Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie napisał o Multilidze jak to będzie wyglądało teraz.

 

Reasumując Multiliga nie będzie już tak atrakcyjna jak była zawsze do tej pory, 2 mecze będzie relacjonował Eurosport, tyczy się to też w 6 kolejkach w sezonie, gdzie 6 razy Ekstraklasa gra o tej samej godzinie,

2 kolejki przed fazą zasadniczą, 2 kolejki w fazie pucharowej grupy mistrzowskiej, 2 kolejki w fazie pucharowej w grupie spadkowej. Co daje nam 6 kolejek w sezonie.

 

Multiliga będzie okrojona, będzie blado wyglądała. Dla mnie będzie to nie do zniesienia, gdzie 2 mecze będzie relacjonował Eurosport w fazie zasadniczej w tym samym czasie Canal+ 6. Jak dojdzie faza mistrzowska to 2 mecze Eurosport i 2 Canal+, bo tabela dzieli się na 2. Faza spadkowa również 2 Eurosport a 2 Canal+. Dla mnie to paranoja.

 

Ps. Nawet jak się dogadają to Eurosport 1 mecz w fazie spadkowej a Canal+ 3 mecze, faza mistrzowska Eurosport również 1 mecz a Canal+ 3. Gdzie będzie brak multiligi ze spotkań z Eurosportu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Orange Sport kupili razem ligę nie zapominaj o tym.

I to działało na innej zasadzie.

Eurosport wykupił mecze na wyłączność i sam a to różnica.

 

Canal+ z OS złożyli się na Ekstraklase i kupili ją razem.

 

Znając Eurosport i Borka to Borek będzie blokował Multiligę na wszystkie sposoby robiąc 2 mecze w Eurosporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam naszą ligę kopaną mam głęboko w poważaniu. Nasza liga to najgorsze dno przypominające amatorskie ligii podwórkowe. Ciężko oglądając takie mecze wytrzymać do końca spotkania. Nie wiem za co to tyle płacić? Ten produkt nie jest wart tyle pieniędzy. Wystarczy zobaczyć jak radziły sobie nasze drużyny w pucharach europejskich w ostatnim 10leciu. Dno i metr mułu.

 

Ważniejsza jest liga hiszpańska, angielska, włoska. W tym roku 5 drużyn z ligi hiszpańskiej zagra w lidze mistrzów a u nas z naszej ligii nieudaczników w całej historii w lidze mistrzów grały tylko dwie drużyny - Legia i Widzew. Ostatni raz graliśmy w lidze mistrzów blisko 20 lat temu ! W pierwszej setce najlepszych klubów w Europie jest tylko jeden klub - Legia Warszawa. Panowie o czym my dyskutujemy?

 

Po co zatem tak się spierać czy wszystko w C+ czy część w Eurosporcie. Dla mnie to mogliby całą ligę transmitować w "Mango Telezakupy" między wróżbitą Maciejem a blokiem reklam telezakupowych. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie napisał o Multilidze jak to będzie wyglądało teraz.

 

Reasumując Multiliga nie będzie już tak atrakcyjna jak była zawsze do tej pory, 2 mecze będzie relacjonował Eurosport, tyczy się to też w 6 kolejkach w sezonie, gdzie 6 razy Ekstraklasa gra o tej samej godzinie,

2 kolejki przed fazą zasadniczą, 2 kolejki w fazie pucharowej grupy mistrzowskiej, 2 kolejki w fazie pucharowej w grupie spadkowej. Co daje nam 6 kolejek w sezonie.

 

Multiliga będzie okrojona, będzie blado wyglądała. Dla mnie będzie to nie do zniesienia, gdzie 2 mecze będzie relacjonował Eurosport w fazie zasadniczej w tym samym czasie Canal+ 6. Jak dojdzie faza mistrzowska to 2 mecze Eurosport i 2 Canal+, bo tabela dzieli się na 2. Faza spadkowa również 2 Eurosport a 2 Canal+. Dla mnie to paranoja.

 

Ps. Nawet jak się dogadają to Eurosport 1 mecz w fazie spadkowej a Canal+ 3 mecze, faza mistrzowska Eurosport również 1 mecz a Canal+ 3. Gdzie będzie brak multiligi ze spotkań z Eurosportu :/

 

Przed fazą zasadniczą tylko 30. kolejka jest rozgrywana o tej samej godzinie. W dodatku czemu po fazie zasadniczej Eurosport miałby nagle transmitować 4 mecze każdej kolejki na żywo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wątku brzmi " sport na NC+". Dyskusja nie wyczerpuje pojemności tematu, bo dotyczy własnych kanałów platformy NC+,a można by dyskutować także o transmisjach znajdujących się w innych kanałach będących w portfolio NC+. Moim zdaniem dobrze,że jest jak jest, bo o dyskusji nt. TVP Sport, Eurosport służą inne wątki.

Po co ten wstęp bo oddzielmy dwie sprawy- Czy abonent NC+ coś stracił- raczej nie, te mecze ma na swojej platformie tylko,że w Eurosporcie 2. Dużo na fakcie transmisji w tym kanale zyskali inni-abonenci CP czy kablówek.

Co innego ocena czy straciła paczka Canal+. Bez wątpienia straciła na ekskluzywności, tylko czy naprawdę to jest nasze zmartwienie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś C+ transmitował 3 mecze w kolejce na żywo i nikt nie robił pretensji, że nie pokazują średników czy słabiaków, a liga liczyła nawet 18 drużyn. Teraz wszystkim przeszkadza, że nie zobaczą załóżmy starcia Nieciecza - Piast czy Podbeskidzie - Zagłębie, naprawdę, aż tak to boli :)

Mnie osobiście i tak to nie dotyczy, piątkowych spotkań w ogóle nie oglądam (czasem ten od 20:30), w sobotę też raczej te wieczorne, jedynie przy niedzieli (jak nie ma innych ciekawszych starć) obejrzę naszą ligę. Z poniedziałkiem bywało różnie.

Naprawdę dziwie się, że są ludzie, którzy oglądają wszystkie mecze od deski do deski naszej ligi - przecież to idzie zgłupieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja trochę z innej beczki.Abonenci po N pamiętają pewnie że można było podczas meczu wyłączyć komentatorów i mieć głos tylko z samego stadionu.Fajne to było i szkoda że nie jest kontynuowane w NC+.Piszę o tym dlatego że niektórych komentujących się nie da słuchać.

Dla mnie osobiście taką osobą jest Pan Jagoda.Mogliby przywrócić tą opcje wtedy zmiana komentatora na stadionowy głos i gitara(cytując klasyka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na puchary moze się zdarzyć ze w poniedziałek zagrają Lech albo Legia. W tamtym sezonie w poniedziałek raz grała Legia w poniedziałek. No ale dla kibica który wykupuje kanały premium a nie ma eurosportu 2 to jakaś paranoja. Niektórzy mają podstawowe kanały plus canal plus, bo na tym extra plusie, multi, man packu nic nie ma tylko ciągle reklamy. I teraz wykupuje bo kibicuje Legii albo Lechowi albo Lechii i może się zdarzyć ze nie obejrzę wszystkiego bez dopłaty do eurosportu który teraz kosztuje 5 zl, ale zaraz moze kosztować więcej.... Powinni dawać go do każdego abonamentu skoro uważają że nic się nie stało. Szkoda ze ostatnio podwyższają ceny skoro tracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...