Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, pojawił się nowy szef, który chciał bardziej urozmaicić ofertę. Zrobił to tak, że stracił 2 ligi (na razie). Prawda jest taka, że nawet Smokowski w czasie swojego urzędowania nie stracił dwóch lig (tylko włoską, bo francuską przedłużyli w dniu startu ligi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej bujacie w obłokach...Jarocki przyszedł zrobić kanał gospodarnym, a nie wydać NIEOGRANICZONĄ ilość funduszy. Budżet ma się zamknąć. W tym klimacie hiszpańska musi zostać (weekendowe wieczory) ale LE wcale tu nie pasuje.Nie zdziwiłbym się gdyby OUT. LE to jak ulał CP lub ten nowy projekt. Kupa meczów , jest co powtarzać.

Jak daleko trzeba zyć od rzeczywistości żeby mieć wyobrażenie, że szef działu sportowego dostaje tyle ile chce. Prawa kupiłby wtedy nawet woźny z Sikorskiego. Metoda :tenis, golf, żeglarstwo to droga do tworzenia kontentu ekskluzywnego (dla bogatszych grup, pewnie też godziny z tymi sportami w zakupie są tańsze). Przecietny ogladacz piłki noznej uwaza te sporty za zapchajdziurę, ale jak ktoś w golfa gra... to dla niego gratka.

W kwestii sportu na nc+ dziwnym wydaje się brak dyskusji o nSport bo to ten kanał poniesie największe straty w programie. Czyżby do umorzenia?

Canal+ tak czy owak sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że poniesie małe straty bo nadal bedą dublować mecze na dwóch stacjach. Co dla abonentów nc+ jest nieporozumieniem.

Tu nie chodzi o to co jest dla kogo, tylko co ma większą popularność - czytaj co zachęci ludzi do pozostanie w opcji Canal+.

Chyba że szykują jakaś petardę ze pape z dachu zerwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie chce mi się wierzyć że stracą hiszpańska i LE. Przecież nie wydali kasy na włoską i francuską dlatego te pieniądze pójdą na hiszpańska i LE. Śmiejecie się z golfa a ja uwielbiam go oglądać. A Eleven jak dadzą dodatkowo za 10 PLN miesięcznie to jakoś to przeboleje bo na tych kanałach będzie więcej meczy a nie jeden na krzyż tygodniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej bujacie w obłokach...Jarocki przyszedł zrobić kanał gospodarnym, a nie wydać NIEOGRANICZONĄ ilość funduszy. Budżet ma się zamknąć.

Canal+ tak czy owak sobie poradzi.

 

Dobre sobie, jaki kanał? przy tak niskim poziomie abonentów zrobić kanał gospodarny jaki twierdzisz [ skąd masz info, że nie jest taki? ] tzn. zjechać poziomem do Sportklubu.

Na forum c+ już w dniu nominacji Jarockiego i zapoznaniu się z jego dokonaniami wiedziałem i napisałem, że to klęska dla sportowego kanału. Jakiegokolwiek zresztą.

Po Okieńczycu już Smok był tragiczny, a Jarocki jest tragiczny przy Smoku, więc mam nadzieję, że ten pan doprowadzi do straty np. BPL przez c+.

Bo jak widać ta stacja już się zmęczyła tą ligą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @tracer10...coś się koledzy pobimbało. To nie pan J. się wprosił do redakcji, ale Zarząd ITI WYSZUKAŁ go i zatrudnił do trudnych negocjacji.

Do Zarzadu ITI miej pretensje, ze TAK oszczędza, Jarocki w swym CV pokazał, że umie to robić (co sam podkreśliłeś i słusznie). Jarocki nie jest źródłem zła, ale polityka oszczędzania nc+. Nie wiń noża, że ostry...

Żródła (nie wiadomo jak rzetelne choć pochodzace z ITI) szacują liczbę abonentów Canal+ na 1,4 mln, a nc+ ma 2,12 mln . I tendencja spadkowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @tracer10...coś się koledzy pobimbało. To nie pan J. się wprosił do redakcji, ale Zarząd ITI WYSZUKAŁ go i zatrudnił do trudnych negocjacji.

Do Zarzadu ITI miej pretensje, ze TAK oszczędza, Jarocki w swej cv pokazał, że umie to robić (co sam podkreśliłeś i słusznie). Jarocki nie jest źródłem zła, ale polityka oszczędzania nc+.

No właśnie kolego @bat

Zarząd ITI go wyszukał i tu powinniśmy zakończyć, bo zarząd ITI nie rozumie, ze kanał sportowy premium to nie TVN czy TVN24.

I oni nigdy tego nie zrozumieją bo nigdy nie mieli kanału sportowego. Skończyły się czasy kiedy mało kto mógł rywalizować z c+ o ciekawe prawa piłkarskie.

Dla mnie jak piszesz Jarocki sam w sobie nie jest problemem, tylko problemem są tacy właśnie korporacyjni goście którzy jedyne co umieją robić przy cieciu kosztów to nic nie robienie czyli w przypadku c+ sport odpuszczenie praw.

No wybacz chyba nie tym polega oszczędzanie w premium kanale sportowym.

A poza tym skąd ty i kolega któremu usunięto post wiecie jaka jest kondycja finansowa nc+? I czy wymaga ona aż takich posunięć które ani chybi poskutkują odwrotnie czyli odpływem iluś tam abonentów.

A ci którzy zostaną dla sportu w c+ [ w tym i ja ] na 100% przyjdzie do głowy obniżenie abonamentu bo jest duży powód ku temu.

 

Reasumując, jakaś część ludzi odejdzie, a reszta nie będzie chciała płacić tyle co teraz. Co w sumie daje duży spadek dochodów. Czy o to ma walczyć za wszelką cenę Jarocki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero kilka dni temu dotarła do mnie wiadomość że włoska wypada z NC+ i był to dla mnie niezły szok. Wiem że niektórzy krytykują tę ligę po całości ale dla mnie klasyki takie jak Milan-Inter czy Roma_Lazio to mecze obowiązkowe a brak tak ważnej ligi w ofercie to istny rozbój w biały dzień :evil::censored::!::/:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie, moze nie. W Bułgarii też lubią sport. Jest taki kanał Nova Sport. Do niedawna zarąbisty. I co? Oszczędności.

Operator powołał nowy kanał Diema Sport i tam pokazuje się ciekawsze rzeczy. Na Novie został golf, rzutki i 1 liga angielska. Nawet zużla nie kupiono .

I po co? Ano, będą nowe pakiety, nowe ceny...z Diema Sport , a jakby się ktoś upominał o NovaSport...to jest, jak najbardziej. Na wykiciu. Albo dla fanów rzutek.

U nas tego nie przezyjemy bo Canal+ zadba o w miarę wysoki poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Eleven Sports Network nie ma w Polsce praw do transmisji wydarzeń sportowych, którymi chwalił się nadawca. Wcześniej firma podawała oficjalnie, że kupiła prawa do transmisji m.in. włoskiej Serie A, francuskiej Ligue 1, Formuły 1, Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, włoskiej ligi siatkówki czy NFL.

 

Sprzedażą praw do transmisji większości wydarzeń sportowych w Polsce zajmuje się spółka MP&Silva. Nie rozstrzygnęła ona nawet jeszcze kto w przyszłym sezonie będzie transmitował włoską Serię A czy francuską Ligue 1 - do tej pory prawa miał Canal+.

 

http://wyborcza.biz/biznes/1,101558,18173568,Mialy_byc_nowe_kanaly_sportowe__jest_kompromitacja_.html#Czolka3Img

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że prasa też winna, bo powieliła bzdury opowiadane przez piarowców nowego kanalu - jakim cudem mieliby oni mieć prawa do F1 skoro do końca trwającego sezonu prawa te ma CP? A czy czasem praw do włoskiej siatki nie ma Sportklub?

Nikt nie pisał, że prawa do F1 przejmą od razu w dniu startu. Prawa, którymi się chwalili skończyły się dotychczasowym nadawcom po tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdaje sobie sprawy z tego, że nie mogą pokazywać F1 już w tym sezonie, ale w oficjalnym komunikacie Eleven nie było mowy o tym że mają prawa do F1 od nowego sezonu i jest to moim zdaniem celowe wprowadzanie potencjalnych klientów w błąd:

 

ELEVEN SPORTS NETWORK będzie pokazywać polskim widzom na żywo i w najwyższej jakości największe wydarzenia sportowe. Nowa na naszym rynku międzynarodowa grupa medialna będzie transmitować mecze m.in. z takich piłkarskich lig jak włoska Serie A, francuska Ligue 1 czy szkocka SPFL. Oprócz tego w ELEVEN SPORTS NETWORK zobaczymy także Formułę 1, Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych, włoską ligę siatkówki, NFL i wiele innych wspaniałych wydarzeń sportowych, transmitowanych na żywo w telewizji jak i inte

 

Skoro kanał ma ruszyć w tym roku, to wystarczyło w komunikacie rzucić że od nowego sezonu będą transmitować to i to, a od sezonu 2016 jesteśmy w posiadaniu praw do F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu na forum mówił że Sergiusz Ryczel nie pracuje już w nc plus a to proszę sobie włączyć nsport i posłuchać jak wymiata w Drift Masterze,szkoda że nie może komentować piłki nożnej na pewno też by były emocje.Nic szkoda pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...