Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mogę jeszcze wybierać coś z oferty Hollexu np. http://www.hollex.pl/telewizja-na-karte ... -1-miesiac ?

Ten wskazany przez ciebie dekoder jest akurat sparowany z kartą Smart HD+, z którą jest dostarczany. Tutaj jednak parowanie jest jakby "jednostronne",.

Nie wiadomo jak jest sparowany ten dekoder. Nazywanie go jednostronnym to nadużycie.

Po prostu w innym dekoderze działają wszystkie kanały, bo w Smart HD nie ma kanałów parowanych.

Być może tam jest normalne parowanie i szłoby w nim uruchomić parowane kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem też, na jakiej zasadzie zostało zrobione parowanie w tym dekoderze, ale faktem jest, że to parowanie jest. Dekoder ten nie działa z żadną inną kartą, niż z tą, która jest z nim dostarczana w komplecie. Natomiast ta sama karta działa także w każdym innym dekoderze niezależnym, obsługującym system Conax.

W kwestii tego dekodera dyskusję lepiej kontynuować tutaj: :arrow:viewtopic.php?f=103&t=34795. Tam też poruszana jest kwestia parowania w tym dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem tutaj nowy ale nie wiem czy już ktoś zauważył ale ja jako posiadacz smarthd z opcją multi mam dostęp do Nickoledon SD, Comedy Central Polska SD, Comedy Central Family SD, Nickoledon Jr SD i nadal przeszukuje kanały

proszę o zweryfikowanie jeśli to możliwe czy to już na stałe zostanie ?? jeśli tak to zwracam honor dla NC+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem - chodziło mi, że Eurosporty teraz nie mają przerwy w kodowaniu i trzeba mieć je aktywne. Natomiast z MTV/Viacom jest inny temat - samo MTV ma swoją awarię szyfrowania, przestanie działać jak naprawią, jest to niezależne i niezwiązane ze Smart HD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są też kanały Viacom, więc to samo. Awaria obejmuje: Comedy Central HD, MTV Live HD, MTV Polska, Comedy Central Family, VIVA Polska, Viacom Blink!, VH-1, Comedy Central SD, Nickelodeon, Nickelodeon HD i Nick Jr. Te kanały działają w tej chwili komukolwiek, nawet na tunerach FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się chwalić ale być może to dzięki mojej interwencji/mailowi którego wysłałem wczoraj o 20:15 na adres doradca@info2.ncplus.com.pl

Oto treść:

Witam posiadam opłaconą ofertę N na kartę na kanale nsport SD leci obecnie liga mistrzów która jest nadawana w STEREO. Posiadam wzmacniacz 5.1 i chciałbym cieszyć się pełnią transmisji. Dlaczego nie ma na tym kanale nie ma ścieżki Dolby Digital 5.1 (AC-3). Na innych kanałach TVN w SD są ścieżki AC-3 5.1. Dlaczego tutaj nie można dołączyć ścieżki to zajmuje bardzo niewiele miejsca na transponderze przy okazji można by nadawać na ścieżce oryginalnej same efekty przyśpiewek i odgłosów kibiców w 5.1 telewizje zachodnie np. Niemieckie Sky tak właśnie robią. Płace wam regularnie za tą telewizje dlaczego nie mogę w pełni wykorzystać moje sprzętu? Nawet TVP 1 HD nadaje ligę mistrzów z dźwiękiem 5.1. Dlatego jutro oglądam ligę mistrzów u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy mam kilka pytań odnośnie TNK.

Powiedzcie mi jak to dokładnie wygląda: https://ncplus.pl/sklep/promocje/smarth ... RT-HD-plus

 

Rozumiem że tak: pakiet bez opłat - nic nie muszę płacić a kanały będą odbierane w tym pakiecie za free?

 

2: Pakiet smart HD ile kosztuje bym mógł odbierać te kanały?

 

3. Pakiet multi : czy muszę dodatkowo dopłacić do tego co teraz płacę (10zł) by odbierać ten pakiet multi?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...