Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na olx nic nie kosztuje.

Cesja przepisanie umowy na inną osobę.

Ty i osoba ktora przejmie twoją umowę stawiacie się w punkcie nc+ . Nie we wsxystkich da się zroboc cesję musisz się dowiedziec w ktorych. Podpisujecie 2 - 3 dokumenty i po sprawie. Trwa to 20 minut.

Możecie to też listownie zrobic ale trwa to dłużej. Wysyłacie między sobą dokumenty.

Osoba ktora przejmie twoją umowę jest sprawdzana czy może podpisac cesję. Więc lepiej zrobic to w punkcie NC+.

Bo może wyjsc że nie będzie zgody na cesję i dalej zostaniesz z umową.

Nie może byc zaległosci w płatnosciach.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę tłumy na cesję z taką umową :lol2: Najzabawniejsze że zakładał masę wątków wypytywał o wszystko był pewien że chce tylko Cameleona i ten pakiet.Umowę podpisał nie w tym sklepie o który ciągle wypisywał a pakiet którego był pewien chce zmienić na mniejszy po kilku godzinach :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dało radę zrezygnować z tej karty na umowę z Cardsplittera. Ale jakoś to będzie, nie będe się trudził w tworzenie ogłoszeń w sprawie przejęcia po mnie cesji, bo mało kto zechce.

Poza tym, pracowałem na okres wakacyjny 2 miesiące pierwszy raz w życiu, mam 19 lat. W tym roku poszłem ostatni rok do szkoły, pociesza mnie to że za rok pójdę na stałe do roboty, to może jakoś zapłacę tą karę, ale dopiero wtedy albo wogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od turbacza karton mam to im dam, co mi się ma kurzyć w szafie :D. Nie wiem czy zachowałem karton od dodatkowego dekodera.

 

Najważniejsze że w poniedziałek po weekendzie mam wolne to akurat pójdę do punktu i zmieszcze się w tych 14 dniach.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co najlepiej zrobić jeśli się wypowiada umową... i NIE chcę się jej zatrzymać bez względu na cenę/ofertę/itd.?

 

Mam 3 umowy na NC+ i wyzbywam się 2 z nich aż zostanę tylko z jedną, stąd nie ma możliwości bym zmienił zdanie. Powiedziałem to konsultantowi z DUKu po pierwszej rozmowie, to samo powtarzałem przy kolejnych kilku rozmowach, natomiast dalej dzwonią i nagabują jakby nigdy nic. Doszło do tego, że jak widzę prefiks 12 to w ogóle daruję sobie odbieranie telefonu...

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do bardziej odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najlepiej zrobić jeśli się wypowiada umową... i NIE chcę się jej zatrzymać bez względu na cenę/ofertę/itd.?

 

Mam 3 umowy na NC+ i wyzbywam się 2 z nich aż zostanę tylko z jedną, stąd nie ma możliwości bym zmienił zdanie. Powiedziałem to konsultantowi z DUKu po pierwszej rozmowie, to samo powtarzałem przy kolejnych kilku rozmowach, natomiast dalej dzwonią i nagabują jakby nigdy nic. Doszło do tego, że jak widzę prefiks 12 to w ogóle daruję sobie odbieranie telefonu...

 

Wycofaj zgodę na przetwarzanie danych...

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozstanie z NC+ stało się faktem. Dla firmy okazało się niemożliwym przełkniecie faktu, że nie akceptuję oferty Extra+6C za 89,90.

Staż w NC+ - 8 lat, dotychczasowe opłaty na poziomie 119,90 za mix programowo odpowiadający obecnemu Superpremium.

Jakość rozstania (wielokrotne  telefony bez opcji sensownej rozmowy, namolne nagabywanie ze strony konsultantów) oceniam jako żenującą.

 

Pozdrawiam forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy jeśli mam w dokumentach przesłanych po akceptacji nowej umowy w kwietniu na ostatniej stronie taki wpis:

PAKIET SUPERPREMIUM+
W ramach Pakietu PAKIET SUPERPREMIUM+ otrzymuje Pani/Pan dostęp do kanałów: m.in. TVN Meteo Active jest tam wymieniony to mam ten kanał gwarantowany, czy nie ?

Kanały FTA mają 2 koło nazwy i na dole pisze, że nc+ nie ponosi odpowiedzialności za ich odbiór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...