Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to wiesz co mnie to?Były okresy czasu gdzie pewne nazwiska wszyscy wymawiali jednakowo czy to z C+ czy CP ale oczywiście Szpakowski musiał po swojemu.I mnie to nie interesuje która wymowa jest poprawna ale niech przyjmą jedną poprawną a nie każdy............Ja mam prawo pisać kto i dlaczego mi nie pasuje A Ty wypisując np o koledze z redakcji [beep] jak to kiedyś zrobiłeś ciekawe jak miałeś odwagę spojrzeć mu w następny dzień w oczy.Dzięki Bogu że nie mam takich kolegów chyba że u was w pracy każdy jest wrogiem lub rywalem do stołka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bulwersuj się :D Nigdy nikogo nie obrazilem, spróbuj odróżnić konstruktywną krytykę od "hejtowania". Masz prawo pisać co myślisz, ale skoro dzielisz się na forum swoją opinią to licz się z tym, że ktoś może się nie zgodzić z tym.

Ja jestem dopiero zwykłym pomagierem i to, że nie podoba mi się kogoś komentarz to nie znaczy, że go nie lubię. Taki G.Milko to jrst jeden z najbardziej sympatyczniejszych dziennikarzy w Polsce :P

 

Spokojnie, bez nerwów. Dyskutujmy normalnie :D Inna sprawa, że pisaniem "co mnie to" uświadomiasz użytkownikom forum, że piszesz swoje zdanie po to, aby pisać, a innych masz w tylnej części ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się nie bulwersuje.To jakie masz prywatne zdanie o koledze z pracy to Twoja sprawa ale żeby to pisać tu publicznie to nie jest to chyba ok.Tym bardziej że część osób zna twoje imię i nazwisko.I postaw się w naszym czyli abonentów położeniu jakie to ma dla nas znaczenie czy ten czy inny jest miły?Nas tylko interesuje jak dana osoba komentuje.A pisząc do mnie że wiecznie krytykuję proszę o przypomnienie kogo tak krytykowałem?Poza Przytułą,Jagodą choć tego nawet trochę broniłem kilka razy ale wolałem by raczej nie komentował meczy które oglądam.A więc czekam na kilka moich postów w których tak krytykuję komentatorów NC+.Proszę o nie wstawianie krytykowania np Jasiny bo jego każdy krytykuje i nie jest z NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że współpracuje od czasu do czasu z nc+ to już mnie wyłącza z dyskusji? Przecież "mam prawo mieć swoje zdanie" (Twój cytat), więc nie powinieneś mieć za to do mnie nic. Jestem tak samo abonentem nc+ i Cyfrowego Polsatu, mam te same problemy z obsługą klienta....i też może powiedzieć "płacę to wymagam". Na forum jestem aby dyskutować na różne tematy, a nie reprezentować jakakolwiek firmę ;)

 

I nie rozumiem troszkę tego co piszesz. Oceniam subiektywnie komentatorów to źle, a jak pisze, że ktoś jest spoko prywatnie to źle. Naprawdę zastanów się nad tym co piszesz. Kończmy rozmowę, bo to już ciekawe nie jest :P Cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd Canal+ bierze zapowiedzi ligi angielskiej? Bo nie wierzę w to, że specjalnie dla 30-sekundowego spotu chciało im się np. łabędzie kręcić w stawie ;)

Z tego co wiem to czasami pożyczają od Premier League, ale często sami montują. :D Nie wiem jak to było z tymi łabędziami heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek na twitterze już głosi tezy, że będą mogli rozwijać 1.ligę, a LM zostawiają innym, bo oni już się tym bawili 9 lat. Jeszcze pochwalił się, że mają reprezentację i PP. Może niech od razu napisze, że dzięki nim polska piłka się rozwija i pomału mamy jakieś sukcesy. :roll: Już widzę tę jego dumę, gdy awansujemy do EURO2016. Razem z Romkiem będą przekonywać wszystkich, że wielce czcigodny filantrop ma swój wkład w tej sukces, a oni sami będą przypominać jak bardzo inwestują w polską piłkę od 1.ligi po Puchar Polski. Już po prostu nie mogę patrzeć na tego celebrytę. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z Maciejem Wandzel, przewodniczącym Rady Nadzorczej Ekstraklasy SA.

 

-Proces przetargowy ruszył w połowie listopada, obecnie jest w drugim etapie. Kiedy można spodziewać się finału?

-Nie wcześniej niż w lutym, bo to skomplikowana materia.(...)

 

http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzen ... -pika.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek na twitterze już głosi tezy, że będą mogli rozwijać 1.ligę, a LM zostawiają innym, bo oni już się tym bawili 9 lat. Jeszcze pochwalił się, że mają reprezentację i PP. Może niech od razu napisze, że dzięki nim polska piłka się rozwija i pomału mamy jakieś sukcesy. :roll: Już widzę tę jego dumę, gdy awansujemy do EURO2016. Razem z Romkiem będą przekonywać wszystkich, że wielce czcigodny filantrop ma swój wkład w tej sukces, a oni sami będą przypominać jak bardzo inwestują w polską piłkę od 1.ligi po Puchar Polski. Już po prostu nie mogę patrzeć na tego celebrytę. :evil:

Ojj juz tak nie przesadzaj i nie obrazaj tego Polsatu :D

 

Padły tutaj dwa nazwiska, które jak najdalej powinny trzymać się od komentowania meczów w TV. Szpakowski i Białas, niestety ale nie da się ich słuchać.

Bialas to spoko ekspert. Az tak zle nie jest. Wiekszej wiedzy w Polsce o Ligue1 (mówie o potencjalnych ekspertach) nie ma nikt. Szpaku byl super. No wlasnie, byl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytaliście list stosowany do TVP Sport podczas pierwszego meczu Barca Elche? totalna kompromitacja tyle powiem.

 

Natomiast Atletico Real i Szpaq szczególnie powiem "Królewski powrót Torresa do Madrytu" tak jakby na złość pewnej części Madrytu jednak wolałem Szpaq niż Madridiste Iwańskiego który 50 razy powie Cristiano Ronaldo a o innych piłkarzach w ogóle nie wspomni.

 

Co do Borka dla mnie ten gość to taki odpowiednik Kuźniara w TVN gość zachowuje się identycznie przerywa wszystkim uważa się za Boga w studio jest stronniczy jeździ po Lewandowskim aż przesadnie szkoda że jego nie można zawiesić by np Kowalczyk poprowadził jakiś czas studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...