Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To zależy kto co chce.

 

Dajmy na to jeżeli mam pakiet Start+ za 19,90zł i chce dobrać CANAL+ to zapłacę wtedy kwotę jak za pakiet CANAL+Start, czyli 79,90zł, czyli 60zł więcej niż dotychczas, ale pozostaje już z tym pakietem do końca umowy.

 

Jeżeli jednak chcę dobrać tylko na jeden miesiąc to wtedy dokupuję opcję. Do wyboru - 6xCanal+ za 70zł albo 8xCanal+ za 80zł. Jak wiadomo można też przy znanym manewrze kwoty te zmniejszyć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy kto co chce.

 

Dajmy na to jeżeli mam pakiet Start+ za 19,90zł i chce dobrać CANAL+ to zapłacę wtedy kwotę jak za pakiet CANAL+Start, czyli 79,90zł, czyli 60zł więcej niż dotychczas, ale pozostaje już z tym pakietem do końca umowy.

 

Jeżeli jednak chcę dobrać tylko na jeden miesiąc to wtedy dokupuję opcję. Do wyboru - 6xCanal+ za 70zł albo 8xCanal+ za 80zł. Jak wiadomo można też przy znanym manewrze kwoty te zmniejszyć. :)

Tylko co jak nie zaoferują tej opcji.Bo nie bardzo widzę wpisy w innym wątku by oferowali tą opcję.Znany manewr to opcja włącz wyłącz tylko gorzej jak oferują C+ tylko z zobowiązaniem na kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co jak nie zaoferują tej opcji.Bo nie bardzo widzę wpisy w innym wątku by oferowali tą opcję.Znany manewr to opcja włącz wyłącz tylko gorzej jak oferują C+ tylko z zobowiązaniem na kilka miesięcy.

Jak się jest zainteresowanym to się dzwoni i pyta a nie czeka czy zaoferują.Dzwoniłem żeby wyłączyć HBO które było plusem miesiąca i zapytałem o możliwość powiększenia pakietu Comfort.Jest promocja zarówno na dopełnienie Extra+ jak i Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj obowiązuje w APS-ach nowa (oprócz już istniejących) oferta nc+ z internetem Orange:

 

  • Pakiet Comfort+ z internetem Orange 40 GB (w zasięgu LTE bez limitu danych) za 69.90 zł
  • Wifibox+ aktywacja 0 zł + najem 5 zł
  • wifiPremiumbox+ aktywacja 0 zł + najem 7 zł
  • Dopełnienie do Extra+ oraz H,H2, Adventure, Sundance do 2 mieś za 0 zł
  • Router Airbox 2 za 9 zł na własnośc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tym. Odkąd powstało Networks (wspólne sieci T-Mobile+Orange) wiele się poprawiło w kwestii zasięgu. Przebywam w Krakowie oraz w małej miejscowości i tu i tu elegancko net śmiga. W domu mam średnie prędkości w przedziałach 25-45 mb/s więc wcale źle nie jest. Ciekawy jestem jak mają się limity na ten internet. Piszę że niby LTE bez limitu, ale zawsze tak jest że po wykorzystaniu tam jakieś paczki przycinają prędkość. Myślicie że mając złożone wypowiedzenie z telewizji w NC+ i umowę do końca stycznia coś utargować z tej ceny? Czy to tylko sztywna oferta dla nowych i tylko w APSach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest sztywna oferta. Jeśli chodzi o Orange, to też są sztywni na negocjacje i w ślad idzie nc. Kraków to metropolia. .. miałem na myśli mniejsze miejscowości polożone dalej od większych miast.

Obserwujac twoje wpisy widze ze z powodu naklepania 12 tysiecy wpisow uwazasz sie ze experta we wszystkim co do   zasiegu i predoksci  neo w stosunku do lte rowniez.

To jesli wg Ciebie jest tak tragiczny zasieg LTE poza metropoliami  to zapraszam na sciane wschodnia . Miejscowosc Grajewo 70 % w zasiegu  swiatlowodu do domu internet lte kazdego mozliwego opa predkosc lte dawno zjadla neo a znajomy technnik z Tepsy potwierdzil ze od 2 lat nie zostala dolozona ani jedna karta vdsl w centralkach na terenie miasta bo osiagniecie 40 mega na dlugosci 1200 metrow kabla miedzianego w technologii VDSL graniczy z cudem  .  Mozliwe ze na wsiach jest cienko z zasiegiem ale praktycznie kazda dziura na scianie wschodniej wielkosci minimum 3000 mieszkancow ma dostep do Lte a bedzie tak dopoki na pasmie 800 mhz nie zostanie uruchomiony net lte . Sorki ze odbieglem od tematu ale zarozumialstwo bijace od Ciebie bedac w sumie krotko na tym forum przynajmniej na mnie dziala co najmniej drazniaco .

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...