Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

Nie wiem, czy w dobrym wątku, ale mam pytanko. Aktualnie posiadam Canal+ Play HD, tj. oferta przy przedłużaniu umowy z Play, zamiast telefonu paczka C+. Umowa kończy mi się we wrześniu. I teraz, jeśli nic nie zrobię, co stanie się z umową? Drugie pytanie, to co do migracji, czy dostałbym jakąś lepszą ofertę niż dla nowych abonentów?

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki informacjom z tego wątku zmigrowałem ostatnio dokładnie na takich warunkach jakich chciałem, a nawet więcej bo z dodatkową kartą ;-)

 

Moja nowa oferta to:

  • Comfort+;
  • Extra+;
  • Pace PVR;
  • MultiRoom.

Kanały premium mnie nie interesowały.

 

Cena jaka mnie w pełni satysfakcjonowała to miesięczna opłata do 50zł miesięcznie (do tej pory płaciłem za coś podobnego 66zł).

Płacić będę:

  • 2 miesiące po 29.90zł
    13 miesięcy po 49.90zł

 

Przypuszczam, że mógłbym wyciągnąć jeszcze lepszą ofertę (znajomy z biura migrował z n-ki ale nie ma multiroomu i dostał 5x29.9zł + 10x49.9zł).

 

Ja jestem zadowolony z tego co dostałem i dziękuję za wszystkie pomocne informacje z tego wątku oraz oczywiście bardzo dziękuję tym kilku osobom, które tak chętnie dzielą się swoją wiedzą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - za free :jupi:

Karta dobrana dwa dni przed nową umową wg otrzymanych tutaj wskazówek :smile:

 

Co ciekawe, jak wspomniałem konsultantowi, że chciałbym coś takiego zrobić tzn. dobrać kartę to poprosił o pozostanie na linii bo musi się skonsultować z kierownikiem.

Po dłuższej chwili potwierdził, że tak się da i umówił się ze mną na rozmowę za kilka dni (oczywiście przed końcem miesiąca, żebym nie płacił niepotrzebnie 20zł za MR), kiedy już będę miał dobraną kartę.

 

Jeżeli tylko do dwóch tygodni dojdzie do mnie umowa (zgodna z ustaleniami) w wersji papierowej, to będę pewny, że trafiłem na naprawdę fajnego konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o konsulach mowa. To tych "dobrych" mógłbym ich wymienić z imienia i nazwiska. Ale nie mogę :(

Ostatnio tak się składa, że właśnie z taką osobą dyskutuję o swojej migracji. Wcześniej ważna osoba w Cyfrze+ - która wtedy przeciągnęła mnie na swoją stronę - a teraz w nc+. Takie osoby daleko zajdą.

Życzę tej osobie powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest takie proste i oczywiste, jak Twoje stwierdzenie.

Przede wszystkim to osoba nie siedzi na infolinii. A dwa nie można nadużywać cudzego autorytetu do swoich osiągnięć.

Poza tym, to kolejne zetknięcie z tą osobą zdarzyło się na innej niwie i z innego powodu oraz całkiem przypadkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już zaczynam powoli negocjacje. Teraz 50 zł za C+Kompakt HD+MR+Pace PVR. Będę walczyć o Comfort+ Extra+ 6C+ HBO z HBO GO i OD + MR + Pace PVR za tą samą cenę. Złożyłem wypowiedzenie i czekam na ruch z ich strony. Umowa do końca VI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa mission impossible ;-) Uzyskanie tej samej ceny za pakiet który Cię interesuje graniczy z cudem a drugim cudem będzie HBO OD na Pace PVR. Nie chcę krakać, ale wysokość abonamentu za Comfort+ Extra+ 6C+ HBO z HBO GO + MR + Pace PVR będzie wymagać elastyczności w stosunku do pierwotnego założenia i sukcesem będzie jak zejdziesz poniżej 64zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed podjęciem dalszych negocjacji mam jeszcze jedno pytanko, na moim pejsie 500 na wielu programach mam info, że nie posiadam uprawnień do odbioru tego programu, czy jest to związane z tym, że jestem użytkownikiem cyfry, czy jak stara się mnie przekonać konsul dekoderem, dodam, że dzisiaj byłem u znajomego który ma najniższy abonament w cyfrze i taką TVP Kultura odbiera a u mnie brak uprawnień :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...