Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy nie odbiera Ci Eurosport HD z transpondera 10,911 V czy może Eurosport HD z transpondera 11,278 V? Bo z tego pierwszego transpondera to mi odbiera na niezależnym tunerze, a z drugiego, to mam zakodowany od dłuższego już czasu.

Z 10911 V. Tyle że mam kartę Conax i na niej w niezależnym tunerze będą działać tylko "niesparowane" kanały. A wygląda na to, że Eurosport HD został "sparowany".

Jak masz kartę Cameleon (Nagra) to ESP HD z 10911 V normalnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Eurosport HD z 11,278 to wersja International i od jakiegoś czasu działa tylko z kart Polsatu.

Tylko z kart Polsatu, to po 1, a po 2 nie działa on w otwartych oknach Polsatu, tylko w pakiecie Sport HD, np. ja mam Rodzinny HD w Cyfrowym Polsacie i jak było otwarte okno, w którym były m.in Eurosporty, to wtedy działał mi tylko ten Eurosport z transpondera 10911 V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jaka jest przyszłość kart Cameleon bo nie wiem czy pakować się we własny sprzęt a sprzęt nc+ pakować do szafy? Jeżeli np. zdecydują się na wymianę to czy do końca umowy mogę zatrzymać Cameleona? 

Edytowane przez Barti
Połączono dwa wątki praktycznie o tym samym. Przed założeniem nowego wątku proszę skorzystać z wyszukiwarki na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu klient któremu konfigurowałem Vu+ 4K, wziął umowę z NC+.

Do umowy dostał 2 x Cameleon - trzeba trafić na kumatego pracownika w odpowiednim APS. Jeden dekoder wifi-premiumbox i 2 x Cameleon.

 

Czy nie zmuszą do wymiany Cameleona w trakcie umowy na inną kartę Cayman to wie tylko wróżbita Maciej na dzień dzisiejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest przyszłość kart Cameleon bo nie wiem czy pakować się we własny sprzęt a sprzęt nc+ pakować do szafy? Jeżeli np. zdecydują się na wymianę to czy do końca umowy mogę zatrzymać Cameleona? 

Dokładnie mam na dziś te same obawy i mysli.Tez nie wiem, czy kupować Technisata UHD.

https://www.technisat.com/pl_PL/DIGIT-ISIO-STC-UHD/352-10904-10861/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ostatnio ktokolwiek z was na umowę zakupił

gołą kartę Cameleon po dawnej Cyfrze+?

Napiszcie, co musieliście zrobić aby tą kartę

dostać, czy musieliście wysłać do nich listem

skan dowodu osobistego z obu stron albo

go wysłaliście na maila, skontaktowała się z

wami konsultantka w sprawie kupna, i

dostarczenia dokumentów koniecznych do

podpisania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu kończy mi się umowa. No i teraz  nie wiem czy brać na 2 lata czy na rok.  Teraz jest misja  ostrzelania kanałów  SD i zostawiają HD. Przejście na DVB-S2 na pozostałych transponderach. We Francji 1.2017 będzie tylko nowa Nagra i Via.   U nas  są już 3 wersje kart.  Ciekawe co z userami  Conax. Co z tymi którzy w ciągu ostatnich 5 miesięcy po przedłużali umowy na 24msc.

 

Obecnie  zestaw z parowaną karta Nagry 1884+ CI+ sprzedawany jest jako pre paid z późniejszą opcja przejścia na abo     . Nie ma chyba  MR na Camach tylko dekodery co jest  1 wielką  lipą.

 

 

@ircios będzie miał też coś to powiedzenia . Też ma umowe do stycznia o ile pamiętam  :D

 

Czy warto wysyłać wypowiedzenia  bo niektórzy tutaj  informowali że oni dzwonią czasami z wyprzedzeniem 2 miesięcznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...