Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, kamil2505 napisał:

Jak zwykle kilka stron przysłowiowego "bicia piany" o nic, a na zadane pytanie nikt nie potrafi odpowiedzieć. 

 

Zapewne będzie po Wi-Fi, ale dla Camelowców do końca umowy za free. Tak myślę. Mnie zastanawia tylko czy będę musiał oddać 2 Pejsy czy tylko karty, bo wiadomo, że Caymana się sparuje z dekoderem. Mam na drugiej umowie Premiumbox i dodatkowy Wifibox. Jakoś nie widzę tego, aby Pejsa od MR zastąpił by mi Wifiszrot. Ten dekoder to porażka i kpina z abonenta.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios - wreszcie jakiś głos dotyczący zadanego pytania, a nie cenne "rady" niewiele wnoszące do tematu.

 

Ogólnie rzecz biorąc korzystanie z Multiroom "pocyfrowego" jest mega wygodne. Żadnego łączenia po Wi-Fi czy przekładania kart. No i nie jest dodatkowo płatny. Ciekawy jestem jak to rozwiążą i organizacyjnie i cenowo. Mam nadzieję jednak, że do wymiany zostanę przymuszony najpóźniej jak to możliwe. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, charlie112 napisał:

Już pisałem, że do końca roku, a mam taką sytuację, że nawet wypowiedzenia dawać nie muszę i czekać. Po prostu nara z końcem roku :)

I płakać nikt naprawdę nie będzie

Edytowane przez sw6
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem pojawił mi się problem z kartą Cameleon w odbiorniku Cryptoworks 600 HD. A mianowicie zauważyłem że od kilku dni nie mam dostępu do kanału Trace TV. Pomyślałem że może to wina uprawnień i akurat z jakichś przyczyn ten kanał ich nie dostał. Wykonałem reaktywację przez stronę www no i klops... Teraz to już nic nie świeci. Robiłem co mogłem, wyłączałem odbiornik z prądu, wyciągałem kartę oraz ponownie przesyłałem uprawnienia. Zostawiłem też włączony dekoder na TVP1 na całą noc i niestety nic z tego. Dekoder też nie widzi karty gdy ją się wkłada a także nie widać jej w menu odbiornika przy opcji "kartą dostępu". Proszę pomóżcie w tej sprawie. Czy można jeszcze coś zrobić aby korzystać z tej karty na własnym dekoderze? Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, emarti napisał:

Nikt mi nic nie radził na innym forum

Może źle się wyraziłem. Była to raczej sugestia (informacja, że dekoder bez problemu pobiera uprawnienia na dwóch różnych wersjach softu).

32 minuty temu, emarti napisał:

mam nadzieję że ktoś w jakiś sposób pomoże

Przywrócenie ustawień fabrycznych wydaje się być najbardziej logiczne, gdy dekoder nagle traci część swojej funkcjonalności. Zresztą Tobie chyba nie muszę o tym mówić.

Masz możliwość sprawdzenia karty w jakimś innym dekoderze z czytnikiem uniwersalnym lub w dekoderze operatora?

Moje dwa cryptobox-y także nie odkodowują Trace, ale widzą w czytniku seca i uprawnienia pobierają normalnie na sofcie 1.14.20092.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emarti na kanale trace tv został wyłączony system który potrafi obsłużyć twój dekoder i ten kanał na tym dekoderze aktualnie działał nie będzie. Była o tym mowa kilka stron wcześniej. Czy karta aktualnie na pewno jest poprawnie włożona do czytnika, bo z tego co piszesz jest problem z odczytem karty przez tuner?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, GrubyBubu napisał:

Skoro nic tam nie ma to o co ta walka?, weźcie sobie Polsat albo naziemną a nie jęczycie i naprawdę już nie wiadomo w jakim celu :)

 Nikt nie twierdzi ze nic nie ma ale powiem Ci tak nic tak podnieca mojego szwagra przy oglądaniu ligi angielskiej jak latajacy numerek karty abonenta na jego WI-FI BOX+ czy jak to się tam to nazywa ten dekoder. 

 

A sorry wszak PC+ założyła z góry iż jest "złodziejem i oszustem" który płaci abo + 2 zyla za ten dekoder. Kontent trzeba chronić wszak przed "abonentem" zwłaszcza

 

Nic mnie tak nie rozwala jak te cyferki na ekranie tv.

 

Zapytam przekornie co chce chronic PC+ w ofercie SMART HD+ co tam jest za kontent premium pytam ???

Edytowane przez @EagleEye@
dopiska treści posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, @EagleEye@ napisał:

Zapytam przekornie co chce chronic PC+ w ofercie SMART HD+ co tam jest za kontent premium pytam ???

Paranoja? Skąd Pan ma wiedzę, że Smart HD+ będzie "chroniony".

Pytanie o ochronę reszty...zadaj pan tym co w minutę po emisji wstawiają ripy serialu, tym co wywożą karty i hulają one w pubach, tym co camela oddają wujowi i jeszcze kupują bloker.

Tuszę, że nikt nie poczuje się TU obrażony bo inkryminowanych zachowań użytkownicy tego forum nie stosują.

Nawet średnio rozgarnięty uczniak zmienia hasła w aplikacjach.... tu jest podobnie.

 

Jestem tu na forum jednym z najmocniejszych krytyków PC+.

Za ciągłe ograniczanie oferty, za gigantyczne różnice cen (dla tych co w temacie i resztę co można wydoić bez przyzwoitości), za absurdalne ulgi czy kary, które są zwyczajna obrożą dla klienta. Tu na forum na to zgoda, a sprawa kart rozpala emocje.

Rozumiem, że na forum jest parę osób dysponujących ponadprzeciętną techniką , ale nie oszukujmy się walka idzie o wymierne straty dla przyzwyczajonego do "obsługi" camela na E2 zamontowanej na znanym szrocie  ADB kupionym na all.... czy innym fergusonie.

I drobiażdżek , na koniec.  Czy nie wkurza Was tak po prawdzie (i legalności), że płacicie minimum 25 zł za Canal+, a (oczywiście) teoretycznie "magik". który wziął ostatni +miesiąca na camelu z wujem zapłaci tylko 2,50!

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tail# napisał:

@emarti na kanale trace tv został wyłączony system który potrafi obsłużyć twój dekoder i ten kanał na tym dekoderze aktualnie działał nie będzie. Była o tym mowa kilka stron wcześniej. Czy karta aktualnie na pewno jest poprawnie włożona do czytnika, bo z tego co piszesz jest problem z odczytem karty przez tuner?

Oczywiście że tak. Jak pisałem wcześniej problem z odczytem karty pojawił się po aktualizacji uprawnień przez stronę www. Zrobiłem tak z nadzieją że ta aktualizacja pomoże w odbiorze Trace. Nie doczytałem jednak że to nic nie da. Po wysłaniu uprawnień wszystko już zgasło a dekoder nie widzi karty ani w menu ani podczas składania nie ma komunikatu "inicjalizacja karty seca..." czy jakoś tak to było. To jest dla mnie dziwne. Wczoraj raz jeszcze wgrałem ten sam soft 1.14.20092 i wykonałem reset do ustawień fabrycznych, zostawiłem włączony dekoder na TVP1 na całą noc i nic to nie dało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuzik1111  o tym ze w tym samym czasookresie PC+ chce się pozbyć Smart HD+ pisało kilku userów parę stron wcześniej tyle ze pisano też iż system na dzień dzisiejszy daje opcje na doładowanie 24 m-ce karty. Owszem info to powziołem z postów z tego forum o tym iż oferty pre-paid z samymi kartami są do odstrzału. Moi rodzice korzystają na swoim TechniSat-cie z modułu CAM CI+ Cyfrowego Polsatu i w slocie CA z oferty Smart HD+ z pakietem na doładowanie za 20 zyla co m-ąc głównie dla pakietu MULTI i kanału PLANETE+ i N-Sport i co teraz PC+ da mi moduł cam CI+ za kartę ???

 

Ogólnie już pisałem wcześniej że PC+ wysłanym " listem nierejestrowalnym " wciągnęła co bardziej w gorącej wodzie kąpanych  w swoją gierkę i Ci którzy wykonali telefon lub udali sie do APSu podając swój numer abonenta są już na straconej pozycji u operatora bo oni się niewyprą się iż takową korespondencje otrzymali.

 

Pisałem wcześniej też że wysyłka korespondencji była skoordynowana z "6A" na TRACE TV i problemami w odbiorze tego kanału na własnym sprzęcie. Czyli psychologiczna zagrywka z strony PC+.

 

Przypomnę tylko wszystkim "propagandzistom" PC+ ze to PC+ jest zobligowana do dostarczenia mi karty dekodującej a nie ze to abonent jest zobligowany do udania sie do APS-u i tego żaden tu piszący piewca " jakie to cacy jest PC+ " nie zmieni. 

 

Mam tylko nadzieję że Admin nie zbanuje mnie z forum bo piszę prostym językiem w miarę zrozumiałym i nikogo w błąd nie wprowadzam

Edytowane przez @EagleEye@
dopiska treści posta
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, giecik napisał:

A może karta aktualizuje rom. Zostaw na TVP1 i co jakiś czas wyłącz z pradu

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Ja już kombinuje na wszystkie sposoby także wyłączam co jakiś czas z prądu i włączam ponownie, wyciągam kartę i wkładam ponownie, robię wyszukiwanie kanałów. To bardzo zastanawiające dlaczego dekoder przestał widzieć kartę po wysłaniu uprawnień. Wątpię aby akurat w tym momencie karta uległa uszkodzeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nkardo napisał:

...100 nc+ go wliczone? 

Co za dziwne pytanie. To jest z automatu przypisane

 

@roberttosat

Siedzisz na forum w jakim celu, aby zadawać dziwne pytania na które znasz odpowiedź ? Wszelkie informacje są na forum. No może nie wszyscy tak odrazu od lipca przejdą na MR w sieci, ale większość Camelowców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w innym sprzęcie kartę.  Sprawdź w APS jak nie masz gdzie. Nawet nie wiesz w jaki prozaiczny sposób można kartę uszkodzić. Wystarczy raz wyciągnąć i papa.

 

@@EagleEye@

Oczywiście masz rację.  Nie przypominam sobie abym kiedyś musiał zdzierać zelówy do APS aby nową kartę otrzymać. Przyszła listem. Zwykłym w dodatku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...