Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, zuzik1111 napisał:

Niestety gorszy od trolla jest manipulant.

Sprawdź pan PSP1,2 w czasie jak idzie 6 meczy na tp. Np. dziś wieczorem.  Jak jest 2....to jest stałe.

 

I nie używaj żenujących przykładów więcej....

Kolego nie wiem czy Twój dekoder od PC+ ma coś takiego jak mój z TechnSat-a ale ja mam i widzę bitrate i sorry ale Twoje argumenty o manipulacji pokazują jakim to Ty jesteś manipulantem bo piszesz że jesteś zagorzałym krytykiem PC+ a tu robisz wywody o tym jak na C+ jest ZAJEFAJNIE nadawane HD. Pomyśl trochę i weż na luż zanim zaczniesz robić z kogoś tym kim sam jesteś. Twoje zaczepki wobec mnie są nie na miejscu

Edytowane przez @EagleEye@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując te wasze kilka stron bełkotu i wywodów, to Ci co siedzą cicho bez względu na to czy zostaną camelony czy nie i tak będą dalej korzystać z własnego sprzętu, a najwięksi tutejsi "janusze" którzy robią sztuczny chaos i tak pobiegną po sprzęt operatora.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robsonrb

W innym wątku pracownik APS próbuje jeździć po mnie jak po szmacie, i zapewnia wszystkich, bez podania źródła, że MR pozostanie bez zmian, czym dając Camelowcom nadzieje, a jak wiadomo, ITI chce aby jak najszybciej MR był w sieci. No, ale skąd on ma to wiedzieć.  Moim zdaniem list od operatora nakazuje wymianę dekodera i karty. Czyli zmiana zasady MR. 

 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, @EagleEye@ napisał:

Kolego nie wiem czy Twój dekoder od PC+ ma coś takiego jak mój z TechnSat-a ale ja mam i widzę bitrate i sorry ale Twoje argumenty o manipulacji pokazują jakim to Ty jesteś manipulantem bo piszesz że jesteś zagorzałym krytykiem PC+ a tu robisz wywody o tym jak na C+ jest ZAJEFAJNIE nadawane HD. Pomyśl trochę i weż na luż zanim zaczniesz robić z kogoś tym kim sam jesteś. Twoje zaczepki wobec mnie są nie na miejscu

To jak masz i widzisz  to zbadaj jak nadają gdy są mecze na PPV i gdy nadają tylko na PSP.I potem napisz czy jest takie samo czyli stałe.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was ale u mnie Trace tv "powrócił" i jest obraz.

Nie mam dekoderów od c+. Przez ostatnie kilka dni ten kanał był zakodowany.

Pisałem do nich na chacie z poziomu moje nc+, że nie ma tego kanału. Po 3 dniach kanał jest. Zobaczymy na jak długo i czy nie będą robić tego z innymi kanałami.

Edytowane przez kauj1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo robią testy i czekają na reakcję abonentów. :-( Przygotowania do stopniowego wygaszania tunelu Seca z satelity. Zapewnie zaczną wygaszać partami kanałów Seca z satelity i do widzenia. To przymusi ludzi do wymiany karty i pójścia do APS po nową kartą Cayman :-( Dostali wcześniej list z info więc byli informowani o tym.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu "namiętną" dyskusję na temat i nie,więc może powiem jak jest w moim przypadku.

Umowa do końca 2019, przedłużona do 2021.Premiumbox+ operatora i dekoder własny.Multiroom.

Obie karty cameleon.Po wizycie w APS dostałem wifibox+, karty cameleon pozostały.

Pozostaje jedynie pytanie, czy wyłączą seca w camelach i sparują z boxami, czy też wymienią w lipcu 2020

na caymany.Multiroom po wifi czy bez? Wifibox+ na razie leży w szafie i nie wk......

Edytowane przez Fredex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kauj1 napisał:

Nie wiem jak u was ale u mnie Trace tv "powrócił" i jest obraz.

Nie mam dekoderów od c+. Przez ostatnie kilka dni ten kanał był zakodowany.

Pisałem do nich na chacie z poziomu moje nc+, że nie ma tego kanału. Po 3 dniach kanał jest. Zobaczymy na jak długo i czy nie będą robić tego z innymi kanałami.

u mnie też działa,w niedziele nie działał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fredex napisał:

Po wizycie w APS dostałem wifibox+, karty cameleon pozostały.

Nie było takiej opcji, mógł ci pozostać tylko jeden kameleon, drugi wymieniano... tak robili przy multiroomie, dodatkowo dodawano drugi tuner bo inaczej multiroom by nie działał z twoim tunerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Radio napisał:

Nie było takiej opcji, mógł ci pozostać tylko jeden kameleon, drugi wymieniano... tak robili przy multiroomie, dodatkowo dodawano drugi tuner bo inaczej multiroom by nie działał z twoim tunerem.

Jak wyżej napisałem kamele zostały, to i multiroom działa bez wifi (na razie) potwierdza to zresztą

@ircios.Opcja jaką otrzymałem być może jest taktyką platformy by nie płoszyć abonentów. A po przedłużeniu

umowy nie będzie odwrotu dla abonenta jak zgoda na wymianę karty.

Edytowane przez Fredex
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam Moj przypadek: Kilka lat dwie karty kameleon. Bez wiekszych problemow i nagle kilka dni temu po awarii w dostawie pradu karta w spliterze juz nie wstala. Druga karta chodzila w arivie i po wachlowaniu w spliterze nagle tez padla. Zaden z dekoderow ich nie widzi, zarowno ariva jak i pace 500. Nagle przestaly dzialac jedna po drugiej, tak jakby spliter je uszkodzil fizycznie, przypalen brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2019 o 16:16, karolb napisał:

Nagle przestaly dzialac jedna po drugiej, tak jakby spliter je uszkodzil fizycznie, przypalen brak. 

Mało prawdopodobne aby obie karty padły. Uszkodzenie kart to tylko twoje przypuszczenie niestety w 99% nie trafione. Gdybyś chociaż trochę zainteresował się tematem zapewne dalej miałbyś obie karty uruchomione, a tak to pozostaje Ci zrobić tak jak pisze @ircios. Korzystanie z tych kart pozostaje już tylko dla sprytniejszych, a nie dla wszystkich którzy potrafią włożyć kartę w byle jaki czytnik.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca rozumiem o czym do mnie mowisz. Wiem, ze malo prawdopodobne, by nagle obie przestaly dzialac, ale tak sie stalo. Poza uszkodzonymi camelami, uszkodzona jest jeszcze jedna z kart zielona co siedziala w arivie w czasie awarii pradu. Niby jak mialbym je postawic, sprawdzane na kilku dekach, w punkcie, wiec nie dzilaja fizycznie. Zlozylem reklamacje, bo nie chce ich dekoderow. Ale jesli nie wydadza mi dwoch [beep]likatow chyba bede musial. W spliterze siedzi Smart HD i hula.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż dziwne aby dwa Camele padły nawet podczas awarii prądu. A może dostałeś FEDC na karty. Twierdzisz że sprawdzałeś w APS-ie karty a na jakich dekoderach ? Jeśli masz jakikolwiek sprzęt od PC+ to obstawiam FEDC. Pace mógł Ci karty nie widzieć gdyż ma zbyt niskie oprogramowanie i z tego co przeczytałem korzystasz ze splitera (domyślam się jedynie). W APSie wiadomo powiedzą Ci to co karze im PC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...