Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiłem że tak będzie :mrgreen:

 

O jakim Ty poszanowaniu @Zibi piszesz? Zapytaj UOKiKu jeśli oni uważają że tvn meteo przechodzi rebranding to Ty jesteś w błędzie i to po Twojej stronie leży wina. Jeśli zrywasz umowę i nie dotrzymujesz warunków to płacisz za niedotrzymanie :)

Przecież sam rebranding nie jest zabroniony.Niech nadawca robi co chce ze swoimi kanałami.Dla mnie może co pół roku zmieniać zawartość ale niech klient ma prawo takiej zmiany nie akceptować.I o to tutaj najbardziej chodzi.Czy z tego skorzystam czy nie to moja sprawa.Przecież to jest taki sam produkt jak każdy inny.Podpisujesz umowę bo interesuje Cię taka i taka ilość kanałów o takiej i takiej tematyce.Jeśli ktoś w trakcie trwania umowy zmienia zawartość tych wybranych kanałów powinna być możliwość rezygnacji z takiej usługi.

 

Jeśli kupisz laptopa z procesorem Intela,wyślesz do serwisu a oni wstawią AMD bo stwierdzą że Intel zerwał z nimi umowę i nie dostarcza im już procków zaakceptujesz taką zmianę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel do kogo to piszesz ta osoba to wiadomo rękami i nogami będzie bronić operatora.A takich jak np ja gdzie wytykam  na każdym kroku  reklamacjami błędy lub przewinienia atakuje na każdym kroku.

 

Jednym słowem jest to chore człowiek podpisuje umowę, która równie dobrze można nazwać cyrografem dla idiotów.
Pomyślicie tylko zastanówcie się tak głębiej, czy ja mam na imię baran z pacanowa?!
Każdy z nas ma podpisaną umowę, bo chcemy z tego, czy tego korzystać tylko te zapiski, kruczki o karze nie powinny mieć miejsca , albo nie aż tak.
Zaraz ktoś głupio mądry wyskoczy mi tekstem, ale zrozum, czy zrozumiecie to jest bandytyzm i to jawny i jak panie chcesz karać to wymyśl coś innego na przykład podpisujesz, a odejdziesz to już nie masz powrotu chyba, że zapłacisz kare przykładowo pięć stówek.
I myślę że w tym była by metoda brak chorych kar jak i skakania z kwiatka na kwiatek.

Teraz to podpisujesz umowę na kanały niegwarantowane a jak gwarantowane to tak wykombinują  że i tak nić nie zrobisz nawet Rzecznik Praw Konsumenta cię zniechęci  tłumacząc  jakich to dobrych  mają  prawników.W takiej konkurencji na czas nie wypowiesz umowy i płacisz zwykłą stawkę za abonament a tu spróbuj nie wypowiedzieć. :lol2: Tu tylko kombinują jak najwięcej wyciągnąć z abonenta nawet przedłużenie to jedna wielka farsa jeden pakiet a ofert cenowych co niemiara. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli takie jest stanowisko NCplus jak powyżej to dlaczego w umowach, które są od pewnego czasu figuruje zapis:

 

2. Abonent przyjął do wiadomości, iż kanały: MTV Rocks, VH1, Kino Polska Muzyka, Trace Urban, VIVA POLSKA, Discovery Historia, Baby TV,

Cbeebies, ORANGE SPORT, TTV, Sportklub, TNT, Travel Channel, Extreme Sports, CBS Drama, CBS Reality, CBS Action, CBS Europa, Zest TV,

Motowizja, Stopklatka TV, Kino Polska, BBC HD, Polsat Sport News, Polsat News 2, CI Polsat, Filmbox, TV 6, Superstacja, TV Republika,

cartoon Network, Boomerang, CNN, Eleven Sports, WELLBEING NETWORK, TVN Meteo Active oraz Kolekcja nc+go TV Dzieci, są świadczone

na podstawie Regulaminu rozdział V, ust. 1 tj. promocyjnie, udostępnienie i wycofanie takiego kanału nie wymaga poinformowania ani

uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany Umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecałem wysłałem wypowiedzenie z powodu TVN Meteo, a odpowiedz mniej więcej jest taka:

zostaje naliczona kara umowna w wysokości 1000..PLN.Natomiast Meteo przejdzie rebranding.....

 

A czego ty się spodziewałeś ? Wypowiedzenia umowy jest bez podstaw więc jest kara zgodna z umową.

Polecam najpierw z zapoznaniem się co znaczy słowo rebranding 

 

A dlaczego tak robią ? NIe chodzi wcale o klientów a to, że robiąc rebraning także nie muszą negocjować z operatorami cen, dostępności kanału i mam na myśli SNI, zresztą Polsat robi to samo z PSN który zostaje ale na innej koncesji a oni dzięki temu zyskują kolejny kanał naziemny na [beep].

 

Z punktu widzenia prawnego kanał to koncesja a nie jego zawartość. 

 

Pytanie brzmi dlaczego KRRiT pozwala na aż tak dalekie zmiany ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego ty się spodziewałeś ? Wypowiedzenia umowy jest bez podstaw więc jest kara zgodna z umową.

Polecam najpierw z zapoznaniem się co znaczy słowo rebranding....

Jaki rebranding? Wszyscy wiedzą, że to żaden rebranding. nc robi z ludzi [beep]i i nic więcej. Oby się znalazł ktoś kto ma czas i chęci oraz kasę aby pozwał w końcu takie działania operatora. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rebranding? Wszyscy wiedzą, że to żaden rebranding. nc robi z ludzi [beep]i i nic więcej. Oby się znalazł ktoś kto ma czas i chęci oraz kasę aby pozwał w końcu takie działania operatora.

No to chyba nie znają znaczenie tego słowa. Bo rebranding to nie tylko zmiana nazwa i takich [beep]ół ale także całkowita zmiana produktu ( w wypadku TV profilu kanału).

 

Nic nie zdziała, też mi się to nie podoba ale skoro KRRiT będzie pozwalać na takie zmiany to tak będzie. Potrzebna jest nowa ustawa medialna i określone zasady wtedy skończy się takie kombinowanie czy takie jak Polsatu z PSN i  Super . Zakładasz kanał kupujesz audycje na rok, po roku odpalasz powtórki same a hajs za podpisane umowy leci do końca koncesji. Dopóki prawo się nie zmieni to nic się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rozwiązanie umowy raczej nie ma szans ale na przedłużenie umowy na bardziej atrakcyjnych warunkach już tak.Ale to już raczej osoby które będą mocno walczyć o swoje.Już było trochę tych podmian i zawsze było podobnie.Będą standardowo straszyć karami i namawiać do wycofania wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie satkuriera jest już oficjalne stanowisko nc+ (rebranding więc brak możliwości wypowiedzenia umów). Niestety takie czasy, że wszystko mogą podciągnąć pod rebranding i g... im można zrobić. Dziwi mnie fakt, że KRRiT oraz UOKiK mają to wszystko gdzieś- widocznie jest im to na rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie satkuriera jest już oficjalne stanowisko nc+ (rebranding więc brak możliwości wypowiedzenia umów). Niestety takie czasy, że wszystko mogą podciągnąć pod rebranding i g... im można zrobić. Dziwi mnie fakt, że KRRiT oraz UOKiK mają to wszystko gdzieś- widocznie jest im to na rękę.

Dlatego ja ciesze się, że kończę z nimi, nawet ta kara ponad 1000 PLN nie robi wrażenia.

Czuje się jakbym odciął PASOŻYTA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo powinno się zebrać z kilkanaście- kilkadziesiąt osób i złożyć pozew zbiorowy. Może to by nc+ trochę otrzeźwiło z takimi praktykami. Inna sprawa ile osób ma gwarantowanych TVN Meteo Active.

 

 

Ja mam gwarantowany w mojej umowie na abonament. Nawet dziś złożyłem reklamację i poprosiłem o przesłanie nowego regulaminu świadczenia usług w którym będzie widniał gwarantowany kanał HGTV.

Bo znając życie po cichu zmienią z gwarantowanego TVN Meteo Active na niegwarantowany HGTV.

 

Mam gwarantowany w Polsacie ale taki sam ruch może wykonać NC+ przy okazji zmiany TVN Meteo Active na HGTV.

 

Niech się wykosztują na listy do abonentów :)

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...