Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ mnie w[beep]ili.

Nie dość, że nie działało o 21:30, to przestało działać o 22:30 jak zaczynała się powtórka na C+1, bo wymyślili sobie prace serwisowe.

Człowieku, to jest standardowa plansza przy jakiś problemach technicznych, jak kiedyś "za chwilę dalszy ciąg programu". Tak, w niedzielę wieczorem zabrali się za prace serwisowe. Logika co niektórych, po prostu powala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał Belfra, a nc+ Go nie działa. Brawo.

 

 

Ależ mnie w[beep]ili.

Nie dość, że nie działało o 21:30, to przestało działać o 22:30 jak zaczynała się powtórka na C+1, bo wymyślili sobie prace serwisowe.

Ale co w tym nadzwyczajnego ? Przepustowość serwerów nie jest z gumy a przy głośniejszych wydarzeniach ludzie dają dostęp znajomym a jako, że można korzystać z 2 urządzeń potencjalnym chętnych jest znacznie więcej niż na co dzień. Firmy nie wykupują nie wiadomo jakiej przepustowości bo im to się nie opłaca, bo są to koszty, koszty które są przerzucane na abonenta a ten nigdy nie jest skory płacić nie wiadomo ile. A głownie Lm i teraz Belfer generowały zbyt duży ruch i był crash.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz to może zależeć od wersji redmi Note a także od wersji miui. Miałem redmi Note 2 i raz miałem a później po tygodniowej aktualizacji już nie. Musisz na forum miui zapytać się kto w jakiej wersji ma. Są wersje Note 3 z procesorem helio x 10 (ja mailem taką) sa wersję ze snapdragonem. Wersje pro i bez pro itd:-)

Jak działało to działo bez zacinek:-)

Edytowane przez robert771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym nc+go to faktycznie są różne problemy. W moim wypadku domówiłem opcję 2xc+(seriale i discovery za 5 zł ), żeby móc oglądać c+vod na tablecie a tu niestety error. Zarówno na c+seriale,c+discovery oraz na c+vod widnieje znak "kłódki" i tyle z mojego oglądania. Nawet jak dostałem maila odnośnie prezentu na c+seriale extra do końca lutego to pomyślałem - co mi szkodzi włączyć na 2 miesiące a potem zrezygnuje żeby nie płacić 15 zł. Infolinia nc+ elegancko włączyła zamówioną opcję c+seriale extra i tyle sobie pooglądałem - w nc+ go znowu symbol kłódki. Cudem się do nich dodzwoniłem to niestety nie wiedzą gdzie jest problem, przyjęli moją reklamację i dostanę odpowiedź w ciągu 30 dni. Na razie minęły 2 tygodnie więc jeszcze trochę poczekam

Ale jak wczoraj włączyłem sobie opcję eleven za 15,90 zł (po 7,95 zł za miesiąc) to w nc+go już po godzinie eleveny elegancko działały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  jestem tu nowy i "lewy" z tych wszystkich rzeczy ale mam jedno pytanie.  Mam wykupiony pakiet nc + wraz z mutiroomem  jeszcze na starszych dekoderach (dwie karty) Teraz po remoncie potrzebuje jeszcze jeden tv i najlepiej aby tez tam była N -ka . Wpadłem na pomysł aby kupic telewizor ze smart tv samsung  i córka bedzie korzystać z nc go . I teraz pytanie czy jest to możliwe. Dzieki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanko . Jak podłącze tablet  do tv  kablem  hdmi (tv) i micro usb  (tablet) bedzie mi działało nc go na telewizorze ?

Jak podłączyłem laptop z tv   kablem hdmi  nie miałem głosu na telewizorze . Co z tym zrobić ?

Edytowane przez dudek668
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanko . Jak podłącze tablet do tv kablem hdmi (tv) i micro usb (tablet) bedzie mi działało nc go na telewizorze ?

Jak podłączyłem laptop z tv kablem hdmi nie miałem głosu na telewizorze . Co z tym zrobić ?

Jesli chodzi o podlaczenie tabletu do tv, to moze to dzialac, ale niekoniecznie, poniewaz nc+ blokuje opcje przesylu obrazu na urzadzenia zewnetrzne w ostatnich wersjach swojej aplikacji.

Co do podlaczenia laptopa przez hdmi z tv i brakiem glosu, to zobacz czy dzwiek w opcjach od karty dzwiekowej jest przelaczony na hdmi - powinno zalapac.

Edytowane przez plusfon007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...