Jump to content

sopelo

Users
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About sopelo

 • Rank
  Amator
 1. Jest nowe oprogramowanie (20200423_V1.32B3) , ciekawe co w nim zaś z kopali.
 2. Tak te kanały są w opcji MULTI+, ja opłacam tą opcję już parę lat z myślą, że coś dołożą w końcu. A TU NIC!!!
 3. Właśnie dostałem odpowiedź od nich (ferguson): ( Wszystkie te uwagi są zgłoszone programistom i w chwili obecnej testujemy kolejne wersje softu eliminujące poszczególne problemy. Gdy tylko będzie gotowa wersja ostateczna umieścimy ją na serwerze do aktualizacji online oraz w postaci pliku do aktualizacji z pendrive'a. )
 4. Witam, zakupiłem nową ARIVĘ 254 i na razie stwierdzam, że EPG nie działa praktycznie wcale, tylko ciągły napis brak informacji, po restarcie EPG przez chwilę działa, ale praktyczne nie ładuje dalszych informacji o programach, przy czym też utrudnione jest programowanie nagrywania, info o kanale kodowanym na satelicie jest ciągle FTA, mimo, że kanał jest kodowany w danym systemie. Obszar w info (przycisk edit) ciągle pokazuje np. Łotwa u mnie, mimo, że jest np. puszczony kanał z HOT BIRD lub DVB-T i zaznaczony w menu obszar POLSKA oraz restart tunera na kanałach nadawanych w H-265 przy naciśnięciu przycisku w pilocie np. edit (INFORMACJE). To drugi tuner, bo myślałem, że pierwszy jest wadliwy i wymieniłem ale okazało się, że na drugim jest tak samo. Dzwoniłem do serwisu fergusona i o dziwo powiedzieli, że temat znają i pracują nad tym wszystkim. Podobno już nie długo (na dniach jak im wierzyć) będzie nowy poprawiony soft. Ale dziwne, że wiedząc o tym, już prawie rok nie wypuszczają nowego oprogramowania. Miałem wcześniej ARIVĘ 250 oraz 252 COMBO i takich znowu cudów z oprogramowaniem nie było.
 5. I nowy rok witamy bez VOX MUSIC i ESKA ROCK. To chyba nie napawa optymizmem na dalszy rok co do oferty SMART HD. Mimo, że cały czas dwie karty opłacam z pakietami MULTI, to i tak bardziej ta oferta obumiera niż chodź by zostawała bez zmian i dodawania nowych kanałów. Zmieniają lub dodają kanały na nowe częstotliwości ale już wszystkie bez parowania. Szkoda, bo to jest chyba jedyna dobra oferta bez parowania kanałów z możliwością własnego tunera bez żadnych dodatkowych modułów.
×
×
 • Create New...