkich i jest w niej cytat: ''Co tak mało wydałeś, mieliśmy oszczędzać''. :mrgreen:

Podoba mi się reklama Biedronki , w której Ewa kusi w raju Adama ... owocem mango :)

To chyba jedna z najgłupszych reklam ostatnimi czasy. Jakiś skończony [beep] musiał ją wymyślić. Jeśli dobrze zrozumiałem przekaz tej reklamy to chodzi w niej o to, że gdyby biblijna Ewa skusiła Adama owocem mango to nie doszłoby do popełnienia "grzechu pierworodnego"?? Tylko skąd ćmok, który wymyślił tą reklamę wie, jaki owoc zjedli pierwsi ludzie?? Biblia tego nie precyzuje, mówi tylko o "zakazanym owocu". Być może był to właśnie owoc mango??

Mam ochotę wyrzucić telewizor przez okno kiedy widzę reklamę kosmetyków "le petit Marsilje" (pisownia własna :wink: ) a dodatkowo :censored: mnie bierze na widok Sochy z czipsami i jej sztucznie wypowiedziane "Wow czy MMM jakie pyszne" :sciana::evil::dammit::doh:

Spodobały mi się ostatnio reklamy NC+ z ofertą sportową ("Prawdziwy kibic jest kibicem zawsze"). Szczególnie przypadł mi do gustu motyw rozrysowywania taktyki piłkarskiej (prawie jak Gmoch) na ciele pacjenta, i dialog temu towarzyszący:

Pacjent: - 3-5-2? Jest pan pewien?

Lekarz: Proszę mi zaufać, jestem lekarzem.

Dla mnie reklama ''Agito.pl'' z Piotrem Cyrwusem jest najgorszą reklamą roku. Dzisiaj miałem ją przyjemność oglądać przed seansem ''Miasta 44'' w Multikinie.

:popcorn: Zamiast Rysia powinni zatrudnić "Maćka z Klanu".On zagrałby jak Al Pacino :jupi:

Ja też jestem tego samego zdania ponieważ ten Rysiu z Klanu zawsze był i będzie nadal [beep]owaty.

:idea: Maciek ma w sobie to coś czego brakuje Rysiowi. :idea: Maciek jest silny i zdecydowany :chair: a kiedy trzeba czuły i romantyczny, :aha: taki nasz nowy,młody Bogusław Linda 8) a nie te ciepłe kluchy czyli Rysiu :facepalm::doh:

Zaskoczyła mnie ostatnia reklama firmy ubezpieczeniowej Liberty Direct (chyba teraz bez tego "Direct"). Występuje w niej osoba, która chyba nigdy w życiu nie wystąpiła w reklamie. Jest to.... Bogusław Wołoszański.

Widziałem reklamę Play w której Żebrowski wcielił się w rolę króla i jak włączył modem od PLAY to zacząłem śmiać się do rozpuku.

Dla mnie to najzabawniejsza reklama w historii. :lol2:

"W dawnych kulturach..." - jak to słyszę, to niedobrze mi się robi. Tej reklamy Millenium chyba najbardziej nie lubię z tych nowszych.

Reklam Playa z blondyną i tym [beep]em nie znoszę organicznie, natomiast moja partnerka nie cierpi tej - wspomnianej wcześniej - "la petite marseille". Faktycznie jest w tej reklamie coś ohydnego.

Moim prywatnym faworytem jest też reklama jakiegoś kosmetyku, w której padają mniej więcej takie słowa (z pamięci cytuję): "Szukasz idealnej skóry? Ja znalazłam ją w aptece" :shock: Horror! Już widzę oczyma wyobraźni tę aptekę z pięknie utrzymanym strojem z ludzkiej skóry. :crazy::lol2: Albo koszmarne tłumaczenie, albo autor reklamy do psychiatry...

Z kolei reklama, która mi się podoba to także ta UPC z panią odbijającą się od ściany.

Sezon reklam świątecznych uważam za otwarty. Pierwszy wyskoczył Wedel z promocją konkursu świątecznego, pokazano tam zimowe wersje opakowań produktów, a na końcu na tablecie który można wygrać, jest napis "Wesołych Świąt".

Takie przypomnienie: dzisiaj jest 13 października. Wygląda na to że rekord pobity. Chyba nikt nie wyskakiwał tak wcześnie z motywami świątecznymi.

A mnie denerwuje reklama Zalando. Mężczyźni uważajcie na swoje kobiety, aby was kiedyś po powrocie z harówki nie zaskoczyły - jak ta pani z reklamy, przemierzająca stos łachów.

Beznadziejna jest reklama Amiki z Radwańską. Kto uwierzy że zawodowa penisi...o przepraszam tenisistka :wink: ,która 360 dni w roku spędza poza domem i mieszka na walizkach,bywa na zawodach,zgrupowaniach itd.itp. piecze ciasteczka i jest ekspertką od sprzętu AGD :idea::?::facepalm:

Radwańskiej nie lubię (jako osoby), ale ta reklama jest według mnie akurat całkiem niezła. Ja ją odczytuję raczej w ten sposób, że Radwańska jest własnie osobą "zalataną", nie mającą czasu na zajmowanie się kuchnią, więc wybrała sprzęt, dzięki któremu wszystko "samo się robi". :)