Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęsny już kiedyś miał taki dołek i wrócił do składu lepszy i mocniejszy. Zastanawia mnie tylko, czy Wenger znów liczy na podobną sytuację czy nie będzie szukał zastępstwa dla dołującego bramkarza. Cech jest jednak trochę starszy, to już jest bramkarz na 2-3 lata a Szczęsny w formie może być bramkarzem na 10 lat lub więcej. Sprowadzając Cecha może zachęcić Szczęsnego do odejścia, warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu taki mecz i Przytuła :( czy do Wolskiego nie mogli dokooptować Orłowskiego ??

 

Swoją drogą skoro C+ szuka oszczędności wszędzie to może powinni zacząć od komentatorów. Co przeszkadza komentować mecze w pojedynkę? Przecież samego Wolskiego zdecydowanie lepiej by się słuchało niż eksperta Przytułę, a może z zaoszczędzonych pieniędzy taki Wolski komentowałby prosto z Camp Nou? Naprawdę kto by płakał po takich ekspertach jak Przytuła, Jezierski, Wieszczycki, Jagoda czy Grzyb? Oczywiście można zostawić kilku ale po co każdy mecz mają komentować w dwójkę? Wyobraźmy sobie, że dziś mecze komentują w pojedynkę Wolski z Camp Nou, Gleń ze Stadio Olimpico i powiedzmy Surma - Lipiński mecz Napoli - Juventus z Warszawy. Szkoda tylko, że to niemożliwe, szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wczorajszego meczu Barcelony z Atletico dawno nie widziałem tak bezradnej drużyny z Madrytu i tak beznadziejnego sędziowania(niezauważony faul na Neymarze, ręka Messiego czy wydumany karny). Dziwne, że tak słaby sędzia jest arbitrem w tak ważnym meczu. Co do komentarza to jak zwykle świetny był Wolski, Przytuła wypadł prawie równie blado jak sędzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z dwóch najlepszych lig na świecie(obok angielskiej) i tacy słabi sędziwie- niepojęte. Nareszcie doczekałem się meczu, w którym błyszczeli Messi, Neymar i Suarez. Ciekawe co się dzieje z Iniestą- kolejny bezbarwny występ. Wydaje mi się, że przydałaby mu się przerwa. A propos kryzysu w Barcelonie- jeśli tak gra zespół w kryzysie, to jak będzie grał jak go pokona :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie do drużyny kompletnej, śmiem powiedzieć nawet lepszej od tej za czasów Guardioli potrzebują jednego klasowego obrońce i dwóch pomocników ofensywnych z dobrym przeglądem pola i kończącym podaniem, bo nie wiem czy zauważyliście, ale całe trio praktycznie samo sobie asystuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar Ligi Francuskiej: St. Etienne - PSG we wtorek o 20:55 w nSport+! :)

Szok, az sie zdziwilem - pokazuja to tak rzadko, ze sadzilem, ze teraz nic nie pokaza z tych rozgrywek. Juz w ogole fakt, ze maja prawa do Ligue 2 a nic nie pokazali z niej do tej pory naprawde boli, bo pare klasykow/dobrych meczow bylo. Wiem, ze ogolnie to malo interesujaca liga dla przykladowego widza (mowie o takich, ktorzy sie nie interesuja za bardzo czymkolwiek poza np. Realem Madryt, Barca, Manchesterem United czy Chelsea), ale mogliby to raz na jakis czas chociaz pokazac, Ja ogladam kazda kolejke Ligue 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie do drużyny kompletnej, śmiem powiedzieć nawet lepszej od tej za czasów Guardioli potrzebują jednego klasowego obrońce i dwóch pomocników ofensywnych z dobrym przeglądem pola i kończącym podaniem, bo nie wiem czy zauważyliście, ale całe trio praktycznie samo sobie asystuje.

Pogba i Vidal załatwiliby sprawę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie do drużyny kompletnej, śmiem powiedzieć nawet lepszej od tej za czasów Guardioli potrzebują jednego klasowego obrońce i dwóch pomocników ofensywnych z dobrym przeglądem pola i kończącym podaniem, bo nie wiem czy zauważyliście, ale całe trio praktycznie samo sobie asystuje.

 

Co Ty chłopie wypisujesz.Wczoraj zagrali dobry mecz ale nie ma co się podniecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja się podniecam? Mówię tylko to co wiedzą wszyscy. W napadzie próżno szukać lepszego trio, bramka już jest pewna. Wykuruje się Vermalen i kupią za ROK jednego obrońce i kogoś za Xaviego właśnie pokroju Pogby czy Vidala i można bić kolejne rekordy. A jeśli nie zgadzasz się z tym co napisałem to podaj co głupiego napisałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...