Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

...czyli dla mnie - osoby, która zmigrowała z TNK Sd do HD+ oznacza to że:

- muszę miesięcznie wykupić pakiet Smart HD+ oraz Multi+ (przez zaznaczenie w formularzu migracji chcekboksa, że chcę Multi+ mam taki "zestaw obowiązkowy") bo minimalna kwota doładowania wynosi 35 zł (20+15);

- w ramach promocji omija mie pakiet kanałów, którę musze kupić w Multi+;

- jako bonus mam Eurosport HD i Eurosport2 HD, TVP Sport HD zamiast TVP Sport; AXN HD zamiast AXN, Discovery HD zamiast Discovery i Travel Channel.

 

W zasadzie pakiety z zestawu Multi+ też powinny być bez dodatkowych opłat a jednak muszę za ten pakiet zapłacić, bo tak mi wydukała Pani z Infolinii jak mi nie doładowali za 20 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portal "SatKurier.pl" potwierdza powyższe informacje. :)

:arrow:https://satkurier.pl/news/114096/tnk ... -zero.html

 

Jak dla mnie, bomba! :D;)

Będąc abonentem Cyfrowego Polsatu, w ramach oferty Smart HD+ dodatkowo mam m.in. małą namiastkę dawnej CYFRY+ w postaci jej kanałów tematycznych. :) I to bez dodatkowych opłat za pakiet Multi+. Super! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa,

 

czy może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tym kanałem DisneyXD? Niedawno robiłem porządki na liście Smart HD+, lukam a tu kolejny kanał Disneya pojawił się na liście, ale brak dostępu, dzisiaj rano patrzę jest niby w promocji, teraz go nie ma, ktoś leci w kulki?

 

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy dotyczące parowanych kanałów to miała może eNka. W NC+ są tysiące osób posiadających nieparowane karty po C+ na których działają wszystkie kanały. Samo parowanie nie jest na pewno problemem. Powiedziałbym raczej, że większym problemem jest to, że status parowania jest wspólny dla wszystkich kart CONAX, a najwyraźniej nie chcą zdejmować parowania dla tych co mają abonament. Nie po to zresztą wprowadzają licznik ECM dla kart C+, żeby dać możliwość migracji na karty CONAX.

Być może pakiet multi+ doczeka się przebudowy i trafi tam więcej kanałów np. ten Disney XD. W NC+ wszystko robi się na ostatnią chwilę, więc po prostu musimy uzbroić się w cierpliwość. Jeśli wierzyć reklamie, która wczoraj wyskakiwała na stronie TNK, to większe zmiany szykują się od 11 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja przyszła, ale tradycyjnie chyba nie dla posiadaczy SMART HD. My mamy za dobrze, bo nie musimy mieć parowanego sprzętu od NC+ i chyba to ich boli. Więc tą ofertę najlepiej było by zlikwidować lub inaczej nie rozszerzać. Gdzie pakiet EKSTRA HD dla posiadaczy pre-paid SMART HD ??? Na to wychodzi, że w SMART HD za 15 zł. ma się pakiet MULTI z dwoma kanałami (NSPORT HD, MINIMINI HD), a w TNK/NNK za 19 zł. prawie pięćdziesiąt kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa z tym przedłużeniem okresu promocji na dodatkowe kanały. Pakiet, który można mieć już za 15 zł / msc z nsportem i eurosportami to rewelacja jak dla mnie - fana sportu, przede wszystkim żużla i piłki nożnej. Wcześniej zastanawiałem się nad nc+ mix, ale w tej chwili to już nie mam po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK HD i NNK są ofertami parowanymi z dekoderem/modułem, więc zawsze będą miały dużo lepszą ofertę niż Smart HD+. Poza tym, Extra HD zastępuje pakiet C+ Family, więc musieli tam coś ciekawego wcisnąć, aby zachęcić ludzi do doładowywania full pakietu za 60 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...