Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jestem po pierwszej rozmowie z dosyć kumatym konsultantem, który dzwonił z numeru krakowskiego w sprawie migracji do nc+. Dotychczasowa umowa z Cyfrą obowiązuje do końca września, od paru tygodni jestem na wypowiedzeniu.

Do tej pory: Canal+Optimum, HD Optimum Promo, Multiroom (2 cameleony), Sagemcom, Pace PVR 75 zł na miesiąc:

Trochę pogadaliśmy co oglądam i tak dalej po czym przedstawił pierwszą propozycję:

1. Comfort+, Extra+, opcja Premium Sport i Film, Multi+, Multiroom (2 cameleony), ULTRABOX+/PVR PACE, BOX+/HD SAGEMCOM DSI83

a) umowa 15 miesięcy: 4 m-cy x 10 zł, 11 m-cy x 84,90 = średnio niby 62 zł ale to wychodzi trochę więcej

B) umowa 24 miesięcy: 6 m-cy x 0 zł, 18 m-cy x 79,90 zł = średnio 59,92 zł

Gdy się zapytałam o możliwość dołączenia pakietu HBO usłyszałem, że owszem może ale tylko na 6 miesięcy przy umowie na 24 miesiące. Gdy powiedziałem, że trochę mało przedstawił kolejną propozycję

 

2. To co w pkt. 1 + HBO na cały okres umowy

a) umowa 15 miesięcy: 7 m-cy x 59,90 zł, 8 m-cy x 79,90 zł = średnia 70,57 zł + "może dorzucić jeszcze jakiś pakiet na parę miesięcy".

Na moje pytanie czy tym pakietem może być Redlight, stwierdził że nie i przedstawił kolejną propozycję:

 

3. To co w pkt. 2 + Redlight na cały okres umowy

a) umowa 24 miesięcy: średnia 74,99 zł

B) umowa 15 miesięcy: 4 m-cy x 14,90 zł, 11 m-cy x 94,90 zł = średnia 73,26

 

Co myślicie koledzy? W sumie pasowałaby mi ta ostatnia opcja, bo w tej cenie co mam obecnie otrzymuje dodatkowo HBO i Redlight aczkolwiek straszy ta cena w ostatnich 11 miesiącach, z którą będę pewnie przystępował do kolejnych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w APS i gostek stwierdził, że mogę dostać pejsa plus kartę cameleon przy migracji za 0zł, albo teraz wziąć pejsa za 20 zł. Na drugiego pejsa nie ma szans bo z dwoma migrują tych co mieli na wyposażeniu je przed wejściem nc+.

 

A czy na pejsie będzie działać canal+ vod? Czy trzeba wziąć mediabox?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o obecnej ofercie dla migrujących do nc+ z innej TV

 

1. Universe+ / Pakiet Sport+ (przez 5 miesięcy za darmo, później dodatkowe 20zł) / HBO przez całą umowę / Seriale+ (przez 1 miesiąc za darmo, później 10zł) za 59,90

2. To samo tyle że zamiast Sport+ jest Film+ a cena bez zmian.

 

Dekoder za 49zł (w przypadku Mediabox+ 10zł/mc)

 

Umowa na 15 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy migracji można uzgodnić wymianę drugiego dekodera na Pace PVR ? Aktualnie mam Philipsa i Pace, ale ten Philips jest strasznie mulowaty, wiesza się, resetuje. Ostatnio byłem w APS to powiedzieli ze wymiana na Pace nie jest możliwa i znów wcisneli mi Philipsa tyle ze inny egzemplarz. Oczywiście nadal jestem w C+ i nie płacę nic za wynajem dekoderów teraz.

W sumie trochę czasu mi jeszcze zostało, bo przedłużyłem umowę z Cyfra+ na 18mies tydzień przed startem nc+ i nie mam zbytnio jeszcze parcia na migracje, ale docelowo i tak będę do tego zmuszony, a aktualne oferty znacznie się polepszyć w stosunku do tego co oferowali na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj wreszcie zmigrowałem do nc+. Dotychczas Prestige HD, multiroom, pace pvr za 133,00 zł. Poniżej oferta którą otrzymałem

Comfort+, Multi+, Najem ultraBOX+, Cinemax, EXTRA+ HB ITI, Filmbox, HBO, History HD, SunDance HD, Premium Sport &Film, CANAL+ VOD, VOD+ Picture BOX, VOD+ Seriale+, MULTIROOM STANDARD

Umowa na 24 miesiące. Reasumując mam wszystkie kanały poza erotycznymi, multiroom, wynajem pace'a w stałej cenie 109,00 zł. Jedynie Sundance i History na 7 mies za darmo potem płatne.

 

pozdrawiam

falcon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maq szanse ustalić podczas migracji wymianę Philipsa na Pace PVR są a w najgorszym przypadku mając cameleona pozostaje zakup dekodera na własną rękę.

 

@falcon32 te pozycje chyba przepisałeś z ICA, bo nie sądzę żebyś negocjował coś z czego pożytku mieć nie będziesz jak Seriale+ czy PictureBOX?;-) Wypisz wymaluj wykastrowany Full Extra :mrgreen:

 

@Nonckiewicz wypowiedzenie i tak powinieneś złożyć. Umowa rozwiąże się z końcem czerwca, tyle, że czerwiec policzą Ci abonament poza promocją, ale miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie i jeszcze w maju zdążysz migrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie źle, bo oferta jest dobra. Może i mogła być trochę lepsza, ale tak czy inaczej dostałeś odpowiednik poprzedniej taniej. Pisząc wykastrowany miałem na myśli tylko brak History HD oraz Sundance HD w cenie na całą umowę oraz brak możliwości wykorzystania Seriale+ oraz PictureBOX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie źle, bo oferta jest dobra. Może i mogła być trochę lepsza, ale tak czy inaczej dostałeś odpowiednik poprzedniej taniej. Pisząc wykastrowany miałem na myśli tylko brak History HD oraz Sundance HD w cenie na całą umowę oraz brak możliwości wykorzystania Seriale+ oraz PictureBOX.

 

Dzięki temu forum które jest bardzo pomocne zdaję sobie sprawę ,że oferta mogła by być o 10 złotych mniejsza i powiększona o te 2 kanały na cały okres umowy ale powiem szczerze ,że byłem już zmęczony ciągłym nękaniem przez konsultantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był telefon z już lepszą propozycją, przez pół umowy (dokładnie nie pamiętam, a liczyć mi się nie chce) za 59? u+c+hbo, a po połowie hbo wskakuje z opłatą i za 69? Ogólnie tak miało wyjść, że średnio umowa by wyszła za 64zł. Umowa na dwa lata. Co już jest dobrą moim zdaniem ceną za taką ofertę. Jednak jeszcze mam kilka miesięcy do zakończenia umowy więc nie zaakceptowałem (trzy). Zobaczymy, może później też jakąś podobną ofertę zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) zostawienie sagema, który mam na własność i wymiana dzierżawionego na PACE

Bardzo dobre założenie.

Taką samą listę - tą samą metodą - ułożysz również w dekoderze PACE.

Bogdan nie opowiadaj. Układanie listy (choć wyjątkowo u[beep]liwe) daje dużo lepszy efekt na Sagemcomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...