Jump to content

jsc5

Users
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-4 Kiepska

About jsc5

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dla wszystkich którzy lubią dobrą muzykę rockową i nie tylko Reading Festival na Astrze 23.5 e 11502 H 7500.Headlinerzy to Royal Blood,Post Malone,Twenty One Pilots oraz FOO FIGHTERS !!!!!!!!!!!
 2. @marekpolek Mecz był na 7e FTA bo wczoraj oglądałem tak samo ma być dzisiaj,ktoś pisał na Sat-Universe że mają nie kodować meczów Angielskiej ligi ale kto ich tam wie,pożyjemy zobaczymy.
 3. Ilja i Assurbanipal,z jakiego satelity odbieracie kanał Sportitalia? Jest tu jakiś użytkownik który dał radę odebrać ten kanał z pozycji 9e i na jakim sprzęcie.
 4. Witam wszystkich .Da radę odebrać Sportitalię z 9e bo ponoć tam nadaje za free,czy u nas jest to niestety niemożliwe.
 5. Witajcie.Mam takie pytanie .Czy AB Cryptobox 752HD Combo może odebrać feedy przekazu z obrazem w jakości 4:2:2 .Jeśli może to jak.
 6. A ciekawe, kto pokaże w Niemczech na żywo tą galę? Bo bym z chęcią sobie obejrzał, bo u nas jak zawsze pewnie nikt.
 7. Panowie, czy BBC produkuje jeszcze taki program jak "Later JOOLS Hooland"? Gdzie jest jego emisja?
 8. Panowie chodzi jeszcze kanał z Astry 4.8e Viasat Sport Baltic z transportera 11804 H 27500,bo na KingOfSat.pl pisze że chodzi a ktoś tu chyba kiedyś pisał że nie,to jak to w końcu z tym kanałem jest,chodzi czy nie?
×
×
 • Create New...