Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Laboga to fanboy białych to już wie każdy a Przytuła to taki komentator taktyk nie wiem komu on kibicuje ale wydaje mi się że też białym.

Dobry mecz jednak sędziowanie to pomyłka

Obie ekipy przegrały mecz chociaż Barca z obecnym zarządem i trenerem + dyrektorem sportowym to sprowadza ten klub w drugą stronę. Pomijam już prezydenta klubu oraz jednego jegomościa od sprawa ekonomicznych który nie wie co robi. A u białych po 12 latach wreszcie trafili na właściwą chemie mają trenera ale jak dla mnie bez przygotowania na grę w razie straty Cristiano.

Kto zdobędzie mistrza raczej ktoś z Madrytu . Na środe pierwsza odpowiedź kto będzie wiódł prym bo na środe Atletico u siebie z Blancos by potem na Camp Nou także ktoś straci pkty a potem znowu do Madrytu.

Ogólnie masakryczny początek stycznia dla wszystkich z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laboga to fanboy białych to już wie każdy a Przytuła to taki komentator taktyk nie wiem komu on kibicuje ale wydaje mi się że też białym.

Dobry mecz jednak sędziowanie to pomyłka

Obie ekipy przegrały mecz chociaż Barca z obecnym zarządem i trenerem + dyrektorem sportowym to sprowadza ten klub w drugą stronę. Pomijam już prezydenta klubu oraz jednego jegomościa od sprawa ekonomicznych który nie wie co robi. A u białych po 12 latach wreszcie trafili na właściwą chemie mają trenera ale jak dla mnie bez przygotowania na grę w razie straty Cristiano.

Kto zdobędzie mistrza raczej ktoś z Madrytu . Na środe pierwsza odpowiedź kto będzie wiódł prym bo na środe Atletico u siebie z Blancos by potem na Camp Nou także ktoś straci pkty a potem znowu do Madrytu.

Ogólnie masakryczny początek stycznia dla wszystkich z góry

 

Jako fan Barcy z bólem muszę przyznać, że strata punktów Realu to raczej wypadek przy pracy z bardzo solidnym zresztą rywalem, a Barcelony - efekt głębokiego kryzysu, czy może nawet rozkładu tego klubu, którego początki sięgają dwa sezony wstecz. Bardzo dobre mecze, takie jak zwycięstwo z Realem 4:3 w El Classico w marcu czy rewanż z PSG w LM, to ciągle jaskółki, które nie czynią wiosny. Nudny, wolny, coraz mniej efektowny i coraz mniej efektywny futbol (to jest wciąż tiki-taka, tylko że w slowmotion, bez polotu i inwencji), problemy w środku pola (one wg mnie rzutują najbardziej na słabą grę - brak kreatywności i średnia asekuracja linii obrony, ale nie jest to jedyny kłopot), do tego wewnętrzne konflikty, które, wiele na to wskazuje, nie są już tylko faktem medialnym, a rakiem toczącym tę drużynę - taki jest obecnie obraz tej drużyny. Do tego kompromitacja związana z zakazem transferowym. To, że właśnie swoje odejście z klubu ogłosił Carles Puyol to też nie przypadek, kibice czytają to jako reakcję na rozkład klubu dokonywany przez pana Bartomeu i spółkę. Dla mnie osiągane wyniki to i tak wynik ponad stan, zawdzięczane wybitnym jednostkom, które jednak obecnie nie stanowią drużyny. Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety patrząc na grę Barcy, aż zęby bolą. Nie pamiętam naprawdę dobrego meczu Iniesty czy Xaviego, Rakitić też jakiś taki zagubiony. Po erze Guardioli poszli po bandzie i zatrudniają tylko byłych graczy. Bez sensu. A tak ostrzyłem sobie zęby na grę trio Messi, Suarez, Neymar. A tu lipa. Imponuje mi natomiast gra Valencii- jeszcze kilka rozsądnych wzmocnień i będzie czwarty do brydża. Jeszcze tylko zapowiadane nowe rozdanie w prawach telewizyjnych i La Liga będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Dlatego tak niecierpliwie czekam na przedłużenie praw do ligi hiszpańskiej i polskiej. Resztę mam gdzieś :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PEP w 2011 w grudniu [ niepubliczne nagranie trafiło do sieci ] mówił że jego czas w Barcelonie dobiegł końca

Jest to jedyny trener który już jako piłkarz był trenerem i nie przegrał z białymi na Bernabeu ani razu tylko raz remisując gdzie były 2 karne odpiwiednio Cr7 i Messi.

Problemem Barcy jest jej obecny zarząd który jest jeszcze gorszy niż za czasów Gasparta . Wtedy to dopiero były transfery pomyłka.

A teraz Rakitic? to jest piłkarz o kalibru klub z którego przyszedł wyłącznie poziom Sevilli w Barcelonie pokazuje jakim jest średniakiem więc czemu Modric może wymiatać?

Xavi jest nie do zastąpienia jego komplementują nawet piłkarze legendy z Angli Scholes czy Lampard doceniając jego talent.

Natomiast Suarezowi to chyba rok będzie potrzebny by zrozumieć piłkę Hiszpańską to samo było z Balem .TO nie jest Anglia gdzie nie gra się defensywą i tylko kontry które kończą się strzałem w trybuny.

Nowe prawa TV to nie wszystko do Hiszpanii ma wejść tzw Fair Play jeśli chodzi o płace zawodników. Już teraz pokutuje za to City i PSG nie mogli zgłosić całej kadry do ligi mistrzów.

Dodatkowo skończą się zakupy za 100mln ojro i więcej.

 

Jeszcze 4 sezony temu przewaga Białych i Barcy nad Valencia Atletico i Sevilla [ nie było Simeone] wynosiła po 25 pktów i była to liga wyłącznie 2 klubów. Bywały mecze że przeciwnicy już przegrywali w szatni mecze po 45 minutach były wynikami typu 5:1

A teraz patrząc się na mecz Valencia widzieliśmy jak Cr7 został wyłaczony całkowicie z gry nie mógł minąc wiecej niż 1 zadownika a obrona nie wiedziała kogo kryć i ile takich Valencii jest w lidze które umią nacisnąć Białych i gryźć trawe a no i 2 bo ta druga nazywa sie Atletico reszta to rybki do zchrupania które się po prostu ich boją .

 

W Barcelonie w zasadzie zostało czekać na 2016 no chyba że wybory będą przyśpieszone i wtedy jest szansa na 2015 i wielki powrót Laporty który może bezdyskusyjnie wygrać wybory tak jak Perez w Blanos swoją drogą Perezeowi też się kończy kadencja i nie wiem jak tam jest bo wiem że nie można być 3 kolejną kadencje.

 

Atletico przyjeżdźa do Barcy ja tutaj widzę remis bądź plecy. Luis Enrique to [beep] nie trener.

Zobaczcie co się działo z PSG od porażki 1-3 .Cavani już na wylocie. Lavezziego to już trener nie chce.Ibra jeszcze 2 sezony i 36 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie przewidzimy chociaż też bym chciał by się odbyły w tym roku socios już chcą dymisji Bartomeu najgorszy prezydent od czasów Gasparta. Laporta nie wszystkim się podobał był jaki był al gość dla mnie jest wielki.

Puyol odszedł ale zapewne jest to zasłona dymna i wróci z Laporta. Tam jest jeszcze jeden problem Neymar za bardzo się udziela publicznie poza tym ma nową plastikową partnerkę. Alves zaczał kozaczyć że to Barca ma problem z nim. Patrz co wyprawia Marcelo. Poza tym dowiedziałem się że Perez wycofa socios Madrytu będzie coś innego. Jednak widzę efekt psiego swędu przy karnych dla białych już nawet Carlo mówi że każdy mecz zaczyna się od wyniku 1:0 a kibice Barcy zarabiają duże kwoty na karnych Cr7 jeden się pochwalil że sporo zarobił na jego karnych.A zaczynał od stawki 20zł zarabiając 40zł.

Nie podoba mi się że w NC+ znowu tylko 3 transmisje Atletico Barca Blancos a gdzie Sevilla Villareal ? :cry: fani ligi Angielskiej FA CUP 8 krajów transmitowało .

 

Podziwiam efekty Van Galla gość zaczał tragicznie a już top 3. Wrócą ci co byli kontuzjowani i kto wie jednak nie mają obrony ale można się spodziewać wielkiego powrotu United do ligi mistrzów na sezon 15/16 daleko zajdą.

 

Za 5 tyg wraca liga mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucho dostał na ogarnięcie tematu dwa mecze z Eleche w CDR i ATM w La Liga.Drużyną już nie przeciwko niemu a Barto miał powiedzieć że Lucho oszalał.

 

W Hiszpanii prasa to wręcz terror ale ja nie widze Lucho z Atletico to ich przeciwieństwo to jest zdyscyplinowana drużyna + powrót Torresa on musi zagrać by wejść w rytm meczowy.

 

Obawiam się że będą gwizdy chusteczki pierwszy raz od czasu Gasparta bo już prasa się rozpisała Crisis TOTAL

 

Szkoda mi jednak tych wszystkich dzieciaków poniżej 10 lat którzy są wychowani albo na Messim albo na Cr7 oni tego nie rozumiją

 

A wybory tak jak mówisz może do tego dojść.

 

Barca ma teraz trójmecz z Elche puchar króla w ciagu 7 dni 2 mecz i potem w lidze .

 

Czy coś wiadomo na temat Orange Sport cy będzie w jakości HD ? albo czy w ogóle będzie ?

 

Ten kanał zostanie wycofany usnunięty będzie nowy właściciel na razie wiemy że nic nie wiemy. Na razie czytam że ekipa Bein wszystko zamiata teraz robią wjazd do Turcji i liga Turecka może sie pojawić a do tej porty była ograniczona tylko na Digiturk i chyba D- Smart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Messi na ławce i od razu afera :D Dla kibiców i komentatorów nawet lepiej, bo liga nie jest taka monotonna. Valencia i Atletico nie odpuszczają, więc tym lepiej dla poziomu i nieprzewidywalności Primera Division. Komentatorzy będą mieli przynajmniej o czym opowiadać, podczas meczów Barcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, w duecie sa super :D

 

PREMIER LEAGUE:

Sobota, 10.01:

13:40 | Canal+Sport | Sunderland - Liverpool (P.Pełka - P.Rudzki)

15:55 | Canal+Family | Everton - Manchester City (A.Twarowski - R.Nahorny)

18:25 | Canal+Sport | Crystal Palace - Tottenham (M.Rosłoń - P.Rudzki)

 

Niedziela, 11.01:

14:25 | Canal+Sport | Arsenal - Stoke (M.Rosłoń - P.Rudzki)

16:55 | Canal+Sport | Manchester United - Southampton (A.Twarowski - R.Nahorny)

 

 

LA LIGA:

Sobota, 10.01:

15:55 | Canal+Sport | Real Madryt - Espanyol (R.Wolski - L.Orłowski)

19:55 | Canal+Family | Celta Vigo - Valencia (A.Marchliński - W.Jagoda)

 

Niedziela, 11.01:

11:55 | Canal+Sport | Almeria - Sevilla (P.Laboga - L.Orłowski)

20:55 | Canal+Sport | Barcelona - Atletico Madryt (R.Wolski - K.Przytuła)

 

 

LIGUE 1:

Piątek, 09.01:

20:25 | nSport+ | Montpellier - Olympique Marsylia (T.Smokowski - S.Białas)

 

Sobota, 10.01:

16:55 | nSport+ | Bastia - PSG (R.Dębiński - S.Białas)

 

Niedziela, 11.01:

20:55 | nSport+ | Monaco - Bordeaux (K.Marciniak - S.Białas)

 

 

SERIE A:

Niedziela, 11.01:

12:25 | nSport+ | Inter Mediolan - Genoa (C.Olbrycht - T.Lipiński)

14:55 | Canal+Family2 | AS Roma - Lazio (B.Gleń - T.Lipiński)

20:40 | Canal+Family2 | Napoli - Juventus (G.Milko - F.Surma)

 

Koszykówka powinna byc jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel do panów komentujących wczorajszy mecz Juventus-Inter: skupcie się proszę na komentowaniu meczu w sytuacjach gdy są groźne sytuacje a nie opowiadajcie w tym czasie farmazonów i ciekawostek około meczowych - jest na to czas przed meczem albo w czasie przerw w grze. Irytujące to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...