Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mi czasami próbowali też wcisnąć papierkowy kit, ale się nie dałem :) na razie będzie to działało jak do tej pory bo by sobie strzelili samobója likwidując wszystkie oferty na raz, jak ktoś ma używany moduł lub Tuner CP to tam też działa przedpłata :) najlepiej na tym wychodzi ten co ma Darmowy HD czyli coś ala Pakiet bez Opłat z niewielkimi różnicami w stacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonią co miesiąc, namawiają do przejścia na abonament, widać odpływ w abonamencie jest, stąd ta akcja, prepaid  NC+ raczej nie zlikwiduje, jakby nie było trochę kasy na tych ofertach zbierają, jak będą liczyć na abonentów tylko to czarno to widzę, tak na marginesie było kiedyś że prepaid w telefonii GSM zniknie, jakoś jest nadal i ma się dobrze, ba oferty są prawie jak w abonamencie, jakby tak w ofertach satelitarnych było, mieli by więcej kasy, ale widać im nie zależy.

Edytowane przez irek6311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od oczekiwań indywidualnego odbiorcy tv.

Zgodzę się, że wśród ofert prepaid jest najlepsza, sam z niej korzystałem wcześniej jak i korzystam nadal sezonowo.

Obecnie stawiam na abonament podobnie jak w GSM - wystarczy dobrze potargować się przy podpisywaniu umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za granicą oferty prepaid dominują, kiedy nasi Operatorzy dorosną i też zaczną doceniać tych co nie chcą abonamentu, ja nie mam nic w abonamencie, TV oglądam sporadycznie to po co co miesiąc płacić za 120 (czy więcej) kanałów, telefon też tylko do krótkich rozmów, na Bonusach z doładowań mam net i to mi starcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat akurat oferuje prepaid. Ale utrudniają uzyskanie.Smart hd jest najlepsza oferta na dzisiaj

Oferuje?Mam dekoder i karte jak uruchomić? :lol2: Albo chcą sie pozbyć części kart albo bida zagląda.Ale to bardzo dobrze jak dbają tak mają.Wielu stać na ich usługi ale na takie traktowanie jak traktują abonentów już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie opłacam dziadkom TNK na rok z góry (pakiet Smart HD+) który ostatnio kosztował 180 za rok. Dzisiaj wchodzę w ofertę bo chciałem przedłużyć na kolejny ale już go nie ma jest za to pakiet Start+ w cenie 239,88. Rozumiem że nie mogę opłacać dalej pakietu Smart HD+ tylko muszę wykupić droższy o 60 zł Start+? Czy mogę nadal przedłużyć Smart HD+ za 180??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze ta kwestia była pewnie już poruszana w tym wątku wielokrotnie, ale jest on obszerny, więc całego nie dam rady przejrzeć, a chciałbym zapytać jak na dzień dzisiejszy wygląda procedura aktywacji karty smart hd+???

 

Kupiłem ją pod koniec ubiegłego roku i chciałem dzisiaj aktywować przez stronę pod poniższym linkiem, ale niestety po wypełnieniu formularza wyskoczył komunikat, że aktywacja oferty nie powiodła się, ponieważ wystąpił "nieoczekiwany błąd"...

 

https://ncplus.pl/sklep/promocje/aktywacjasmarthd/zamow

 

Może by tak w ogóle utworzyć "przyklejony" wpis/wątek, z aktualnym opisem procedury aktywacji, żeby każdy mógł ją na przyszłość łatwo odnaleźć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...