Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś śmieciowe prawa kupują, a nie robią tego co najważniejsze, czyli przedłużania praw. A jest co przedłużać (Liga Europy, Primera Division, Serie A, Ligue 1, T-Mobile Ekstraklasa).

Pewnie biorą sprzedawcę/ów praw "na przeczekanie", żeby choć lekko zbić za to wszystko cenę, bo jak wiadomo trochę tych praw mają do przedłużenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

 

Dawno nie oglądałem angielskiej, a dzisiaj znajdując chwilę oglądam Tot- Man Utd. I tutaj pytanie: co to za jakiś dziwny ciąg cyfr pojawił się pośrodku ekranu? Nie mogę w żaden sposób tego wyłączyć. Jak to usunąć bo drażni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nie nazywać niczego prawami śmieciowymi. Nie wiem, czy wiesz, ale na pewno są też fani żeglarstwa. Może nie ma ich wielu, ale n pewno są. Ale niestety, Polsce już tak się przyjęło, że wszystko co się robi, robi się dla mas. Jeśli sport to piłka nożna lub starty Polaków (patrz: brak transmisji zawodów PŚ w biegach narciarskich po wycofaniu się Kowalczyk, na czym ucierpieli zajawkowicze regularnie śledzący tę dyscyplinę), jeśli muzyka, to tylko pop, jeśli kino, to tylko amerykańskie, itd. A może czasem warto zadbać o fanów, którzy nie są w większości, którzy mają oryginalne zainteresowania. Bardzo dobrze, że nabyli takie prawa. Ja akurat nie jestem koneserem żeglarstwa, ale ci którzy są, wreszcie będą mogli obejrzeć transmisję w telewizji. A podejrzewam, że jakichś wielkich pieniędzy stacja za to nie zapłaciła. Nie rozumiem, co Wam to przeszkadza. Przecież jeśli nie lubicie żeglarstwa, nie musicie o tej porze włączać Canal+Sport.

"Śmieciowe", bo dla małej liczby osób i na pewno nie jest to kontent premium. Powiem tak: jeśli mieliby wszystko przedłużone to OK, niech sobie kupują żeglarstwo, golf czy inne zabawy. Dla mnie najważniejsza jest piłka, a istnieje prawdopodobieństwo, że po sezonie z bogatej oferty zostanie jedynie Premier League i Champions League, więc dla mnie to powinien być priorytet, a nie jakieś inwestowanie w nowe prawa. Mówicie, że mało kosztuje. Pewnie tak, ale lepiej by te pieniądze zaoszczędzili na poczet przyszłych praw albo dokupili większy pakiet meczów z obecnych lig, a najlepiej kupili wreszcie porządne HD z Anglii, bo w tym sezonie jakość znacząco się pogorszyła i to sprawa nc+, która wolała przyoszczędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś śmieciowe prawa kupują, a nie robią tego co najważniejsze, czyli przedłużania praw. A jest co przedłużać (Liga Europy, Primera Division, Serie A, Ligue 1, T-Mobile Ekstraklasa).

Pewnie biorą sprzedawcę/ów praw "na przeczekanie", żeby choć lekko zbić za to wszystko cenę, bo jak wiadomo trochę tych praw mają do przedłużenia :)

 

Dokładnie. Nie ma co się stresować, nikt oprócz nc+ w Polsce tego nie chce, a nawet jakby chciało to małe prawdopodobieństwo, że kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie ma co się stresować

Łatwo Ci mówić, ja po nocach nie śpię zastanawiając się gdzie obejrzę polską i hiszpańską ligę :).

A tak na poważnie świetny mecz Tottenham- MU i jak zazwyczaj doskonały komentarz. Ciekawe gdzie zagra Krychowiak- czyżby jednak Arsenal, ja już myślałem, że Bielik im wystarczy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

 

Dawno nie oglądałem angielskiej, a dzisiaj znajdując chwilę oglądam Tot- Man Utd. I tutaj pytanie: co to za jakiś dziwny ciąg cyfr pojawił się pośrodku ekranu? Nie mogę w żaden sposób tego wyłączyć. Jak to usunąć bo drażni...

Czytałeś poprzednią stronę tego wątku?Raczej nie a czasami warto by nie pisać w kółko o tym samym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz pierwszy na meczu Arsenal - QPR zauważyłem te cyfry i chyba faktycznie chodzi o numery kart.

To chyba mało Ligi angielskiej oglądasz.Bo na niej tylko się spotkałem z tym ale to już trwa od jakiegoś czasu.

Oglądam bardzo często mecze ligi angielskiej i dla twojej wiadomości numery kart pojawiają się chyba tylko na dedykowanych dekoderach, a Ja zawsze oglądam na własnym sprzęcie i dopiero mecz Arsenal - QPR miałem okazje oglądać na dekoderze od nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek jak to wygląda w redakcji canal z paleniem papierosów? W filmikach na youtube Bartek Ignacik wielokrotnie wychodził na dymka. Pytam, ponieważ palenie fajek ze sportem ma niewiele wspólnego do tego negatywnie wpływa na głos komentatora - kaszel, chrypka i te sprawy. Temat mnie zaciekawił, bo nawet bramkarz Arkadiusz Malarz mąż dziennikarki Darii Kabały-Malarz przyznał się do palenia, a to już w ogóle kuriozum :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu kuriozum? chyba nie zdajesz sobie sprawy ilu zawodowych piłkarzy pali papierosy. Taki Malinowski z Ruchu dobija do 40-ki, gra jeszcze w Ekstraklasie, ma 2 bilans występów w EK, a papierosy pali od małolata :lol: . W lidze włoskiej to co trzeci piłkarz pali fajki :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...