Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,stan07 pisze bzdury,ktore nie trzymaja sie kupy.Oferta promocyjna w SMARTHD ta do konca marca byla fajna.Wiadomo wszystkim,ze w kazdej ofercie jest kilka lipnych kanalow,ktorych sie nie oglada,ale taka jest telewizja.Prosze o rzeczowe wypowiedzi i oby kolejna promocja byla tez ciekawa,bo mamy wiecej za te same pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem się zapytać, jak wygląda sprawa aktywacji karty. Na skrzynkę przyszedł mi link weryfikujący email -jednak kiedy go klikam wyrzuca mi błąd:

The requested URL /sd/weryfikacja_email.html was not found on this server.

O co chodzi? Coś czuje, że nie będzie TV przez jakiś czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN do rodzimej oferty SMART HD, chodź by do dodatkowego pakietu MULTI+, nie chce dodać TVN FABUŁA. Ale jak dodaje do innych ofert typu CYFROWY POLSAT lub wszelakich kablówek to można zobaczyć na SAT KURIERZE i to nie do najwyższych pakietów. A tu zero kanałów dodawanych. PARANOJA !!! Bardzo zaczęli zaniedbywać tą ofertę, już w przypadku TNK/NNK dużo więcej się dzieje. Ciekawe czy oferta SMART HD nie została już całkiem zapomniana ??? Jak na razie za dodatkowy pakiet MULTI płacę 15 zł. (i są to teraz 2 kanały NSPORT HD i MINIMINI HD), a w ofercie TNK/NNK za 19 zł.(aż 12 kanałów i to w jakości HD). Powinni taki pakiet dodatkowy zrobić też w SMART HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ i Cyfrowym Polsacie TVN Fabuła jest od pakietu za 40zł a nie najtańszego.

Co do TNK HD to zauważ, że tam aby mieć nSport HD musisz zapłacić 40zł, a jak chcesz MiniMini HD to aż 60zł. Za takie zrównanie ofert to ja dziękuje. Już lepiej kupić nc+ Mix i przejść na abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie przechodź na tego mix-a,nie po to kupowali sobie ludzie dekodery TNK żeby brać abonamenty.Przejdziesz na Mix-a i już powrotu nie ma,a dekoder za 400zł możesz wyrzucić bo do niczego innego się nadawał nie będzie jak do abonamentu.Jak ja bym chciał abonament to bym sobie podpisał umowe i dostał dekoder od nc+ a nie przechodził ze swoim prywatnym dekoderem na umowe :/ .Głupie jest myślenie niektórych osób na tym forum, albo są to sługusy nc+ dlatego tak piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dzisiaj do oferty Cyfrowego Polsatu, którego jestem też abonentem, dołączyły kanały tematyczne TVN'u w rozdzielczości HD, przy ofercie Smart HD+ trzymają mnie obecnie już tylko kanały tematyczne dawnej CYFRY+ (a obecnie nc+) typu Planete+, Ale Kino+ itp., które aktualnie są dostępne w Smart HD+ w ramach promocji bez dodatkowych opłat (Multi+) do końca 2015 roku. Jeśli z końcem tego roku ta promocja jednak się zakończy i kanały te znikną z pakietu podstawowego oferty Smart HD+ to się poważnie zastanowię nad kontynuacją korzystania z oferty Smart HD+... :? W zasadzie nie będzie to miało dla mnie większego sensu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli TNK SMART HD+ ma się utrzymać to Operator go będzie rozwijać, oferta TNK SD niedługo zgaśnie więc wątpię by ITI Neovision pozbawił klientów mniej wymagających i z mniejszym portfelem takiej oferty, obecnie Smart HD+ jest konkurencyjny i bardziej atrakcyjny niż Cyfrowy Polsat pre paid (Mini HD) , obstawiam że promocyjne udostępnianie kanałów w TNK Smart HD+ utrzyma się do wygaśnięcia TNK SD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie w Smart HD+ trzymają już tylko: TVP ABC, Puls 2, nSport+ HD, Ale Kino+ HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, DOMO+ HD, TeleTOON+ HD i MiniMini+ HD i jak te kanały pojawią się w CP, to rezygnuję z tej oferty :D

Kto wie, może z czasem w Cyfrowym Polsacie zawitają także TVP ABC i Puls 2. :roll:

Na kanały tematyczne dawnej CYFRY+ (obecnie nc+) z "plusikiem" na końcu nazwy raczej nie ma co liczyć w Cyfrowym Polsacie. Pytanie tylko, jak długo utrzyma się ta promocja w Smart HD+, gdzie do końca roku mamy pakiet Multi+ de facto gratis (poza dwoma kanałami)... :roll: Bo gdy ta promocja się skończy i wszystko wróci do stanu sprzed niej (czyli znikną wszystkie kanały wchodzące w skład opcji dodatkowej Multi+) to dla mnie nie będzie już sensu nadal doładowywać moją kartę Smart HD+... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z wątku o kanałach nieparowanych:

Na chwilę obecną:

  1. MGM HD
  2. Nat Geo Wild HD

są NIEPAROWANE.

 

TVN FABUŁA jest PAROWANA.

To raczej nie jest przypadek. :shock: Co ciekawe to jest część pakietu Premium HD, a w jego skład wchodzą jeszcze: Discovery HD (jest już w Smart HD+), Eurosport HD (jest już w Smart HD+), Romance TV HD (jest już w Smart HD+), Animal Planet HD, BBC HD, TVP HD, TVN Fabuła HD, MTV Live HD i FilmBox HD :) Czyżby wkrótce doszło do poszerzenia oferty? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może połączą pakiet Multi+ z Premium HD? w końcu ktoś tu niedawno pisał o przebudowie ofert na kartę :)

 

Znalazłem ;)

Przebudują oferty bez abonamentu w nc+ to kanał będzie dostępny dla wszystkich w pre paid 8)
To nieoficjalna informacja ale Czerwiec/Lipiec powinna być Oficjalna 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dodatkowy pakiet MULTI+ płacę 15 zł. (i są to teraz 2 kanały NSPORT HD i MINIMINI HD), a w ofercie TNK/NNK za 19 zł. pakiet PREMIUM HD(aż 12 kanałów i to w jakości HD). Powinni taki pakiet dodatkowy PREMIUM HD zrobić też w SMART HD lub zostawić pakiet MULTI+ tylko te kanały dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dodatkowego pakietu Premium to chwilowo nic nie wiadomo, Multi+ obecnie to porażka ale w promocji go udostępniają prawie w całości,

możliwe że przeobrazi się w Premium ale wtedy będzie dużo droższy niż obecnie i kto go aktywuje jak Smart HD+ kierowane jest do ludzi z mniejszym portfelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalna kwota to 20zł by system aktywował usługę Pakiet Smart HD+, wpłacisz więcej to na dni to przeliczy a mniej to pakiet podstawowy nie będzie aktywny,

tak na logikę to poniżej 54zł nie opłaci się wpłacać bo miesięczna opłata jest wyższa wtedy a więcej o parę zł też nie bo system dniówki liczy z miesięcznej opłaty 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ania28

Biorą się za tą usługę ,miałam doładowanie do 4 maja a dzisiaj rano ok.10 wyłączyli .Dawniej to można było dłużej oglądać ,jak na razie mój rekord to 12 dni .Zaczęli chyba brać przykład z Solorza, tam też bardzo pilnie przestrzegają terminów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalna kwota to 20zł by system aktywował usługę Pakiet Smart HD+(..) na logikę to poniżej 54zł nie opłaci się wpłacać bo miesięczna opłata jest wyższa wtedy a więcej o parę zł też nie bo system dniówki liczy z miesięcznej opłaty 20zł.

Dobrze Kolega napisał. Potwierdziłem to też w BOK. Drobna niejasność wynikała z tego, ze CD mimo jednoznacznego cennika w regulaminie opłat przewidywał 16 zł jako minimum...z czasem ta praktyka zastała zapomniana i przy Smart juz się jej nie stosuje.

Co do logiki...niech Kolega nie przesadza bo ja zawsze płace 1 miesiąc (20 zł) i jakoś średnia mi wychodzi JAK TRZEBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania28 w CP automat działa sprawnie i na większości kanałów Polsatu uprawnienia ślą więc od razu blokują jak konto się wyczerpie z końcem miesiąca,

Smart HD+ już 1 Maja o 10:00 pobrał uprawnienia i 1 miesiąc promocyjnego Full pakietu mam za sobą, dziś doładowałem na 6 miesięcy bez Multi+ bo ten w promocji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart HD jest oferta skierowaną dla mało wymagających ludzi np osób starszych które nie koniecznie chcą się pchać w skomplikowane umowy...Boją się że zostaną oszukane.I dla tych co maja dekodery z uniwersalnymi czytnikami kart;)

 

No nie do końca bym się z tym zgodził.

Częste zmiany kolejności kanałów na listach, częste "zaniki" sygnału na niektórych kanałach (napis "ZAKODOWANO") za które się zapłaciło, "znikanie" kanałów z listy programów (ostatnio TVP 2 HD, AXN, Discovery, Disney Channel, Polsat HD) - niejednego mało wymagającego klienta doprowadziłoby do szału!

Nie wyobrażam sobie, osoby starszej, która umiałaby sobie "ręcznie" doszukiwać kanały (w tym miesiącu robiłem to już 2x!), które "zniknęły".

Jednocześnie w tej chwili - TVP 2 HD i AXN nawet "ręcznie szukane" pojawiają się z czarnym tłem, bez głosu - przy poziomie sygnału 95% i jakości 94%.

 

Gdzie tu mowa o ułatwieniach dla ludzi starszych?

Powiem szczerze, że choć trudno będzie dziecku wytłumaczyć zniknięcie MiniMini, to chyba czas pójść do koŃkurencji z abonamentem.

Przedostatni pakiet CP (ten bez HBO GO) w pakiecie Smart Dom jest tylko (niecałe!!!!) 5 zł. droższe od SMARka opłaconego na rok z góry! :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...