Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@tweed77 , ja nie o oficjalnym multiroomie, tego pdf-a znam. Ten muliroom działał też jako slave do oprogramowania open source którego tu nazywać nie wolno. I jak wnoszę, @tomek6680t podał dane do połączenia po protokole, którego też tu nazywać nie wolno.... A te dane są o ile pamiętam do wydłubania wiresharkiem (tak je wyniuchałem na 250-tce, nie mam zacięcia do grzebania się w imidżach, sieć to jest to co mnie kręci ?).

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ich perspektywy masz jedną kartę i jeden dekoder. Jak wymienia Ci kartę na inną to co to zmienia? Oglądasz dalej, tylko masz inną kartę, więc może dlatego tak Ci powiedział.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jednoznacznej decyzji ze strony operatora. Dla tych co nie wiedzą i tych co udają, że nie wiedzą, to były prowadzone testy "6A" przełączenia karty cameleon. Dlatego nie ma sensu pisać co będzie skoro nie ma oficjalnej decyzji operatora.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd też nie wiadomo które rozwiązanie wybrać. Na chwilę obecną chyba conax i 2850 wydaje się najpewniejszy z tych co ma zostać. Z tym że nie wiadomo co z tymi co mają 2 karty cameleon bez sprzętu operatora. Wątpliwe aby dało się wymienić na dwa zestawy 2850. Czy komuś kto posiada tylko camelony i spieszyło się z wymianą udało się dobrać sprzęt operatora do tych kart czy tylko wymiana wszystkiego na caymany?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa gołe Cameleony. Owszem 6A mnie nie dotknęło dlatego że mam w TechniSat-ach DIGIBOXX HD C+ obydwa Cameleony. Jedyne co dostałem no nowy ROM na kartę i to wszystko. 

 

Kto po otrzymaniu listu pobiegł do APSu ten "łoś" i tyle. Dodam że umowę mam do maja 2021 i oszałamiające oferty na Strefa CANAL+ oferty na dekoder 4K iNetflix że aż tylko brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Na czystą Nagra ?

Czyli że co?Niby twierdzisz  że 6A to przełączenie na niby czystą Nagrę????No chłopie pojechałes jak nigdy.?Co prawda już od jakiegoś czasu nie aktualne ale co tam cyt.0100/000068/4222/1E16/5C00/013E/64/Private TV HD -> 6A
1813/000068/4222/1E16/0000/013E/64/Private TV HD -> 6A

@markar 6A miało załączone w kwietniu 2019 roku C+now 25 dzień póżniej było już 64.Listopad 19 Trance tv do 26 listopada.Private tv z obecnych parametrów 22 listopad 13 grudzień.Od  5 grudnia Vox Music tv i Eska Rock do 27 grudnia tez nowe parametry.@@EaglaEye@ twierdzisz że ciebie 6A nie dotknęło?Bardzo ciekawe bo akurat to dotknęło wszystkich tylko najbadziej było odczuwalne przy Trance tv reszta praktycznie nieodczuwalna bo na nowych parametrach a wiekszość jechała na starych dotychczasowych.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, @EagleEye@ napisał:

Ano to z tego że dekoduje sygnał z CAID z Nagra MA a nie SECA :-)

 

 

Nie bardzo rozumiem co to ma za znaczenie. Wydaje mi się, że nie bardzo wiesz w czym rzecz. Na E2 kto ma odpowiednie dane, to też świeciło więc żadna nowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...