Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Również zgadzam się, że Smokowski do Premier League pasuje jak świni siodło. Dobrze sobie radzi z francuską, kiedy słucha go 1000 maniaków tej ligi, wtedy może podzielić się swoją wiedzą. Premier League to inny poziom, tu nie należy gadać ciekawostek tylko reagować kiedy piłka sunie od bramki do bramki. To potrafi Twaro, Rosół i Pełka. Mnie styl Smokowskiego kojarzy się z żółwiem, który powoli wyprowadza każdy krok. Podobnie Smokowski wypowiada każde zdanie, pieści je jak na konkursie recytatorskim. To się sprawdza w studiu, przy gadaniu ciekawostek czy grającej na zwolnionych obrotach Ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13:40 | Canal+Sport | Chelsea - West Ham United (T.Smokowski - P.Rudzki)

 

Smokowski w angielskiej? :roll: Przecież on kompletnie nie czuje meczów! I on chcę komentować najszybszą ligę świata? Kompletna parodia.

Miałem tego meczu nie oglądać, ale tak mnie zachęciliście narzekaniem na Smoka, że chyba obejrzę jak się sprawdzi w "najszybszej lidze świata". Tak piszecie jakby Twaro nie mówił ciekawostek w trakcie meczów- ile razy było tak, że dopiero jak padała bramka to przerywał :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to świętą ale według mnie Smokowski odnalazł się w meczu Chelsea - West Ham i naprawdę fajnie się oglądało ten mecz w duecie z Rudzkim. Jedyne co mi nie pasowało to wynik ale będę musiał to jakoś przetrawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, a propos dyskusji o obsadzie komentatorskiej na Boxing Day, mam po dzisiejszych transmisjach taką refleksję: Smokowski i Rosłoń to jakby dwa przeciwstawne bieguny. Pierwszy - kiedy komentuje ma dużo pozameczowych spostrzeżeń, luźnych uwag, momentami przegaduje akcje (czego co do zasady nie pochwalam, momentami przegina, kiedy np. w ogóle zignorował wykonanie rzutu wolnego). Drugi z kolei ma tendencję do skupiania się na każdej akcji z osobna, rozbiera każde zagranie na czynniki pierwsze (co zrozumiałe, bo to były piłkarz), momentami aż do przesady (takie barokowe opisywanie trzema zdaniami złożonymi wykonania rzutu z autu niekoniecznie ma sens). Obaj są, moim zdaniem, w ścisłej czołówce komentatorów piłkarskich, ale idealnie byłoby połączyć: dynamikę Rosłonia z szerszym spojrzeniem Smoka. A to robi Twarowski i dla tego jest moim ulubionym polskim komentatorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za numery się pojawiają w 5 minucie z każdej połów w meczach angielskiej ligi, od paru kolejek już to jest. Chyba nie jest to sex telefon do Rudzkiego co :lol: ?

 

 

Jest to nr karty, tak, aby zaprzestać nielegalny przekaz

 

Niby tak ale jak nacisniesz info to znika odrazu ;d a myślałem że to jest wtopione w obraz (czyli jakby ktos udostepnial obraz to by niebyło widoczne nr karty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

A skąd wiadomo, że stacje arabskie kradnące sygnał używają dedykowane dekodery nc+ ? Jeżeli mają zwykłe tunery z modułem to wtedy żaden numer karty się nie wyświetla. Tym bardziej teraz, wiedząc że nc+ wyświetla numer kart, tego nie zrobią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nie nazywać niczego prawami śmieciowymi. Nie wiem, czy wiesz, ale na pewno są też fani żeglarstwa. Może nie ma ich wielu, ale n pewno są. Ale niestety, Polsce już tak się przyjęło, że wszystko co się robi, robi się dla mas. Jeśli sport to piłka nożna lub starty Polaków (patrz: brak transmisji zawodów PŚ w biegach narciarskich po wycofaniu się Kowalczyk, na czym ucierpieli zajawkowicze regularnie śledzący tę dyscyplinę), jeśli muzyka, to tylko pop, jeśli kino, to tylko amerykańskie, itd. A może czasem warto zadbać o fanów, którzy nie są w większości, którzy mają oryginalne zainteresowania. Bardzo dobrze, że nabyli takie prawa. Ja akurat nie jestem koneserem żeglarstwa, ale ci którzy są, wreszcie będą mogli obejrzeć transmisję w telewizji. A podejrzewam, że jakichś wielkich pieniędzy stacja za to nie zapłaciła. Nie rozumiem, co Wam to przeszkadza. Przecież jeśli nie lubicie żeglarstwa, nie musicie o tej porze włączać Canal+Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się zarówno z tym co napisał @Polak, jak i @Lukas k. Nie sądzę, żeby prawa do golfa czy żeglarstwa kosztowały dużo i jako uzupełnienie oferty są ok.

Jednocześnie niecierpliwie czekam na przedłużenie praw piłkarskich- priorytet dla mnie to liga polska i hiszpańska. Jeśli te dwie ligi zostaną w Canal+, a także liga angielska, LM oraz nba- ja będę zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...