Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vitaminum C

Przeceiez jak Eurosport albo Canal+ straci prawa do jakiejs ligi to nie mozesz zrezygnowac chyba ze Eurosport wypadnie z oferty, albo jak np Fox straci prawa do serialu.... Konsument tez ponosi finansowe i nie tylko ryzyko swojej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że przepis nie jest sprawiedliwy bo czasami operator nie ma wpływu na to że dany podmiot wycofuje kanał z dystrybucji ale jak pisałem zadowolony klient zostanie i wymyślanie gwarantowanych kanałów nie będzie potrzebne.

To teraz dowaliłeś.Zawartość kanału jest nieistotna wg Ciebie ? :D

 

Ja o jednym, Ty o drugim. Oczywiście ze zawartość jest istotna, ale jak operator traci / zmienia ramówkę to nie masz prawa rezygnacji. Tj pisze @Vitamin jeśli nawet C+ straci ligę angielską to co najwyżej możesz nieprzedłuzyć umowy zgodnie z okresem minimalnym, a nie zerwać ze względu na zmianę ramówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrajnym przypadku idąc takim tokiem myślenia można w Canal+Sport wstawić telezakupy 24h na dobę i też nie będzie można zrezygnować bo operator nazwie to rebrandingiem.Właśnie o takich zagrywkach operatora piszę.Nie chodzi mi o konkretne pozycje programowe ramówki tylko zmianę zawartości kanału w tym przypadku z pogodowego w kanał o domu i ogrodzie.Naprawdę nie widzicie różnicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vitaminum C

Ta zmiana powoli juz od dawna sie dokonuje, najierw byla pogoda, potem coraz mniej pogody, jakies cwiczenia, sport itd . Wlasciciel kanalu zmienia profil bo obecna formula sie nie sprawdza, Discovery powoli z kanalu naukowego stal sie kanalem rozrywkowym z przewaga samochodow, remontow itp. Jakby powoli ramowka TVN Meteo sie zmieniala nikt by uwagi nie zwrocil :-) Jeszcze 10 lat temu jakby HBO puszczalo seriale to bylby krzyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zmiana powoli juz od dawna sie dokonuje, najierw byla pogoda, potem coraz mniej pogody, jakies cwiczenia, sport itd . Wlasciciel kanalu zmienia profil bo obecna formula sie nie sprawdza, Discovery powoli z kanalu naukowego stal sie kanalem rozrywkowym z przewaga samochodow, remontow itp. Jakby powoli ramowka TVN Meteo sie zmieniala nikt by uwagi nie zwrocil :-) Jeszcze 10 lat temu jakby HBO puszczalo seriale to bylby krzyk...

Właściciel kanału nie zmienia profilu tylko zmienia kanał na zupełnie inny.To nie jest zmiana jaką pamiętamy z MTV która stopniowo przekształciła się z telewizji muzycznej w serialową nazwijmy w skrócie.Pewnie nie byłoby sprawy gdyby pozostawiono nazwę TVN Meteo Active ale ten kanał definitywnie kończy nadawanie a w jego miejsce wprowadzany jest inny kanał tematyczny HGTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vitaminum C

Ale na tej samej koncesji i ten sam nadawca...dyskusja bez konca i pointy bo co zmiana profilu jakiejs stacji to temat rzeka... Żebym ja mial takie problemy w zyciu to bylbym szczesliwy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Leży albo nie leży..

 

Na satkurierze pojawiło się info odnośnie stanowiska nc+ na temat możliwości rezygnacji z powodu usunięcia Orange Sport i CBS Drama- nie ma takiej możliwości. Teraz czekamy parę dni na info odnośnie usunięcia TVN Meteo Active.

W CP jest możliwość rezygnacji jeśli kanały były gwarantowane. I to samo tyczy się nc, tylko Pani mądra bzdury mówi. . Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecałem wysłałem wypowiedzenie z powodu TVN Meteo, a odpowiedz mniej więcej jest taka:

zostaje naliczona kara umowna w wysokości 1000..PLN.Natomiast Meteo przejdzie rebranding.....

Wiecie co, stać mnie na zapłacenie, jak to piszą dla poszanowania klienta KARY i zrobię to z przyjemnością, ale zwróćcie uwagę co to jest naprawdę NC PLUS, z kim macie podpisaną umowę i czy tak się szanuje klienta.

Dla mnie w dzisiejszych czasach rozumiem, ze klient jest PANEM, a nie płacącym HARACZ np. DLA CYFRY PLUS ZA WĄTPLIWEJ JAKOŚCI USŁUGĘ.

Pozdrowienia dla Pani Renaty Ch, specjalisty reklamacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mogę wycofać wypowiedzenie. Natomiast pani Renata pokazała jak szanuje się klienta w NC PLUS, nawet nie przeprosiła  za powstałe zamiany, tylko od razu zaproponowała KARĘ

Przy tak dużym abonamencie i marce jaką się chwali NC PLUS, wydaje mi się, ze powinny obowiązywać inne standardy postępowania czyli;  "Dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi budowały pozytywny wizerunek"- natomiast pani Renata jest tego zaprzeczeniem i dla mnie działa na szkodę firmy..

czyli z przyjemnością jak to napisała pani Renata-  zapałce KARE.


Mówiłem że tak będzie :mrgreen:

 

O jakim Ty poszanowaniu @Zibi piszesz? Zapytaj UOKiKu jeśli oni uważają że tvn meteo przechodzi rebranding to Ty jesteś w błędzie i to po Twojej stronie leży wina. Jeśli zrywasz umowę i nie dotrzymujesz warunków to płacisz za niedotrzymanie :)

Masz racje, ale czy to jest normalne postępowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwaniactwo konsultantów w NC+ jest powszechnie znane jak i łamanie regulaminów.Za co usłyszysz  przepraszam ale jak na Ciebie mają haka to nie popuszczą.Powiadasz Pani Renata CH.Już rozmawiałem nie z jednym konsultantem z tego działu i już nie jeden nie wiedział co powiedzieć.Może kolejna rozmowa będzie z tą konsultantką zobaczymy czy poza karami jest tak obeznana co do operatora u jakiego pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem jest to chore człowiek podpisuje umowę, która równie dobrze można nazwać cyrografem dla idiotów.

Pomyślicie tylko zastanówcie się tak głębiej, czy ja mam na imię baran z pacanowa?!

Każdy z nas ma podpisaną umowę, bo chcemy z tego, czy tego korzystać tylko te zapiski, kruczki o karze nie powinny mieć miejsca , albo nie aż tak.

Zaraz ktoś głupio mądry wyskoczy mi tekstem, ale zrozum, czy zrozumiecie to jest bandytyzm i to jawny i jak panie chcesz karać to wymyśl coś innego na przykład podpisujesz, a odejdziesz to już nie masz powrotu chyba, że zapłacisz kare przykładowo pięć stówek.

I myślę że w tym była by metoda brak chorych kar jak i skakania z kwiatka na kwiatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...