Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lukas@w takiej sytuacji nie mogą sobie pozwolić na stratę La Liga,LE lub NBA.

 

Choć jest to możliwe: "Biorąc pod uwagę, że za kanał odpowiadają ludzie powiązani z firmą MP&Silva wydaje się, że w ofercie pojawią się również inne rozgrywki. Na oficjalnej stronie pośrednika można przeczytać, że posiada on prawa m.in. do Pucharu Anglii, Pucharu Ligi Angielskiej, Jupiler Pro League czy Brasileirao Serie A. To rozgrywki niedostępne obecnie w polskich telewizjach, dlatego też ich zakup mógłby jeszcze bardziej wzmocnić ramówkę nowej stacji. Warto mieć też na uwadze fakt, że firma posiada również licencje do Pucharu Włoch, NBA czy Primera Division. Po tym sezonie skończyły się platformie nc+ prawa do Ligi Europy, a nadal nierozstrzygnięty został przetarg na prawa do hiszpańskiej ekstraklasy."

 

całość: http://www.2x45.info/aktualnosci/35497/ ... go-kibica/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram tych, którzy cieszą się z tego że bedą za tą samą cenę mogli oglidać mniej.

Współczuję tym, którzy bedę musieli się głowić, bo nagle ich ulubione (nawet jeśli niszowe) ligi bedą pokazywane na innych stacjach.

Jeśli wy liczycie na więcej meczów La Liga czy Premier League to pozostaje tylko was wyśmiać. Jeśli liczycie to inne prawa to pozostaje się pukać w głowę czy nc+ myśli podobnie. Ekstraklasa to produkt nr.1 ale czy każdy z ponad miliona abonentów oglada ekstraklase?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jestem nawet trochę zaskoczony, że stracili aż tyle. Co prawda straty francuskiej i włoskiej wogóle nie odczuje to już ligę mistrzów piłkarzy ręcznych owszem. Czasami lubiłem sobie mecz z udziałem polskich drużyn obejrzeć.

 

Według mnie kanał pewnie będzie dołączony do oferty, ale pewnie z zaporową ceną. Jeżeli np. byłaby to kwota 30zł to wiadomo, że zainteresowanych będzie garstka. Tym bardziej, że rozgrywki ligi włoskiej i francuskiej cieszyły się zawsze niską oglądalnością w Canal+. Nie ma chętnych, nie ma kasy. I kto wie czy w takiej sytuacji nie zdecydowaliby się np. na sprzedaż praw gdziekolwiek i zwijanie interesu z Polski. Tutaj oczywiście wszystko zależy od tego czy i za ile będzie można te kanały kupić w CP. Bo jeżeli tam będzie znacznie taniej niz w nc+ może odbić się to czkawką dla samej nc+.

 

Kolejna kwestia - mecze niby mają na wyłączność, ale może zdecydują się odsprzedać sublicencję na mecz 7. czy 8. wyboru? Liga będzie niby podtrzymana w Canal+. Tylko czy to ma sens? Nikły.

 

To oczywiście tylko moje luźne przemyślenia i nie wszyscy muszą rzecz jasna się z nim zgadzać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i od święta ale w piątki wybór żaden na C+ jak ktoś nie lubi Ekstraklasy.Podobna sytuacja w niedzielę wieczorem.

Albo przez najbliższy miesiąc czy póltora ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze 7-8 wyboru?Gdzie mecze pierwszych wyborów miały średnia oglądalność 8 i 17 tyś.Jaki to ma sens?

Moje pytanie w poprzednim poście było retoryczne. Z reszta sam na nie odpowiedziałem - "Nikły" (w sumie nawet słowo "żaden", by lepiej tutaj pasowało :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i od święta ale w piątki wybór żaden na C+ jak ktoś nie lubi Ekstraklasy.Podobna sytuacja w niedzielę wieczorem.

Albo przez najbliższy miesiąc czy póltora ;D.

Z tego co pisałeś to nie abonujesz C+ i więc to usprawiedliwia Twoje mądrości.Coś tam jest i przez ten ponad miesiąc na żywo.Może szału nie ma ale co kilka dni jest na co okiem rzucić jutro np.Drużynowy Puchar Świata na żużlu.Zresztą każdy kto ma do czynienia z ofertą C+ wie doskonale że po zakończeniu lig jest posucha.Więc odkrycia wielkiego nie zrobiłeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko wkurza to ze mając ligę mistrzów czy ligę europejską nie chcą kupić czasami wręcz za grosze mecze eliminacji do tych pucharow. Taka przystawka przed daniem głowym. No i jak Polska awansuje na Euro to nie wiem czy nie wykupie za 100 zl pakiet na Euro,bo jednak Polsat za darmo nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...