Jump to content

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie

Recommended Posts

Dokładnie tak! Na chwilę obecną nie ma żadnych ograniczeń odnośnie terminów, na jakie można doładować kartę Smart HD+.

Nie ma też ze strony operatora żadnych oficjalnych informacji w sprawie zakończenia oferty Smart HD+.

Co do strony, na której można sprawdzić aktualny termin doładowania swojej karty Smart HD+ to możliwość ta już powróciła!

W tej chwili możliwość sprawdzenia swojej karty tą drogą ponownie już działa. :mrgreen:

• 2 weeks later...

Czy w pakiecie Multi+ dostępny jest kanał Kino Polska Muzyka? W pakiecie Start na abonament jest bodajże dostępny. A jak jest tutaj?

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.

Karta opłacona. Kwota zaksięgowana i jest problem bo nie wiem którą kartę opłaciłem :).Dlatego jest potrzebna strona bo można po numerze karty dojść do numeru rachunku a tak to lipa.Karty powędrowały do tunerów i po ok. 2 godzinach są uprawnienia. 24 godziny od doładowania do nadania uprawnień.

Pojawił się u mnie taki problem. Karta działa w czytniku przez chwilę od uruchomienia, potem tuner gubi kartę. Co ciekawe, dzieje się tak w kilku tunerach i kilku czytnikach. Przełożyłem kartę do modułu i tutaj działa bez problemu. Jakieś sugestie? Póki działa do świąt to nic nie ruszam.

Mam pytanko odnośnie uprawnień. Czy są już uprawnienia na styczeń? U mnie pokazuje do końca grudnia... Wydawało mi się że pokazywali na miesiąc  do przodu. Czy w razie czego trzeba dzwonić i prosić o wysłanie uprawnień??

Nie ma jeszcze uprawnień na styczeń. Uprawnienia odbioru na karcie Smart HD+ są zawsze do końca bieżącego miesiąca. Nigdy nie były na miesiąc do przodu.

A tymczasem, sprawdzanie terminu ważności doładowania karty Smart HD+ za pomocą strony  ➡️ https://ssl.telewizjanakarte.pl/sprawdz_waznosc_doladowania.php nadal nie działa. :(  :wacko:  Nadal jest Błąd 502.

• Thanks 1
13 godzin temu, yonasz napisał:

Mam pytanko odnośnie uprawnień. Czy są już uprawnienia na styczeń? U mnie pokazuje do końca grudnia... Wydawało mi się że pokazywali na miesiąc  do przodu. Czy w razie czego trzeba dzwonić i prosić o wysłanie uprawnień??

Uprawnienia na styczeń będą w następny wtorek. :)

Noo, albo nawet dwa, trzy dni później. ;)  Ja już tak kilkakrotnie chyba miałem, że uprawnienia odbioru na mojej karcie Smart HD+ na kolejny miesiąc nie pojawiły się już 1-go  dnia tego nowego miesiąca, tylko np. 2-go, innym razem 3-go, a raz chyba nawet miałem 5-go. ;)

To trzeba 1-go w godzinach popołudniowych ustawić na TVP1 HD (lub każdy inny kanał z 11449) na max kilkanaście minut - wtedy już tego dnia przyjdą uprawnienia na nowy miesiąc. ;)

Dodam, że ostatnimi czasy na 11508 bardzo szybko schodzą prawka. :)

15 minut temu, SatExpert napisał:

To trzeba 1-go w godzinach popołudniowych ustawić na TVP1 HD (lub każdy inny kanał z 11449) na max kilkanaście minut - wtedy już tego dnia przyjdą uprawnienia na nowy miesiąc. ;)

Swego czasu miałem też właśnie na tym kanale mój tuner ustawiony. I mimo to, dnia 1-go nowego miesiąca uprawnienia odbioru na kartę nie wpłynęły.

U mnie, na dekoderze sezonowym Ferguson, uprawnienia do oferty Smart HD+ zaciąga właśnie z transpondera 11449V (chwilę temu podłączyłem i sprawdziłem). Szkoda tylko będzie, jak wyłączą tą ofertę, choć terminu oficjalnego o zakończeniu sprzedaży usługi nadal nigdzie nie ogłoszono.

12 minut temu, SatExpert napisał:

Czyżby Smarta już tak bardzo olali, że zmniejszyli częstotliwość nadawania uprawnień? :roll:

Z tego, co kojarzę to taką sytuację z tymi uprawnieniami mam chyba od samego początku, odkąd mam kartę Smart HD+. A mam już od daaaawna. ;)

Więc to na pewno nie jest kwestia olewania tej oferty przez jej operatora. Ale i tak wygląda na to, że nc+ już te ofertę olało. :roll:  Nadal nie działa sprawdzanie terminu ważności doładowania karty Smart HD+ za pomocą strony https://ssl.telewizjanakarte.pl/sprawdz_waznosc_doladowania.php  :( A to bardzo źle wróży! :wacko: Nie rozumiem, jaki jest powód tej sytuacji. :roll: Czy to jest jakaś awaria serwera, czy po prostu już koniec możliwości sprawdzania terminu ważności doładowania karty Smart HD+ tą drogą? :roll:

9 minut temu, shark napisał:

Szkoda tylko będzie, jak wyłączą tą ofertę, choć terminu oficjalnego o zakończeniu sprzedaży usługi nadal nigdzie nie ogłoszono.

Ojj, bardzo będzie szkoda! :/  :(  Oferta Smart HD+ jest świetnym uzupełnieniem oferty np. Cyfrowego Polsatu o dodatkowe kanały tematyczne platformy nc+, te z "plusikiem" w nazwie. ;) Zwłaszcza, że są one teraz dostępne w ramach bezterminowej promocji w pakiecie podstawowym, bez dodatkowych opłat za pakiet Multi+. :)

Jednak na dzień dzisiejszy nie ma kompletnie żadnych oficjalnych informacji, ani też terminów ze strony platformy nc+, jakoby ta oferta miała zostać zakończona. :roll:

Tak, wiem już. Skojarzyło mi się, że jest jeszcze przecież oferta "n na kartę". A ta korzysta właśnie z systemu Conax. ;)

Ale fakt, nie o tym jest niniejszy wątek. Zatem koniec off-topic. :read:

W dniu 22.12.2018 o 21:40, Barti napisał:

Nadal nie działa sprawdzanie terminu ważności doładowania karty Smart HD+ za pomocą strony https://ssl.telewizjanakarte.pl/sprawdz_waznosc_doladowania.php  :( A to bardzo źle wróży! :wacko: Nie rozumiem, jaki jest powód tej sytuacji. :roll: Czy to jest jakaś awaria serwera, czy po prostu już koniec możliwości sprawdzania terminu ważności doładowania karty Smart HD+ tą drogą? :roll:

Pozwolę sobie na zacytowanie samego siebie. ;)

Otóż, wiele wskazuje na to, że to jest już definitywny koniec możliwości sprawdzania terminu ważności doładowania karty Smart HD+ przez Internet. :wacko:  :o  :(

Obecnie ta strona internetowa nie otwiera się już w ogóle! Przy próbie wejścia na tę stronę wyświetla się już tylko coś takiego:

Smart-HD-sprawdzanie-do-adowania-b-d.png

Czyli wygląda na to, że to jest już absolutny koniec... :/

I teraz co? Jak sprawdzić termin ważności doładowania swojej karty?

Co prawda, ja akurat mam odnotowany termin ważności aktualnego doładowania mojej karty Smart HD+, ale co potem? Pozostaje już tylko infolinia? :roll:  :angry:

W Smart HD+ tak, tylko infolinia pozostaje.

W opcjach TNK HD / N na Kartę jeszcze jest możliwość sprawdzić wysyłając SMS na numer 725727272, w treści wpisujesz numer karty.

Dostaniesz SMS zwrotnego z ważnością konta oraz numer konta do doładowania.

• Like 1