Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rebranding był, bo przecież HGTV wszedł za TVN Meteo Active. Koncesja ta sama, feed ten sam, zasięg ten sam. W internecie to inna sprawa. Tam TVN Meteo po prostu zostało uruchomione jakby ponownie. Gdyby to TVN Meteo Active wciąż nadawał i istniał pod taką samą postacią, pod jaką był od 16 kwietnia 2015 r. do 7 stycznia 2017 r., to można byłoby mieć wątpliwości. Tak mamy inny kanał, który wrócił do łask, ale dostępny jest niestety tylko już w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zibi444- Najpierw było wielkie halo a teraz wszyscy się przestraszyli i jak potulne baranki siedzą cicho zamiast walczyć. Niestety tak to już u nas jest tu na forum. Inna sprawa, że pomimo, że uważam, że to nie jest rebranding, to szanse na wygranie są żadne. Sam wysłałem pismo do UOKiK, ale nawet nie odpowiedzieli. Zarówno UOKiK jak i KRRiTv mają to gdzieś. Dopóki prawo się nie zmieni, to operatorzy będą wszystko podciągać pod rebranding i albo się z tym liczymy, albo nie podpisujemy umów i koniec. Skończyły się czasy, gdzie co chwilę była możliwość wypowiedzenia umowy/ugrania lepszych warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zibi444- Najpierw było wielkie halo a teraz wszyscy się przestraszyli i jak potulne baranki siedzą cicho zamiast walczyć. Niestety tak to już u nas jest tu na forum. Inna sprawa, że pomimo, że uważam, że to nie jest rebranding, to szanse na wygranie są żadne. Sam wysłałem pismo do UOKiK, ale nawet nie odpowiedzieli. Zarówno UOKiK jak i KRRiTv mają to gdzieś. Dopóki prawo się nie zmieni, to operatorzy będą wszystko podciągać pod rebranding i albo się z tym liczymy, albo nie podpisujemy umów i koniec. Skończyły się czasy, gdzie co chwilę była możliwość wypowiedzenia umowy/ugrania lepszych warunków.

Jakie ugranie lepszych warunków ?Chodzi o prawo do odstąpienia od umowy jeśli ktoś oglądał "wyłączony" kanał a nie możliwość wykorzystanie tego faktu do poprawy warunków umowy.W tym przypadku nie powinno być miejsca na jakiekolwiek negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerstwy- a jaki sens ma wysyłanie wypowiedzenia skoro ktoś tu już pisał, że wysłał, przysłali mu, że ma zapłacić karę za zerwanie umowy i tyle. Potem się mam bujać z wycofywaniem wypowiedzenia? Do sądu nie pójdę bo prawnie nie ma tu żadnych szans na wygraną.

 

Pawel- a dlaczego nie? Przecież nie od wczoraj z powodu wycofania danego kanału część osób faktycznie wypowiadała umowy by je zakończyć, a część tylko aby mieć możliwość negocjacji lepszych warunków przy wycofaniu wypowiedzenia. Ja tego nie neguję, skoro platformy nas na każdym kroku robią w bambuko, to dlaczego my mamy być fair? Choć mnie by faktycznie urządzało wcześniejsze zakończenie umowy, bo w innej platformie miałbym cenowo korzystniej. No ale tak jak pisałem skończył się dobre czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w przypadku jeśli kanał TVN Meteo Active był kanałem gwarantowanym w mojej umowie z dnia 10.08.2016, a kanał Home & Garden jest nie gwarantowany, a przecież był to rebranding- czy nie jest to zmiana regulaminu który podpisałem w dniu zawarcia umowy a co za tym idzie możliwość wypowiedzenia umowy bez konsekwencji finansowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam, że śledzę temat wiele stron wcześniej niż trzy (nawet od czasu do czasu pisałe) i było tylko zadane podobne pytanie przez kogo innego natomiast w dalszym ciągu nie wiadomo czy jest możliwość wypowiedzenia umowy w momencie gdy kanał TVN Meteo Active miałem gwarantowany a rebrandowano go na H&G który mam nie gwarantowany lecz świadczony promocyjnie. Jest to zmiana regulaminu świadczenia usług, co moim zdaniem uprawnia do wypowiedzenia.

Dlaczego mają mi uszczuplać ilość kanałów gwarantowanych które miałem w dniu podpisania umowy?

Edytowane przez onifer2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam, że śledzę temat wiele stron wcześniej niż trzy (nawet od czasu do czasu pisałe) i było tylko zadane podobne pytanie przez kogo innego natomiast w dalszym ciągu nie wiadomo czy jest możliwość wypowiedzenia umowy w momencie gdy kanał TVN Meteo Active miałem gwarantowany a rebrandowano go na H&G który mam nie gwarantowany lecz świadczony promocyjnie. Jest to zmiana regulaminu świadczenia usług, co moim zdaniem uprawnia do wypowiedzenia.

Dlaczego mają mi uszczuplać ilość kanałów gwarantowanych które miałem w dniu podpisania umowy?

Na podstawie mojego doświadczenia- jak miałeś w umowie gwarantowany Meteo, to po zmianę na H-G, według specjalisty ds. Reklamacji w NC+, pani Renaty Ch... nie masz prawa wypowiedzenia umowy. Nastąpiła zamiana kanałów. Nie wiem jak mogę jaśniej przedstawiać Wam mój przypadek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem jak z gwarancją H-G, ponieważ "nic się nie zmieniło" poza zmianą  :) kanału, czyli H-G jest dalej gwarantowany jak był wcześniej Meteo No parodia, ale tak jest a my jesteśmy za mali na ich kombinacje, prawo na takie numery pozwala. Jak to powiedział Kabaret Moralnego Pokoju- "oj się weźmie Duda za takich" :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i przede wszystkim Panie jeśli tez są na tym forum. Przed chwilą zauważyłem, że bez powiadomienia, została skasowana jedna z moich wypowiedzi. Jest to zagranie co najmniej niepoważne. Ktoś jeśli tak postępuje, nawet nie powiadamiając, że kasuje wypowiedz, cóż pewnie ma przerost formy na treścią, Wobec takiej sytuacji spadam z tego forum. powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu nie halo w takim razie... skoro gwarantowany kanał A zmienia się w B na zasadzie rebrandingu i nie ma możliwości wypowiedzenia umowy bez konsekwencji z tego powodu, to musi on być świadczony nadal na zasadach kanału A.

 

Tylko, że coś mi się wydaje że w sierpniu 2016 to on już nie był gwarantowany... zerknij jeszcze raz do umowy.

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...