Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na puchary moze się zdarzyć ze w poniedziałek zagrają Lech albo Legia. W tamtym sezonie w poniedziałek raz grała Legia w poniedziałek. No ale dla kibica który wykupuje kanały premium a nie ma eurosportu 2 to jakaś paranoja. Niektórzy mają podstawowe kanały plus canal plus, bo na tym extra plusie, multi, man packu nic nie ma tylko ciągle reklamy. I teraz wykupuje bo kibicuje Legii albo Lechowi albo Lechii i może się zdarzyć ze nie obejrzę wszystkiego bez dopłaty do eurosportu który teraz kosztuje 5 zl, ale zaraz moze kosztować więcej.... Powinni dawać go do każdego abonamentu skoro uważają że nic się nie stało. Szkoda ze ostatnio podwyższają ceny skoro tracą.

 

Posiadasz Eurosport 2? Najwięcej pretensji maja osoby które tenże kanał posiadają :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na puchary moze się zdarzyć ze w poniedziałek zagrają Lech albo Legia

 

Jak już w czwartek LCH i/lub LEG będą grać w UEFA Europa League to mecze Ekstraklasy z ich udziałem będą najprawdopodobniej w niedzielę. Wcześniej C+ nawet mógł sobie pozwolić jakiś mecz z udziałem tych klubów dać ES2 w poniedziałek jeśli sami takowy mecz transmitowali. Ale teraz, kiedy będą mieć 6 meczów na żywo na wyłączność to sobie nie pozwolą, żeby C+ dał ES2 mecze z klubami przyciągającymi najwięcej widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na puchary moze się zdarzyć ze w poniedziałek zagrają Lech albo Legia. W tamtym sezonie w poniedziałek raz grała Legia w poniedziałek. No ale dla kibica który wykupuje kanały premium a nie ma eurosportu 2 to jakaś paranoja. Niektórzy mają podstawowe kanały plus canal plus, bo na tym extra plusie, multi, man packu nic nie ma tylko ciągle reklamy. I teraz wykupuje bo kibicuje Legii albo Lechowi albo Lechii i może się zdarzyć ze nie obejrzę wszystkiego bez dopłaty do eurosportu który teraz kosztuje 5 zl, ale zaraz moze kosztować więcej.... Powinni dawać go do każdego abonamentu skoro uważają że nic się nie stało. Szkoda ze ostatnio podwyższają ceny skoro tracą.

 

Posiadasz Eurosport 2? Najwięcej pretensji maja osoby które tenże kanał posiadają :roll:

Poczytaj jego historię postów.Dokupuje C+ i jeszcze marudzi że za 29.90 zł a warte są 20 zł.Najlepiej za darmo i oczywiście teraz pretensje że nie kupili całej Ekstraklasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja trochę z innej beczki.Abonenci po N pamiętają pewnie że można było podczas meczu wyłączyć komentatorów i mieć głos tylko z samego stadionu.Fajne to było i szkoda że nie jest kontynuowane w NC+.Piszę o tym dlatego że niektórych komentujących się nie da słuchać.

Dla mnie osobiście taką osobą jest Pan Jagoda.Mogliby przywrócić tą opcje wtedy zmiana komentatora na stadionowy głos i gitara(cytując klasyka).

To było w Cyfra+ i była taka możliwość przez miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jednej kwestii a propos dwóch meczów na wyłączność w Eurosport 2. Są okresy, kiedy stacja ta priorytetowo traktuje inne wydarzenia, np US Open, czy French Open. Wtedy oba kanały od pewnej godziny są właściwie w całości poświęcone tym wydarzeniom. A liga polska będzie się z pewnością z nimi nakładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ekstraklasa.org/terminarz-1- ... kstraklasy

 

1. kolejka Ekstraklasy 2015/2016

 

17.07, piątek

Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 18:00 (Eurosport 2)

Lechia Gdańsk – Cracovia, 20:30 (Canal+ Sport)

 

18.07, sobota

Ruch Chorzów - Górnik Łęczna, 15:30 (Canal+ Sport)

KGHM Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko Biała, 18:00 (Canal+ Sport)

Lech Poznań - Pogoń Szczecin, 20:30 (Canal+ Sport)

 

19.07, niedziela

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok, 15:30 (Canal+ Sport)

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, 18:00 (Canal+)

 

20.07, poniedziałek

Piast Gliwice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza, 18:00 (Eurosport 2)

 

2. kolejka Ekstraklasy 2015/2016

 

24.07, piątek

Ruch Chorzów - Piast Gliwice, 18:00 (Eurosport 2)

Cracovia - Wisła Kraków, 20:30 (Canal+ Sport)

 

25.07, sobota

KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce, 18:00 (Canal+ Sport)

Lech Poznań - Lechia Gdańsk, 20:30 (Canal+ Sport)

 

26.07, niedziela

Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław, 15:30 (Canal+ Sport 2)

Jagiellonia Białystok - Termalica Bruk-Bet Nieciecza, 15:30 (Canal+ Sport)

Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała, 18:00 (Canal+)

 

27.07, poniedziałek

Górnik Łęczna - Górnik Zabrze, 18:00 (Eurosport 2)

 

3. kolejka Ekstraklasy 2015/2016

 

31.07, piątek

Piast Gliwice - Górnik Zabrze, 18:00 (Eurosport 2)

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin, 20:30 (Canal+ Sport)

 

01.08, sobota

Podbeskidzie Bielsko Biała – Cracovia, 18:00 (Canal+ Sport)

Wisła Kraków - Lech Poznań, 20:30 (Canal+ Sport)

 

02.08, niedziela

Śląsk Wrocław - Termalica Bruk-Bet Nieciecza, 15:30 (Canal+ Sport 2)

Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin, 15:30 (Canal+ Sport)

Górnik Łęczna - Legia Warszawa, 18:00 (Canal+)

 

03.08, poniedziałek

Korona Kielce - Ruch Chorzów, 18:00 (Eurosport 2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem sport.pl donosi, że brak na razie chętnego na sponsora tytularnego ekstraklasy, a także:

"Według danych Pentagon Research, w ostatnim sezonie, gdy liga była niemal wyłącznie pokazywana na kanałach nc+, wartość mediowa wszystkich marek związanych z Ekstraklasą spadła o prawie 170 mln zł, czyli aż 27 proc.! Porównując 30 kolejek sezonu zasadniczego z 2014 roku do 2015, T-Mobile straciło aż 29 proc., a stacja pokazująca rozgrywki aż 63 proc. Przez ograniczenia dostępności spadła też oglądalność Ekstraklasy: w sezonie 2013/14 średnia wynosiła 183 tys., a w tym niedawno zakończonym 122 tys."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bawi, że kiedyś Ekstraklasa była głównie w Family (jak mieli te osiem), a teraz widzę rozbite na dwa sportowe i jeszcze na premium - też w sumie nie wiem po co...

 

Tak wygląda jakby się bali, że nie będą co mieli w innych umieścić i pokazują potrzebę ich istnienia, a mnie takie mieszanie wkurza, bo kiedyś wiedziałem, że jak odpalę Family będzie polska, jak Family 2 głównie hiszpańska itd.

 

Co do nsportu+, to nie wiem po co ten kanał cały czas - lepiej by wyglądał Canal+Sport 3, a nie jakieś nsporty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak postów i żadnych informacji powoduje, że czuję się jak w sezonie ogórkowym. A przecież tak nie jest. Na stole są prawa do 3 lig europejskich i LE. Dodać do tego NBA i F1, a mamy do czynienia z naprawdę sowitymi produktami. Aż dziw bierze, że brak jakichkolwiek informacji, co skutkuje również brakiem postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy lipiec i niecałe dwa miesiące do nowego sezonu ligi hiszpańskiej i dalej nic nie słychać w tej sprawie. Przetarg miał być bodajże do końca czerwca. Czyżby coś poszło nie tak? Żadnej informacji w tej sprawie.

 

To samo liga włoska i francuska. Z tym nabyciem praw przez Eleven Sport to była ściema. Przetargi trwają lub trwały.

 

Zero wiadomości. Obudźcie się panowie z nc plus !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...